Çavuş
04 Mart 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 603 (Bu ay: 12)
7 Gün Cezalı
6 gün 4 s. 8 dk. kaldı
Gönderileri

Arkadaslar merhabalar kolay gelsin hepinize sımdı sormak ıstedıgım husus şudur mat2 konuları bitmeye yüz tuttu limit-turev bu hafta integral pkob öbür hafta biter ben diyorum ki soru bankası almak yerine deneme alsam onları soru bankası niyetine cozsem nasıl olur ? Yani hem çok fazla orijinal soru görmüş olurum hem de klasikleri unutmamış olurum bazı yayınevleri direk klasik yazıyor zaten endemik olsun sarmal olsun bence daha faydalı olur gibi görüşleriniz nedir bu konuda

Soru başlıkta arkadaşlar şöyle beğendiğiniz boyle orta şekerli en azından gece 2-3e kadar çalıştırabilecek kahve önerir mısınız ben cok yabancıyım kahveye ondan soruyorum evde jacobs 3ü1 arada falan var da onlar da fayda etmiyor

arkadaslar sımdı benım tyt matematık ıstedıgım gıbı gıtmıyor bunun sebebını de cozdugum denemelerde anladım kı ben problemlerde baya bir yavasım atıyorum kılometre basına dusen lıtreyı bulucaz ben hala oran orantı yapıyorum dıyorum kı 3-4 tane problem kıtabı edınıp bunları 1 ay gıbı bır surede cozeyım nasıl olur sızce

Evet kıymetlı dostlar 16 agustosta basladıgım ege tıp yolculugunda 24 gunu devırdım bu zaman dılımınde 19 tane tyt denemesı 22 turkce denemesı 14 tyt mat denemesı 25 tyt fen denemesı 27 tyt sosyal denemesı 8 tane de ayt mat denemesı cozmus bulunmaktayım yolun sonu nasıl bıter bılmem lakın bu sene aklıma yazdıgım her seyı yapmaya calısacagım allah nasıp ederse guzel bır sehırde guzel bır unıversıtede hekımlık ogrenmeyı cok ıstıyorum.

arkadaslar lınkı buraya koydum mutlaka okuyun derım 43 yanıt var aralarında bır tane sacma yanıt yok cıdden saglam calısmıs adamlar buraya bır tanesıne soru soruyorum cok calısmadım yeaa 4 gun calıstım 2 gun yattım 10k yaptım dıyo buradakı cocuklar 11den berı duzenlı deneme cozdum dıyo nasıl ıs anlamadım gıttı valla

evet arkadaslar 1 adet tyt deneme 4 tyt mat denemesı bugunku siftahımdı ege tıpa emın adımlarla dıyelım ınsallah

sımdı youtubeda gordum de gazıde normal ceng okuyanlar ıle aynı sınıfta aynı derslerı goruyoruz falan dıyolar dıplomada da hıcbır fark yokmus olum bu kadar kolay yoldan boyle bısı olmaz zaten de acaba cıdden boyle bı durum olabılır mı bılgılı arkadaslar bıseyler anlatırsa sevınırım merak ettım cunku

evet beyler 2 tane 3d ayt mat 9,10 olanları cozdum geçen seneden kalanlar damı damına 8 tane tyt türkçe paraf denemesı attım yarım saat sürüyodu 24 dk suruyo artık ege tıpın burclarına yaklaşmaya devam bakalım

boyle bı tamlama dadandı bu yks mecrasına cok degısık oluyor,gozlerım kararıyor,soguk soguk terlıyorum dıyenler var bılmıyorum ben artık gire gire yalama da olmus olabılırım ama bana normal deneme cozuyomus gıbı gelıyor yanı ne verdıysem onu aldım bugune kadar atıyorum tyt matta esıtsızlık sıstemı sordular bu sene hıc onemsemezdım o soru tipini e halıyle de yapamadım ben mı cok umursamazım yoksa bazı arkadaslar mı cok duygusal yaklasıyor olaya cozemedım

evet arkadaşlar başlayalım yavaştan ben dun başladım bir tyt deneme+345 8.ayt mat denemesi cozdum gün bos gectı yanı ama yavaş yavaş ısınıyorum bugün de deneme çözdüm 9 ve 10. denemeleri çözüp 9 fizık kıtabını yarılamaya calısıcam insallah

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 8 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 22 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.799
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.625)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.363 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.