Şimdi Ara

Z kuşağından olup ta akp ye oy verecek biri var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• merak etme z kuşağında da bu ülkenin öncesini bilmesede bu yapılan hizmetlere kör kalmayıp ülkenin büyüdüğünü sizlerin neden ısrarla muhalefet ettiğinizi nereden kontrol edildiğinizi neye hizmet ettiğinizi görecek kadar akıllı arkadaşlar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baranel B kullanıcısına yanıt
    Hocam C. İ nin oyları bana fazla geldi. Tüm anketlerde aldıkları en fazla oy yüzde 40.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Var. Geçen sene üniversitede çok nadir de olsa gördüm,tanıdım. Gerisi tamamen muhalif. Özellikle muhafazakar olarak tanımladığımız kapalı kadınlar çok şaşırtıştı beni. Haklılar da tabi. Emek verip üniversiteye geliyorlar. Kendilerini geliştirmek için birşeyler yapmak istiyorlar ama para yok. Bu olay çok etkiliyor onları.

Sosyal yaşantıda maddi eksiklik ve kurdukları planlardaki maddi eksiklik. 2 yıl sonra net bir şekilde ortaya çıkacak zaten.

• vermiyecez.

• Bana kalırsa muhafazakar büyümüş/ailesi akp li olan çoğu genç akp ye vermeyecektir. Çoğu bu durumdan bıkmıştır

• Ben gördüm

Kardesimin bir arkadaşı dışardan bakan da modern laik biri sanar ha arsizin teki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

merak etme z kuşağında da bu ülkenin öncesini bilmesede bu yapılan hizmetlere kör kalmayıp ülkenin büyüdüğünü sizlerin neden ısrarla muhalefet ettiğinizi nereden kontrol edildiğinizi neye hizmet ettiğinizi görecek kadar akıllı arkadaşlar mevcut.

Nerden kontrol ediliyormuşum?

Ben, hiç "okyanus ötesine selam olsun" demedim.

• Vericek varsa yazık kafasına

• U kuşağına terfi ettim , iktidarın U dönüşleri sayesinde

• İyi mi dedin kötü mü anlamadım ama algıyı ben vermiyorum netteki herşey algı mi ki sadece artık herşey eskisi gibi saklı kalmıyor nete düşüyor muhalefet olsun iktidar olsun farketmiyo herşey doğrumu değil tabiki hepsinede inanmamak gerek

• ßenle100les kullanıcısına yanıt

Seçime 1 ay kala cep telefonlarına ÖTV indirimi ve 5 sene boyunca aylık 25gb bedava internet hediye edilirse verirler.

• kaLpazan kullanıcısına yanıt
    Vermezler eminim velevki ÖTV indirimi falan yapsalarda çoğu gelecek kaygısı yaşıyor vereceklerini sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: kaLpazan

Seçime 1 ay kala cep telefonlarına ÖTV indirimi ve 5 sene boyunca aylık 25gb bedava internet hediye edilirse verirler.

Herhangi bir siyasi partiye şahsi menfaat için asla oy vermem, isterlerse ömür boyu sınırsız bedava internet versinler!

düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veronicaa -- 18 Nisan 2021; 23:10:14 >
  • Ben olsam şöyle yapardım.
    Seçim tarihini temmuz’a alırdım, bu tarih hem iç hem dış ülkelerde yaşayan gezme meraklıları için uygun bir tarih.
    Avrupa’da yaşayan türkler buraya gelmese bile ab ülkelerini gezdikleri tarih.

Tur şirketleri yöneticileri ile toplantı yapar ve onlara.
    2023 de planladıkları fiyatın üstünde rakamlarla sezonu açmalarını söylerdim.

Tam seçim döneminde ise fiyatları normale çekin, bu sayede.
    Chp seçmenine, amannn benim bir oyum var hadi hazırlanın tatile çıkıyoruz, dedirtirdim.

• TheLordMan kullanıcısına yanıt

Hocam ülkemizde %5 bir seçmen kitlesi varki bu kitle asla sandığa gitmez. Ayrıca bu kitle sürekli yurt dışında gezer. Siyaset din vs umurlarında değildir lüks tek seçenekleridir.

pandemi nedeni ile bir çoğu tr de bu gün seçim yapılsa bu kitle chp ye oy verir.

normalleşdiğimiz zaman bu kitleyi göremeyiz.

• deathless73 kullanıcısına yanıt

çok doğru, arkadaşım var sövüyor hep ama gene verecek eminim

• Onların şimdiden sonra Z kuşağına ihtiyacı kalmadı.

• Veren varsa aklından şüphe ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: deathless73

verecek olanlarda, muhafazakar ortamlarda yetişen ailesinden etkilenen kişiler olacaktır!

Bu tarz yorumlara öyle bir ayar oluyorum ki! Muhafazakar ortamda büyüyen insanların beyni çalışmıyor mu! Kafasız mıyız biz, olanı biteni anlayamayacak kadar kıt beyinli miyiz!?

Hadi gömüyorsunuz EyvAllah da genelleme yapmayın! Ben de muhafazakar bir ailede büyüdüm, ama bir kere dahi oy vermedim vermeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.