K

Yüzbaşı
06 Mart 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 162 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Anket başlıktaki gibi. Arada ki farkı merak ediyorum.
Soru başlıktaki gibi zamanında bir kişiye sormuştum bana şöyle birşey demişti.
Oyun ortak bir Microsoft storedan bir hesaba alıp o hesaptan her pcye indiriyorsunuz. Sonra xbox uygulamasında herkes kendi hesabına giriyor. Bu sayede herkes online bir şekilde kesintisiz oynayabiliyor. Bu sistem çalışıyor mu?
Malumunuz oyunlar çok pahalı. Taksitli şekilde key satan güvenilir site var mı bildiğiniz? Eft almayı düşünüyorum da.
Geçen sene evimde TurkNet altyapısı olmadığı için mecburen Türk Telekom'a başvurdum ve başka şekilde olmadığı için 2 yıllık sözleşme imzaladım. Sözleşme 12.09.2020 tarihinde başladı. Dün itibarıyla tam olarak 1 yılı doldurdu. Ben Türk Telekom'u 4 5 gün önce aradığımda benden tam olarak 1500 TL indirim + 300 TL modem parası talep ettiler ama internette okuduklarıma göre 2 yıllık sözleşmenin 1 yılı dolduğunda sözleşmeden cayma hakkım varmış. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim?
İptal etmek istememin sebebi, şu anda 35 Mbps internete 124 TL ödüyorum. Bölgemde TurkNet var ve bana 100 TL'ye 100 Mbps internet veriyorlar.
Canım gerçekten sıkkın bu aralar hikayesi olan bol bol birşeyler kesebileceğim bir oyun önerisi bekliyorum
Bu cihazın sürümü eski güncellemeyi ve format atmayı düşünüyorum. Atılmış IMEI gider mi?
TWRP vs kurulmuş pek anlamıyorum ben.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Acer Nitro 5
Mobil cihaz
Xiaomi Mi 10T
Operatör
Türk Telekom
ISS
Türk Telekom
Tablet
iPad 8. Nesil
Xbox Live GamerTag
M1rzant
İşlemci
İ7 9750H
Ekran Kartı
GTX 1660 Ti
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 736
İkinci El Bölümü Mesajları: 51
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 772)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 748 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.