Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @M3RTi Hocam ben memnunum açıkcası. Kalitesi normal. Elinde buruşturunca naylon hissiyatı veriyor ama gelince sizde görürsünüz zaten. Tahminimce idare eder.

@türkün kezbanla imtihanı Hissiyatı normal hocam. Ne iyi, ne de kötü. Aldığıma pişman değilim hiç. Güzel cüzdan görünüş olarak. Paylaşacağım resimde de siyahı bugün geldi.

@ICromwelleI Ben beğendim açıkcası hocam. Arkadaşa da almıştım. O da bugün geldi.

Saat almıştım. Aldığım saatinde linki burada.

http://tr.aliexpress.com/item/New-Fashion-Women-Men-Quartz-Watches-Men-Leather-Strap-Casual-Sports-Watches-Wood-Male-Dress-Clock/32227732041.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

arkadaşlar bn sipariş verdim ama nerde nasıl oldğunu nasıl görücem şu an sadece geriye doğru gün sayıyor ilk siparişim yanlış mı yaptım bi şeyi?resimide atıorum.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha asağida track number mı ne var. Muhtemelen sadece çinde takip edilebilen ile yollamıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

arkadaşlar bn sipariş verdim ama nerde nasıl oldğunu nasıl görücem şu an sadece geriye doğru gün sayıyor ilk siparişim yanlış mı yaptım bi şeyi?resimide atıorum.
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha asağida track number mı ne var. Muhtemelen sadece çinde takip edilebilen ile yollamıştır

aynen öle imiş bunu baştan bilseydim keşke bakalım ne yapıcaz başka ürün sipariş vericektim ama böle olursa sıkıntı bnm için

• quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Ben aşağıdaki ürünü almıştım, iş görüyor. Orjinal için ebay falan bakmanız gerekir.

http://www.aliexpress.com/item/Plain-goggles-myopia-waterproof-anti-fog-large-frame-glasses-with/2028498838.html

Ama hocam söyle birsey var belli bir zamandan sonra uyumsuz olarak görünüyor böyle ürünler. Desteklenmiyor falan diyor. Ne zamandır kullanıyorsunuz bu urunu

• harunyasr kullanıcısına yanıt
    Şubat ayından bu yana kullanıyorum. Ne iphone da ne de ipadde bi sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Şubat ayından bu yana kullanıyorum. Ne iphone da ne de ipadde bi sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

Mal sağlam desenize o zaman hocam 😊

• beyler gearbesttenhttp://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_140785.html
    bu üründen 2 tane aldım 11 mayısta hala gelmedi. paypal ile ödedim nasıl iade alacağım detaylı anlatabilecek varmı
  • Arkadaşlar birkaç tavsiye istiyorum alıp kullanıp memnun kaldığınız ürünler var mı?

1.araç şarjı
    2.araç içi tel. navigasyon tutucu
    3.gözlük (yüzüm minyon ufak ebatlı uygun fiyatlı:)
  • Beyler şimdi aynı satıcıdan alınca hepsi aynı anda mı veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumany

Arkadaşlar selamlar bu electornik nargileden alanlarınız oldu mu? e Shisha diye geçiyor.
    http://www.ebay.com/itm/1pcs-E-Hookah-Disposable-Electronic-E-Shisha-Stick-Pen-500-Puffs-/261951558934?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cfd879516

bu kartuş mu cihazın kendisi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 11 Temmuz 2015; 18:27:35 >

• Beyler adresi yazıyorum ingilizce istedi adresi. Türkçe karakter kullanmayıp direk türkçe mi yazayım yoksa direkt ingilizce mi yazayım adresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Beyler adresi yazıyorum ingilizce istedi adresi. Türkçe karakter kullanmayıp direk türkçe mi yazayım yoksa direkt ingilizce mi yazayım adresi

adresi ingilizce nasıl yazacaksın hocam ? :) sen Türkçe harf kullanmadan Turkce yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Beyler şimdi aynı satıcıdan alınca hepsi aynı anda mı veriliyor?

aynı satıcıdan alınanların hepsi tek pakette gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

artık ayakkabıda 77 tl vergi kesiliyor 75 euroyu geçip geçmemesi önemli değil, isterseniz terlik alın yine vergi kesiyorlar.

77 tl mi fiyat farketmeden hepsine 77 tl mi hocam?
  • The Imp kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

arkadaşlar selam,

aliexpresten aldığım ürün tarafıma ulaşmadı ve bekleme süresi gözümden kaçmış ve comlete oldu. bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim ? satıcıya mail attım dönmedi.

satıcı iyi niyetli biriyse tekrar yollar ürünü, yoksa yapacak bişey kalmamış sanırım dispute açmadığınız için

hocam selam,

verdiğin cevap için teşekkür ediyorum. maalesef iftarda bir bardak soğuk su daha bunun için içeceğim

• 18 haziranda farklı satıcılardan 3 tane sipariş verdim. 10 gün önce 1 tanesi geldi fakat 2 tanesi hala gelmedi. dispute açmalı mıyım?
  • Selamlar Arkadaşlar , 3 tane atlet 3 tane don aldım... Toplam 50 usd tuttu... Birisi mesaj atmış , tekstil ürünleri gelmiyordu diye... Doğruluk payı varmıdır?
  • 
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.