Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22362237223822392240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatı uygunmuş özelliklerinden pek anlamam ama ram'i 1 gb mış. Bence en az 2 gb olsa iyi olurdu.

Google chromecast amazon'da 30 dolar.
    http://www.amazon.com/Google-Chromecast-Streaming-Media-Player/dp/B00DR0PDNE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1436489409&sr=8-1&keywords=Google+tv

edit: chromecast, tv box'lara göre daha kısıtlı/dezavantajlı imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@kif -- 10 Temmuz 2015; 3:57:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    HUAWEİ P7 çalışırmı hocam nerden bilicez
  • pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    General Mobile Discovery (Çalışır mı?)
  • uygun fiyata orjinal xiaomi piston 2 nerden bulabilirim. Aliexpresste çok farklı fiyatlar var hangisi orjinal bilemiyorum.
  • CaptainBT kullanıcısına yanıt
    Elektronik sigara yasaklı listesinde, gümrükten geçip geçmemesi şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: termomen

Bu aralar banggood tan takipsiz kargolu birşey almayin kayboluyor iki kere ücret iade si aldım. 2 ay gelmemişti.

aynen benim de başıma geldi cservice@banggood.com adresine mail attım para iadesi istedim.2 güne hesabında olacak diye mail attılar.Artık takipsiz bişey sipariş etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

sıkıntı çıkmaz sorunsuz gelir

Nasıl geliyor arkadaş birisi diyor telefon gelmiyor birisi diyor geliyor ne iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

General Mobile Discovery (Çalışır mı?)

Harici wireless receiver almanız gerekir. Ürün detay sayfasını okursanız orada bilgi veriyor aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mcuk kullanıcısına yanıt
    hocam telefon değil, arkadaş telefon ekranı sormuş gelir mi diye
  • CaptainBT kullanıcısına yanıt
    forumda daha önceden alan var ama takılma ihtimali de var
  • Anladım teşekkürler.Belki riske girip alırım bakalım.Satıcıyla konuşurum olmadı başka bir şey falan yazsın üstüne
  • Telefon ekrani gumruge takilmadan geliyor daha once 6 defa aldim hic sıkınti yasamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR .

uygun fiyata orjinal xiaomi piston 2 nerden bulabilirim. Aliexpresste çok farklı fiyatlar var hangisi orjinal bilemiyorum.

Bangood dan aldım piston 3, yaklaşık 16 dolardı. Takipsiz kargo ile ortalama 25 günde geldi. Tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: blueboyege

Telefon ekrani gumruge takilmadan geliyor daha once 6 defa aldim hic sıkınti yasamadim

hocam bende nokia 701 ekranı arıyorum nereden bulabilirim acaba uygun fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Telefon ekrani gumruge takilmadan geliyor daha once 6 defa aldim hic sıkınti yasamadim

Aliexpress te 10 dolar civarina bulunuyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Aliexpress te 10 dolar civarina bulunuyor

Orjinalmidir peki ben buluyorum mesela pek alan yok güvenilir mi değil mi anlayamıyorum varsa eğer bildiğiniz mağaza verebilirmisiniz adresini?

• Merhaba arkadaşlar Aliexpres de siparişi iptal ettim para hesaba ne zaman yatar

• Arkadaşlar şu ürün gerçekten işe yarıyor mudur?
    Çok fazla sipariş verilmiş bir sürü de feedback var üründe. Bir göz atıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

http://tr.aliexpress.com/item/magnet-lose-weight-new-technology-healthy-slim-loss-toe-ring-sticker-silicon-foot-massage-feet/2042634066.html

• 
Sayfa: önceki 22362237223822392240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.