Yüzbaşı
12 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar selamlar,

kira sözleşmesinde kira ödeme aktini vaktinde yerine getirmeyen kiracı için uygulanacak faiz nasıl hesaplanmaktadır ? ben internetten hesap bilgisi bulamadım.

desteklerinizi rica ediyorum.
arkadaşlar herkese selamlar,

yatırım amaçlı altın almaya karar verdim. en uyun altını nerden alabilirim ? gram,külçe yoksa cumhuriyet altını mı almalıyırm ?

outlook maillerimi kaydetmek için yada sisteme yüklemek adına pdf e çevirip kaydetmek istiyorum. nasıl yapılacağını çözemedim. şirket bilgisayarı olduğundan programsız yapılıp yapılamadığı konusunda destek rica ediyorum.
arkadaşlar selamlar,

kendime evde smoothie tarzı içecekler hazırlamak için aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum. sizce el blenderi gibi iş görür mü ?

http://www.hepsiburada.com/tefal-masterchop-xxl-rondo-p-MTTEFMASTERCHOPXXL
arkadaşlar selamlar,

yüksek lisans için mülakata gireceğim ancak AÖF mezunu olduğumdan ve daha önce akademisyen veya bölüm sorumlularıyla karşılaşmadığımdan mülakatta nelerle karşılaşırım ? ne gibi sorular sorulur ? daha çok mezun olunan bölüm bilgisi mi yoksa sektör bazlımı sorular gelir ?

desteklerinizi rica ediyorum.

bu bayramda denize gitmektense hızlı tren ile eskişehir ve konyayı ziyaret etmek istiyorum ancak internette yalnızca ziyaret edilmesi gereken yerlerin listeleri var. bana lazım olan gezilecek yerlerin haritada işaretli olduğu bununla beraber varsa ulaşım bilgilerininde yazılı olduğu haritalar gerekli nerden bulabileceğim konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
arkadaşlar selamlar,
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ancak bir konuda desteğinize ihtiyacım var. benim pc harrdiski yıllardır format atmadığım için çöktü ve ben verileri yedeklememiştim. Win 32 ultimate kullanıyorum. verilerimi ve harddiski kurtarabilirmiyim ? neyapmalıyım. yardımlarınızı rica ediyorum.
Arkadaşlar selamlar,
kendim için ingilizcemi geliştirmek daha iyi cümle kurabilmek adına ingilizce-türkçe roman hikaye kitabı bakıyorum. ancak mümkünse yetişkinler için olanlardan ilk okul çocukları için satılanlardan değil.

desteklerinizi bekliyorum.
arkadaşlar selamlar,
dün sony as30v aksiyon kamerası aldım hd 1080 60p çekim yaptığımda ve çektiğim videoları izlediğimde görüntüdeki sesler 1 saniye farkla geriden geliyor. bu normal bir durum mu ?
Arkadaşlar selam,

kendim için yabancı dil kursu bakıyorum. Çoğu kurs para ve zaman kaybı olduğundan üniversitelerin dil kurslarını tercih etmek istiyorum. Şu an kafamda istanbul üni var. forumda daha önce buraya gitmiş yada dersi devam eden arkadaşlarım varsa okul hakkındaki yorumlarını yazmalarını rica ediyorum.

diğer önerilerede açığım.

Teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.932
İkinci El Bölümü Mesajları: 84
Konularının görüntülenme sayısı: 13.724 (Bu ay: 333)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 828 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.