Şimdi Ara

yurtdışı telefon nereden alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bildiğiniz güvenilir yer var mı 4700 tl ye kayıtlı galaxy note 10 satılıyor sahibinden de. güvenilir mi sizce ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 2 Nisan 2020; 18:39:2 >

• sık sık yurtdışına gidip geliyorum, avmlere uğradım birkaç kez, turistlere satışımız yok dediler. Nereden alacağım bilen varsa söylesin.
  • Letgoda satanlar oluyor ama güvenmek mesele tabi ben de yeni telefon alacağım zaman yurtdışından getirilen telefonlardan almayı düşünüyorum bakalım eğer guvenebilirsem letgodan alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: themann41

Letgoda satanlar oluyor ama güvenmek mesele tabi ben de yeni telefon alacağım zaman yurtdışından getirilen telefonlardan almayı düşünüyorum bakalım eğer guvenebilirsem letgodan alırım.
    letgo güven vermiyor hakkında cıkan onca haberden sonra. en iyisi anlasıp sahibinden de get ilanı actırmak yada elden teslim.
  • Siz siz olun, ürünü almadan parayı vermeyin. Yol kurumsal mis yok bilmem neymiş aman ha. Sahibinden de dolandırılmış ve parasını mahkeme kanalıyla 1 yıl sonraa Almis biri olarak yazıyorum. Aman ha. Gidin üç kuruş fazla verin ama elden alın. Her yer dolandırıcı kaynıyor. Memleketin ahlaki falan kalmamış. Aman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam, en azından almışsınız çoğu kişi alamıyor bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yaklaşık 1 hafta araştırdım sahibinden, letgo , ve telefoncuları gezdim.Note 9 alacaktım fakat hiç biri güven vermedi. Bir tanesini az kalsın alıyordum son anda kutusundan fakettim , orjinal kutu da yazanlarla onun üzerinde yazanlar farklıydı , ayrıca akg kulaklığı da samsung' dakinden daha kaliteli kutuya koymuşlardı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.