C

Binbaşı
12 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

işim gereği çok seyahat ediğimden dolayı taşıması ve uçakta kullanımı kolay olmasından dolayı 14" laptop bakıyorum. Benim için hafif olması ve şarj aletinin küçük olması önemli kriter ( keşke huawei gibi usb-c den şarj edileni bulabilsem ) 13-14 bin tl bandında ürün bakıyorum. İkisi arasında kararsız kaldım. Dell 'in tasarımı daha şık duruyor hp ekran çerçeveleri daha kalın gibi onun dışında ne gibi farklılıklar var bilen kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Dell Inspiron 14 5415 Ryzen 7 5700u 16gb 512gb Ssd 14 Windows 11 Home Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

HP 245 G9 6q8m4es02 Ryzen7 5825u 16gb 512ssd 14" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

3 yıldır 2017 model 1.2 Qashqai skypack kullanıyorum. 3 yıl boyunca arabada hiç bir sıkıntı yaşamadım amame artık değişiklik vakti geldi. Çok fazla şehirler arası yolculuk yapıyorum yüksek hızlarda yol tutuşu iyi olan yol rüzgar sesinden çok rahatsız etmeyecek C suv arıyorum

3008 kokpitine dizaynı Harika , Tiguan bagajı çok geniş biraz daha d sedan havası var karoq da ağır başlı duruyor

üçü arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar yorum yaparsa memnun olurum

11 pro max kullanıyorum geçen hatfa ios 16.0.1 yükledim Siri 'nin sesi hem hoparlör hem de airpod 's da çoğu zaman robotik geliyor aynı sorunu yaşayan var mı ?

Şuan turkcell kullanıyorum TT Konforlu Paketler sadece faturasızdan faturalıya geçişe açık olduğundan numaramı tt faturasıza taşırsam kaç gün sonra konforlu prime tarifesine geçiş yapabilirim ?

Konforlu Prime Tarifeler > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom (turktelekom.com.tr)

Yaz lastiklerini yenilemeyi düşünüyorum şu anki lastikler bridgestone lastik gürültüsü çok fazla geliyor bana genellikle uzun yol yaptığım için rahatsız ediyor beni daha az gürültülü ama yol tutuşu da iyi olan lastik arıyorum.

Yaklaşık 1 aydır Hazır kart kullanıyorum yaptığım her aramadan sonra paket dakikalarıyla birlikte internet paketinden de 15-20 kb arası düşüyor bu normal mi sebebi nedir ?

Turkcell’e geçtiğimden beri FaceTime ve iMessage ısade d mail adresi ile kullanabiliyorum ekrana sürekli aktivasyon uyarısı geliyor çözümü var mı ?

Bir ay önce hattımı Turkcell faturasıza taşıdım sonrasında akıllı platinum 25 e geçiş yaptım. Geçen hafta şirket hattını Türk Telekom a taşımak için kurumsal müşteri temsilciyle görüştüm verdiğim numara yerine Turkcell e taşıdığım numara yerine işlem başlatmış Turkcell ve Türk Telekom la görüşmeme rağme taşıma işlemini iptal edemedim dün tekrar Türk Telekom a geçti hattım fakat ben bu numarayı Turkcell de akıllı platinum 25 tarifesi ile kullanmak istiyorum tekrar Turkcell e geçip bu tarifeyi alabilir miyim ?

Alibaba uygulaması indiriliyor fakat sonrasında uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Cihaz Note 8 Android 9

Merhaba,

Yakın zamanda hattımı tt mobil e taşımayı düşünüyorum önceden Prime tarifelerinde tivibu go hediyesi vardı şimdi bulamadım web sayfasında , hediyeli prime tarifeleri var mı ?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
TV
LG
Tablet
iPad
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 19 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.312
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 50.601 (Bu ay: 459)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.374 (Bu hafta: 34)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.