Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürüne ait son durum resimdeki gibidir.
  • http://tr.aliexpress.com/store/product/High-Speed-USB-Cable-Bracelet-Noodle-Sync-Data-Charging-USB-Cables-For-iPhone-5-5s-6/1680271_32362753091.html?storeId=1680271 şu ürünü almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ve nasıl alacağımı anlatabilir misiniz?

ayrıca bir de powerbank tavsiyesine hayır demem :)
  • Beyler ben xbox one analogları aldımda ne takip no var nede başka bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Şu zippo islerinden anlayanlar üstüne para verecem kendime güvenmediğim için yardım edebilecek varmı.

Orjinal zippo almak istiyorsanız dealextreme den veya amazondan satın alabilirsiniz.

Hangi amazondan hocam uk mi? Bende alicamda

• vixi1 V kullanıcısına yanıt
    hic iphone kullanmadim fakat bu marka kablo secmiyor muydu? orijinal olmayan seylerle calismama gibi bir huyu yoksa alabilirsiniz tabi.

alisveris rehberi olarak surayi okuyabilirsiniz, kesinlikle sanal kart kullanmanizi oneririm zira paypal ile odeme olmuyor aliexpress de.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82482149&p=1#82482149

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkspyro34

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Şu zippo islerinden anlayanlar üstüne para verecem kendime güvenmediğim için yardım edebilecek varmı.

Orjinal zippo almak istiyorsanız dealextreme den veya amazondan satın alabilirsiniz.

Hangi amazondan hocam uk mi? Bende alicamda

Amazon anakonusuna bakım hocam

• Bana bi saat önerin de alıyım. Çok spor olmasın
  • hocam ben 3 gün önce sipariş verdim. siparişin ertesi günü kargoya verdi satıcı. feedback te çoğunluğu olumlu yorumlar var. sende bak yine yorumlara için rshst olsun.

http://tr.aliexpress.com/item/HOT-Sell-CURREN-Brand-Men-Sports-Watches-Men-Military-Wrist-Watches-Casual-Full-Steel-Men-Watch/32214783263.html

benim saat bu başka güzel modellerde var bekliyorum bakalım dört gözle.
  • arkadaşlar merhaba. fotodaki süre dün 1 haftadan geriye doğru sayıyorken bugün 60 günden geriye doğru sayıyor.
    neden böyle oldu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmd123456

hocam ben 3 gün önce sipariş verdim. siparişin ertesi günü kargoya verdi satıcı. feedback te çoğunluğu olumlu yorumlar var. sende bak yine yorumlara için rshst olsun.

http://tr.aliexpress.com/item/HOT-Sell-CURREN-Brand-Men-Sports-Watches-Men-Military-Wrist-Watches-Casual-Full-Steel-Men-Watch/32214783263.html

benim saat bu başka güzel modellerde var bekliyorum bakalım dört gözle.

Sağolun hocam

• mert262626 M kullanıcısına yanıt
    2 dolarlik seye takio numarasivermiyolat genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

arkadaşlar merhaba. fotodaki süre dün 1 haftadan geriye doğru sayıyorken bugün 60 günden geriye doğru sayıyor.
    neden böyle oldu bilen var mı?

bilen yok mu?

• murselsevim kullanıcısına yanıt
    Satıcı koruma süresini uzatmıştır,ürün sayfasında yazan koruma süresinin dolmasına bir hafta olduğunu varsayarsak 3 gün sonra dispute açarsanız ve halâ ürününüz gelmemişse para iadesi alabilirsiniz.Satıcının koruma süresini uzatması birşey değiştirmşyor.Disputeyi önümüzdeki üç gün ile koruma süresi bitmeden herhangi bir gün açabilirsiniz.Dispute açmak veya beklemek kararı size kalmış.
  • Kafaüstü kulaklık tavsiyesi olan var mı ? Kaliteli bir şey ?
  • herkese selam arkadaşlar.. oneplus two satın almayı düşünüyorum. hangi siteen almamı tavsiye edersiniz ? gümrükten geçmesi için faturaya daha düşük ücret ya da hediye yada mp3 çalar gibi bişey yazmayı hangi siteler kabul eder ? siz telefon satın alırken adamlarla bunları konuşuyo musunuz yoksa gümrükten geçmesini şansamı bırakıyosunuz ? telefon satın almada izlediğiniz yollar nelerdir ? ilk defa yurtdışından telefon sipariş vercem. yardımlarınız lazım. teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

herkese selam arkadaşlar.. oneplus two satın almayı düşünüyorum. hangi siteen almamı tavsiye edersiniz ? gümrükten geçmesi için faturaya daha düşük ücret ya da hediye yada mp3 çalar gibi bişey yazmayı hangi siteler kabul eder ? siz telefon satın alırken adamlarla bunları konuşuyo musunuz yoksa gümrükten geçmesini şansamı bırakıyosunuz ? telefon satın almada izlediğiniz yollar nelerdir ? ilk defa yurtdışından telefon sipariş vercem. yardımlarınız lazım. teşekkür ederim şimdiden

böyle bir maceraya pek fazla kimse girmiyor sanirim. Gumruktekilerde az cakal degil sonucta, biliyorlardir yol yordam. dusuk fiyat, gift falan cok eskidi artik bu yontemler. Parca parca telefon sokulabilecegini dusunuyorum ama onuda yapacak bir satici bulmak lazim...

• Perşembe saat 12 de kargo dağıtıcıya verildi diye girdiler sisteme. Bugün de gelmedi. Allah bilir pazartesi de getirmezler. Nefret ettim şu ptt den. Her yurt dışı alışverişinde sıkıntı çıkarıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Perşembe saat 12 de kargo dağıtıcıya verildi diye girdiler sisteme. Bugün de gelmedi. Allah bilir pazartesi de getirmezler. Nefret ettim şu ptt den. Her yurt dışı alışverişinde sıkıntı çıkarıyorlar.

Hocam Her hafta belli bir dağıtım günleri var onu bekliyorlar malesef yurtiçi kargoları gibi değil bildiğim kadarıyla
  • Achteruit kullanıcısına yanıt
    ankarada bulundugum yerde bayan bir dagitici var, posta kutusuna sigiyor ve takipsizse kutuya atiyor. Sigmiyorsa birakip kacmiyor (yapan cokmus) kapiya kadar cikiyor. Takipli postalarda da teslim aldigi gun mutlaka getiriyor. İsini iyi yapan insanla karsilasmak guzel duygu, kendisine birde buradan tesekkur ederim :D

• Arkadaşlar china post ve diğer tracking codelar hiç oynamıyor veya tracking code verilenlerden tepki yok bunun sebebi haftasonuna girmesi mi
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.