Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Şu zippo islerinden anlayanlar üstüne para verecem kendime güvenmediğim için yardım edebilecek varmı.

Orjinal zippo almak istiyorsanız dealextreme den veya amazondan satın alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • USPS ile gelen kargolar Türkiye'ye giriş yapınca PTT'nin sitesinden kontrol edebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Şu zippo islerinden anlayanlar üstüne para verecem kendime güvenmediğim için yardım edebilecek varmı.

Orjinal zippo almak istiyorsanız dealextreme den veya amazondan satın alabilirsiniz.

Kaç günde geliyor ortalama acaba siz sipariş ettinizmi güvenilirmi acaba amazonu biraz incelemiştim razer ürünleri almak vardı aklımda fakat güvenemedim biraz daha bilgi verebilirmisiniz.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Malesef o konu hakkında bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Kaç günde geliyor ortalama acaba siz sipariş ettinizmi güvenilirmi acaba amazonu biraz incelemiştim razer ürünleri almak vardı aklımda fakat güvenemedim biraz daha bilgi verebilirmisiniz.

Daha önce amazondan defalarca alışveriş yaptım. Kargo türüne göre 10-15 günde geliyor. Bu konuyu incelemenizi öneririm. Hem her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz

• Aliexpressten bir ürün aldım China Post yazmasına rağmen verdiği takip numarası Yanwen'e ait. 1 ay sonra şehir dışına çıkacağım bu süre içinde gelme olasılığı nedir?
  • Beyler bende 27 temmuzda verdim logitech g930 siparişini 7 ağustos yazoyordu teslim tarihi fakat şu an bakıyorum hala bi değişiklik yok durum aşağıdaki gibi.Ayrıca hala transitte yazıyor durum kısmında.1 gün var daha türkiyeye gelmedi.telefonla arayacaktım fakat 9 ile 20:00 arasında açık müşteri hizmetleri.

Fontana, CA, United States 22/07/2015 21:37 Paket, UPS Mail Innovations menşe tesisi tarafından işlendi
    Fontana, CA, United States 21/07/2015 14:23 Paket UPS Mail Innovations tarafından işlem için alındı
    United States 17/07/2015 1:04 UPS Mail Innovations tarafından gönderi bilgisi alındı

Sonuç olarak sanırım gecikti peki ne kadar gecikir teslimat?
  • TheHeaven kullanıcısına yanıt
    Eğer ki satıcı sana takip numarası bildirir ise takip edebilirsin.Onun dışında takip etme şansın yok.
  • el_salvador_ kullanıcısına yanıt
    Takip no var ama LN ile başlıyor. Usps LN ile başlayanlarda sadece kargoyu ilk yola çıkardığı zaman güncelleme yapıyormuş galiba. Onun dışında nerede olduğuyla ilgili bilgi girmiyorlar sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhaba,
    Aliexpress'den pil almak güvenli mi sizce? Ayrıca gümrükten geçer mi piller ?
  • Mastermind. kullanıcısına yanıt
    sarjli piller hakkinda her sey diye bir konu var forumda, orda y.disindan pil getirenler cok. guvenilir site bilgisi icin konuya bakabilirsiniz bence.

• Arkadaşlar ürünü paypalla almasamda direk ininal la alasam sıkıntı olur mu? iade de vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2768F54EC -- 8 Ağustos 2015; 10:37:50 >
  • Arkadaşlar 27.07de aliexpressten alışveriş yaptım 28.07de kargoya verildi ancak kargo takip numarası olmasına rağmen hangi kargo ile geldiği yazılmamış. Nasıl takipte bulunabilirim? yada sizce nezaman bana ulaşır 15-27gün içerisi yazıyor ama bilemedim
  • numarayi yazarsaniz hangi posta oldugu belli olur buyuk ihtimalle. Hepsinin ayri bir formati var genelde.

• RG203257403CN

Arkadaşlar track numarası bu ürün şuan nerde nasıl öğrenebiliriz ?
  • Neo N kullanıcısına yanıt
    www.17track.net ve ptt.gov.tr sitelerinden numaranizla takip edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

www.17track.net ve ptt.gov.tr sitelerinden numaranizla takip edebilirsiniz.

Çince yazılar çıkıyor usta birşey anlayamıyorum
    Hocam 7 agustosda yurt dışına gönderilmiş.biraz daha beklemen lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meddah58 -- 8 Ağustos 2015; 18:38:27 >
    direkt bu linkten bakabilirsin, alttaki cince kisimlari teker teker kopyalayip google translate ile cevirirsen anlasiliyor ne oldugu. Tr ye girdikten sonra pttden bakarsin.
    http://www.17track.net/en/result/post-details.shtml?nums=RG203257403CN

• Bugün ekran koruyucu ve otg adaptör sipariş verdim.Bakalım ne zaman gelecek
  • 
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.