Binbaşı
23 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisi olan var mı?
Arkadaşım 1200 tl civarına bilgisayar toplamak istiyor. PS4'ü olduğu için çok ileri düzey bir şeye ihtiyacı yok. Oynayacağı oyun tek CS:GO. Tavsiye verebilirseniz çok makbule geçer.
1. deneme TR 35 - Sosyal 34,25 - Mat 20
2. deneme TR 33,75 - Sosyal 32,75 - Mat 14,75
3. deneme TR 36,25 - Sosyal 32,5 - Mat 14
4. deneme TR 36,25 - Sosyal 35 - Mat 17
5. deneme TR 33,75 - Sosyal 35 - Mat 19
6. deneme TR 33,75 - Sosyal 40 - Mat 20,25

Matematik genelde 20 civarı yapıyorum. 2. ve 3. denemede dikkat hatalarından rezalet geldi. Hedefim TM-1 40k.

Netlere göre durumum nasıl, hedefe ne kadar yakınım değerlendirebilirseniz çok makbule geçer. Yorumlarınız önemli benim için. Vakit ayıranlara şimdiden teşekkürler.
Coğrafya için yeni bir konu anlatım alacağım. Kullanıp memnun olduğunuz kitaplardan tavsiye edebilirseniz çok makbule geçer.
Arkadaşlar saç tellerim çok ince. Saçımı yıkadıktan 30dk sonra saçım resmen sönüyor. Tavsiye edebileceğiniz, saça hacim verecek bir şampuan vs. var mı?
Merhaba arkadaşlar. Cuma akşamı kulağımda aşırı bir ağrı başladı. Pazar akşamı acile gittim ve kulağımın havuzdan kaynaklı enfeksiyon kaptığını söylediler. Kulak damlası verdiler. Günde 3 kez kullanıyorum. Kullanmaya başladığım anden itibaren kulağım tamamen tıkanmış durumda. Ne yapayım bilemedim. Normal mi böyle bir şey olması? Bir kulak-burun-boğaz uzmanına mı görünsem
Merhaba arkadaslar. Ara sira tanidiklar geliyor, birlikte Fifa yapalim diyoruz ama 2.kol olmuyor. Bana 1 kol yetiyor. Gidip 2-3 ayda bir kez kullanacagim seye 100 lira vermek istemiyorum.Ps2 kolunu kullanmayi arastirdim ama dogru duzgun calismayacagini soyleyenler oldu.Dh halkina danisayim dedim. Ne onerirsiniz ?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Takım
Galatasaray
TV
LG
PSN ID
TheHeavenN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.132
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 8.351 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 651 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.