Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.989
Cevap
1.102
Favori
968.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ebay'den 50 dolarlık modem aldım umarım %30 üstünde vergi yazmazlar önceden alabileceğim bir önlem var mıdır arkadaşlar? Fiyatını önceden bildirebilir miyim bir yere 50 dolar olduğunu anlasınlar tutup da 100 dolarmış gibi vergi yazmasınlar.

Diyelim ki 100 dolarmış gibi vergi yazdılar o zaman nereye şikayet etmeliyim bilgisi olan arkadaşlar

GÜMRÜK İTİRAZ durumları nasıl yapılır biliyor musunuz? Araştırdıkça beynim çorbaya döndü

• Aliexpress de yeni üyelere artık kupon verilmiyor mu ?

• Emre9110 kullanıcısına yanıt

Dönem dönem değişiyor.

• Ebaydan alışveriş yapmak istiyorum satıcı sadece paypal yazmış yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DHL eCommerce Solutions kargolarını PTT'den mi teslim alacağız?

• Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim yazıyı doğru yeremi yazıyorum bilgim yok yanlış yerdeyse kusura bakmayın.

Ben Amazon Kanada, Amazon Mexica, Amazon Amerika ülkelerinde satış yapmak için dükkan açdım bi miktar para ödedim

burada kalem satmak istiyorum ve bu kalemleri gerçekden %150 gibi daha ucuza alıyorum yurtdışı fiyatlarına göre.

Ben 50000 TL lik ürün sipariş verdim bunlar geldiğinde ben direk ürünleri girsem beklesem satış yaparmıyım yoksa reklam vb. şeyler yapmalımıyım,

nası bi yol izlemeliyim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Ürünleri amazonların yurtdışı depolarına yollayacağım Türkiyeden gönderim sağlanmayacak Amazon kendi deposundan yollayacak.

• Zendo kullanıcısına yanıt
    İnan bende bu sorunun cevabını arıyorum da buralar boşalmış galiba kimseşer yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WizardArms kullanıcısına yanıt
    daha çok merak ettiğim şey var da cevaplar gelmeyeceği için yazmıyorum. allah devletimizi başımızdan eksik etsin. uğraştığımız şeylere bak. ptt yle gelip saçma sapan nedenlerle gümrüğe takılmasın diye ordan oraya atlıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aliexpresste ilk alışverişte kullanabileceğim indirim kodu vs var mı? 6-7 dolarlık bir şey alacağım da

• 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.