Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
26.003
Cevap
1.225
Favori
916.267
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsatlar - Konu Dışı >> Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6365 Mesaj
    Dikkat çekmesi amacıyla ilk olarak değiniyorum. Konuda resim paylaşırken ''simage'' tagını kullarnısanız ve ard arda alıntı yapmak yerine de ''quote'' butonunu kullanırsanız iyi olur. Kotalı kullanıcıları da düşünelim ve sayfalar gereksiz yere uzamansın

Bana sormak istediklerinizi de 'PM' yoluyal değil de konuya yazarak beni 'Haberdar Et' seçeneğiyle etiketlerseniz daha iyi olur. Soruları merak eden diğer arkadaşların da yararlanması amacıyla...

Ödemeleri paypal ile güvenli bir şekilde yapıyoruz. İlk yapmanız gereken bir Paypal hesabı oluşturmak. Ücretsizdir

eBay'de ödeme yaparken sizi oluşturduğunuz Paypal hesabına yönlendirecek. O aşmada kredi kartı eklemenizi isteyecektir. Paypal bakiyenizde bulunun parayla yurt dışı sitelerinde alışveriş yapamıyorz; şuan için. Bazı banka kartlarının kullanılabildiği söylenir: mesela Maestro kartlar. Ben halk bank hesap kartımla harcama yapamadım.

Sipariş aşaması

Öncelikle uygun ürünü seçerek 'Buy it now' butonuna tıklıyoruz. Almayacağınız ürünlere tıklamamalısınız: ürün sepetinize eklenecektir ve sürekli ödeme yapmanızı isteyen mesajlar gelebilir. Satıcıya mail atıp almak istemediğinizi belirtmediğiniz sürece de sepetinizde kalacaktır. ''add watch list''e basarak izlemeye alabilir ya da ''add to cart''a tıklayarak sepete atabilirsiniz. İstediğiniz zaman sepetten çıkartmanız mümkün.

İkinci aşamada siparişimizin küçük bir özetini görüyoruz ve 'Commit to buy'a tıklıyoruz.

3. Aşama da 2. aşamada da benzer olarak ödeme-'Pay now'- butonuna tıklıyoruz.

4. Aşamada adres ve kargo bilgileriniz görebilir, değiştirebilirsiniz. 'Continue' butonuna tıkladığınız zaman ödeme yapmak için paypal hesabınızda oturum açma sayfasına yönlendirileceksiniz.

5. Aşamada ise kredi kartınızı ekliyorsunuz, eğer ekliyse ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz

En son aşamada da paypal sayfasında ödemenizi onaylıyorsunuz

Siparişiniz oluşturuldu. Yapmanız gereken siparişinizin kargoya verilmesini beklemek

Sayfanın üstündeki 'My Ebay' sekmesinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Ürünün kargoya verilip verilmediğini 'Leave feedback' yazısının solundaki sembollerden takip edebilirsiniz. Ürün geldiği zaman sorun yoksa eğer satıcıya olumlu feedback bırakırsınız.

Kargo Takibi

Eğer satıcı takip numarası verdiyse takip için;

http://www.17track.net/ ve PTT Yurt Dışı Gönderi Takibi 'ni kullanabilirsiniz. Bilgilerin sisteme girilmesi birkaç günü bulabiliyor. Boşu boşuna ilk bir iki gün içinde görüntülemeyi denemeyin

Ama en sağlıklısı e-devlet gibi.

Takip numarası istiyorsanız önceden satıcıya mesaj atmanız gerekiyor. Genellikle 1-2$ fark istiyorlar

Ödeme;

Paypal ile ister kredi kartı ister banka hesabı (banka kartı) yardımıyla ödeme yapabilirsiniz

Kredi kartı eklerken bankanızın online işlemler kısmından sanal kart oluşturup harcayacağınız miktarda bakiye belirtmenizi tavsiye ederim

Banka hesabı eklemek için;

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-ach&nav=0.4.1

Kredi kartı eklemek için;

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-credit-card-new-clickthru&flag_from_account_summary=1&nav=0.4.2

Kargo;

En çok merak edilen konu da kargo ücreti

Eğer ürünü aldığınız sırada bir ücret ödemiyorsanız kargo ücreti yoktur. Varsa da zaten sipariş sırasında ödersiniz.

Paketiniz kapınıza kadar ptt yoluyla geliyor. Teslim süresi ortalama olarak 30 gün.

Gümrük sınırı 75€. Eğer bu sınırı geçerseniz büyük ihtimalle paketiniz gümrüğe takılacak ve %20 gümrük vergisi ödeyeceksiniz. Özel posta şirketi getiriyorsa bu bedel daha da artabilmekte.

Ve bir de yasaklı ürünler var. Benim bildiklerim cep telefonları, kozmetik ve vitamin takviyeleri...

POSTA/HIZLI KARGO EŞYASI MUAFİYETİ

Son olarak da top rated ve yüksek geri dönüş bırakılmış satıcıları tercih ederseniz kolay kolay sorun yaşamazsınız.

Bahsettiğimiz satıcıların isminin yanında bu logo bulunmaktadır;

Gümrük ve kargo ile ilgili sorularınızı bu konudan sorabilirsiniz;

Link

Mesela bu ürünün kargosu ücretsiz;

Bu ürünün kargo bedeli 1.99$

Bu ürün ise ülkemize gönderilmiyor;

Ürün hakkındaki yorumları arattırma

Satıcının binlerce feedback'i arasında istediğiniz ürününün yorumunu bulmak zor olabilir, bu site işinize yarayacaktır;

quote:

Orijinalden alıntı: stormleon2

Mesela bir ürüne bakıyorsun ve bu ürünü alanların feedback'lerini okumak istiyorsun, ama satıcının 15000 feedback'i içinden sen, baktığın ürünün yorumlarını bulamıyorsun. Bu site buluyor işte. Satıcının adını yazıp, baktığın ürünün adından bir kelimeyi yazmak yetiyor sanırım.

Örneğin ben Yüzüklerin Efendisi'ndeki Arwen'in Kolyesi'ni alacaktım. Ürünlerden birine girdim, sonra yorumlara bakabilir miyim ki dedim.. Bu feedbackselector'e girdim, satıcının adını yazdım, alta da arwen yazdım sadece, bütün yorumlar çıktı karşıma. Biri demiş ki mesela resimdekinin aynısı değil. Vazgeçtim o satıcıdan almaktan.

stormleon2 Arkadaşımıza teşekkürler

Sayfaya eklenen ürünlerin amacı rehber olşturması. Ürünler genellikle eBay'den ve eBay'de satıcı mantığıyla çalıştığı için ürünler bitebilir, linkler, fiyatlar değişebilir. Ama başkaları mutlaka satıyordur. tek yapmanız gereken ürünün ismini ingilizce olarak aratmak

İlk olarak bundan başlıyayım;

Sony Liwe Wiev

Bir nevi saat. Android telefonunuzla senkron olarak çalışıyor ve bildirimleri alabiliyorsunuz, aynı zamanda saat olarak kullanabiliriz.

Kargo ücretsiz ve sadece 30$

Link

Güneş enerjili araba

Kibrit kutusu boyunda, bırakıyorsunuz gidiyor. İlgimi çekti aldım

Sadece 2.5 tl ve ücretsiz kargo

Link

Güneş enerjili termometre

Şekli çok hoş görünüyor

Bu da 14$ ve yine kargo ücretsiz

Link

Hobi için RC Helikopter

Link

24$ ve ücretsiz kargo

Tüm Kameralarla Uyumlu Tripod1$

Universal tripod 1$ ve kargo ücretsiz

Link

Üstüne istediğiniz notu yazdırabileceğiniz ZİPPO Satıcı Orjinal olduğunu söylüyor

Link

Ben olsam 'Şikayet edip duracağına bir ışık da sen yak' gibisinden birşey yazdırırdım

5mW Yeşil Lazer

4.5$ ve kargo ücretsiz

Benzerini bir türk sitesinden aldım. 20 liraya

Link

Bu benim lazerin resmi. 2 adet ince kalem pille çalışıyor.

(kendim çektim)

USB Plazma Küreleri

Link

Link

Link

3.5$ ve 3 dolar kargo ücreti var

Mini Kamera

Sadece 8.5$ ve ücretsiz kargo!

Link

Link

Bluetooth 2.0 adaptör

1.8$ ve ücretsiz kargo

Link

Mıknatıslı toplar ( Orjinal )

@pisseq arkadaşımız önerdi. Kendisi 2054 parça olandan almış ve memnun

15$

Link

2054 Parça olanı da mevcut. 80$

Link

Kablosuz bisiklet kilometre sayacı

8$ ve ücretsiz kargo

Link

Dijital Kumpas

13.8$ ve ücretsiz kargo

Link

Termometre

3$ ve ücretsiz kargo

Link

Termometreli anahtarlık

3$ ve ücretsiz kargo

Link

Led Saat

5$ ve ücretsiz kargo

Link

Güneş enerjili masa saati-derecesi

8.8$ ve ücretsiz kargo

Link

Zippo - El, Cep Isıtıcısı ( Orjinal )

20$ ve Ücretsiz kargo

Link

Mini el feneri

100lerce türü ve benzerleri var, iyice araştırıp da almalı. Dealxtreme'e de bakabilirsiniz. Kullanıcıların çektiği kendi fotoğraflarla daha iyi inceleme şansınız olur.

4$ Ücretsiz kargo

Link

Sony Kulak İçi Kulaklık

Şok Edici Fiyat/Performan Ürünü

Sadece 8$ Ücretsiz Kargo

İnceleme linki

Link

Katana Şemsiye

Link

26$ Ücretsiz kargo

Galaxy S3, Galaxy Note 2 için HDMI adaptör ( Orjinal )

10.5$ Ücretsiz Kargo

Link

Sandisk Extreme 64gb USB 3.0 Flash Bellek

190mbps'a kadar okuma 170mbps'a kadar yazma hızı var.

66$ Ücretsiz kargo

Link

Bütan Çakmak

Link

3$ ve Ücretsiz kargo

Zippo ( Orjinal)

Link

15$ ve Ücretsiz kargo

Alkol Metre

4.75$ Ücretsiz kargo

Link

4'Lü USB Çoklayıcı

1.2$ Ücretsiz Kargo

Link

5 Metre Şerit Led

8$ Ücretsiz Kargo

Link

Lotr Gümüş Titanyum Yüzük

2$ Ücretsiz Kargo

Link

Parmak Mouse

2.8$ Ücretsiz Kargo

Link

Pusulal'ı ve Termotere'li Anahtarlık

1.2$ Ücretsiz Kargo

Link

Kurukafalı Maske

5$ Ücretsiz Kargo

Link

Bisiklet Led Güvenlik Işığı

3.4$ Ücretsiz Kargo

Link

Kırmızı + Beyaz Bisiklet Lambası

5$ Ücretsiz Kargo

Link

Mause Pad

9.4$ Ücretsiz Kargo

Link

Galaxy s3 & Note 2 OTG Kablo

2$ Ücretsiz Kargo

Link

Temizlik Jeli

3$ Ücretsiz Kargo

Link

Gözlük temizleyici

1$ Ücretsiz kargo

Link

Black İce Zippo

Çok asil duruyor Bir tane aldım, resimleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

20$ Ücretiz Kargo

Link

Optick Kablo'yu 3.5mm Jack'a çevirici. (genellikle laptopların optic girişleri 3.5mm olur)

1$ Ücretsiz Kargo

Aydın'da aramadığım dükkan, elektronikçi, bilgisayarcı kalmadı. Optik kablonun varlığından haberi olmayan sinekli bakkal çoğu. En sonunda beklemekten vazgeçip 30 liraya adaptörlü bi philips kablo almak zorunda kalmıştım.

Model 1 (şeffaf, içinden ışık geçerken güzel görünür )

Link

Model 2

Link

Saatli Bomba Alarm Saati

19$ Ücretsiz Kargo

Link

Öğrenme yeteneği olan en küçük akıllı kumanda

8$ Ücretsiz Kargo

Orjinal kumanda ile karşı karşıya getirip programlıyorsunuz.

Ürünün sitesi ; Link

Link

USB'den şarj edilebilir çakmak

6$ Ücretsiz Kargo

Link

Modeli 2

5$ Ücretsiz Kargo

Link

[simage]http://i.ebayimg.com/t/Electronic-USB-Rechargeable-Battery-Cigarette-Cigar-Flameless-Lighter-Gift-005-/00/s/NTAwWDUwMA==/$(KGrHqFHJE4FCr(YcK6KBQ)4EQCcTg~~60_12.JPG?rt=nc[/simage]

Prejektör saatli anahtarlık

1.7$ Ücretsiz Kargo

Link

Transparan güneş enerjili hesap makinası

2.5$ Ücretsiz Kargo

Link

Mp3 Player

3.6$ Ücretsiz Kargo

Link

MicroSD/USB Adaptör

0.8$ Ücretsiz Kargo

Link

Işıklı bağcıklar

3.2$ Ücretsiz Kargo ( eBay'de daha fazla model ve fiyat seçeneği var )

Link

World of Warcraft Lich King Blade Anahtarlık

7$ Ücretsiz Kargo ( Açık artırmadan 5$'a aldım )

Link

Buff

2.3$ Ücretsiz Kargo

Link

[simage]http://i.ebayimg.com/t/Bicycle-Outdoor-Sport-Turban-Multi-Magic-Headband-Veil-Kerchief-Head-Scarf-803-/00/s/MTAwMFgxMDAw/$(KGrHqJ,!i!FBcvyTCWNBQfttO8Gd!~~60_57.JPG?rt=nc[/simage]

Her eve lazım kablo tutucular

1 Metre, 1$

Link

Bilgisayar masası için ideal

1.5$ Ücretsiz Kargo

Link

1.4$ Ücretsiz Kargo

Link

1.5$ Ücretsiz Kargo

Link

3D Tişört Modelleri

16$ + 16.5$ Kargo

Link

[simage]http://img2.sellersourcebook.com/users/150806/white_tiger.jpg?rt=nc[/simage] [simage]http://img2.sellersourcebook.com/users/150806/dj_jahman.jpg?rt=nc[/simage] [simage]http://img2.sellersourcebook.com/users/150806/sabertooth.jpg?rt=nc[/simage]

Resimleri için @ozkan1979'a teşekkürler :)

Alışveriş yapanlar;

@zıplayanpırasa

Klasikleşmiş sarı paketimiz geldi

%100 orijinal diyebilirim. garanti belgesi kapagın arkasındaki kağıtta mevcut sonradan gördüm..

@blackshow

27-01-2013 te aldığım tripot bugün geldi yine postacı zili çaldı aldım. beklediğimden küçüktü ama işimi görür hemde bu paraya

@TeKNoYDN

son resimdeki yakıt fiyata dahil değil ayrıca alınacak ben 6 liraya aldım. çoğu çakmakcıda var.

yakıtın yanındaki yakıtı el ısıtıcısına doldurmak için kullanılıyor ben onun 1/4'ünü yani çeyreğini doldurdum 2.5 saat kadar ısı verdi. verdiği ısı fena değil güzel baya.

@TeKNoYDN

Bu aldığım sony kulaklık başlıktaki:

bu da km saati resim ters olmuş kusura bakmayın

@cyberkesh

Ebay'den ocak ayının başında aldığım saat gelmiş bugün sabah nihayet, ptt'de şu sıralar sorun olmasa daha çabuk gelirdi muhtemelen, babam whatsapp'dan iki adet fotoğraf yollamış

ilk izlenim olarak beğenmiş saati en azından çalışır halde geldi diyor

Bende anca akşama kurcalarım artık

@Mrt32

29/01/13 tarihinde sipariş verdiğim RAM'ler sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. İlginç bir şey oldu ben 1 adet sipariş vermiştim 2 gb ram (1x2) şeklinde iki tane paket geldi ilk başta siparişini verdiğim telefon ekran koruyucusu zannetmiştim üzerinde Ram Memory yazıyordu ikisinde de iki paketide açtım aynı üründen 4 tane gelmiş yani 1 paket fazla idi. Toplamda 26 TL küsürlü bir rakama 4gb DDR Ram oldu. Türkiye parası Ramlerin tanesi 30TL gerçekten çok fark var 2gb ram Türkiye'de 60TL Ebay'da 26TL.Satıcıya ebay üzerinden mesaj yazdım bakalım cevap vermesini bekliyorum.

Alışveriş Yaptığım Satıcı; 5_bestcell

@galapagos3

Burda siperiş verdiğim (açık arttırmayla aldığım mini kamera) ürün bugün geldi, toplamda 16 gün sonra geldi

satıcı yanına küçük bi hediye de koymuş 5 yıldızı haketti (hediye sony yazan kese)

resim

(birde not yazmış siparişi benden yaptıgın için teşekkürler bi sorun varsa benle irtibata geç senin için en iyi çözümü sunayım demiş 5 yıldız istemiş )

yarın bisikletle bir deneme videosu çekerim onuda eklerim

aleti biraz denedim bilgisayara webcam olarak kullanılıyor,mesela kuruyorsun stand-by'da bekliyor,

ses 60 desibel üstüne çıkarsa kayda başlıyor bunuda denedim güzel çalışıyor, beğendim güzel

@blackshow

arkdaşlar ebaydan aldığım multy one memory car reader bugün postayla geldi postacı zili çaldı verdi gitti kapıya atma falan yok.diğeride hong kong tan aldığım digital kamera çantası ebaydan 09-01-2013 de almıştım 15-02-2013 de geldi hongkongtan aldığım 16-01-2013 te almıştım 15-02-2013 te geldi

@Mr.Loney

Aydın 1'inde aldığım çoklu uçlar ve güneş enerjili araba bugün gelmiş, araba 1tlden biraz daha büyük Kibrit kutusu gibi birşey bekliyordum oysa

24 gün fena sayılmaz

@Mr.Loney

Belleğim bugün geldi arkadaşlar

Değerler sizce nasıl ?

@Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

@Mr.Loney sen s3 için neler aldın kılıf falan alcam da pek güzel bişey bulamadım

https://www.ebay.com/itm/6-pc-Clear-Screen-Protector-Guard-for-Samsung-Galaxy-SIII-S3-i9300T999-i535-L710-/181059934556?pt=PDA_Accessories&hash=item2a2803595c

birde bunda kargo ücreti var ama firstclass falan diyor devlet kargosundan daha mı hızlı bu?

https://www.ebay.com/itm/110991672454?var=410152306763

şu kılıf hoşuma gitti neo hybrid düşünüyorumda güç tuşunda sıkıntı yaşanıyor sanırım

Neo Hybrid kılıf aldım ama pek hoşuma gitmedi. Evet tuşlara baskı uyguluyor o sorun var. 2$'a dandik yeşil bi kılıf aldım o daha çok hoşuma gitti onu kullanıyorum Otg kablo aldım bellek filan bağlamak için, bir de MHL kablo aldım tv bağlantısı için

Ekran koruyucu almadım. Neo hybrid kılıfın içinden çıkmıştı onu taktım, kullanıyorum. Bana kalsa hiç takmayacağım ama düşerse ekranın kırılmasını biraz da olsa engeller diye düşünüyorum. Yoksa çizilmesi filan umrumda değil

O kargo tipi hakkında bilgim yok ama sonuçta 'first clas'mış hızlıdır heralde

Dostum o kılıf çok kaba ya bence başka birşey bak

@Mr.Loney

Kablo geldi. Sanırım orjinal. Bağladım, test ettim iyi bence Video çıkışında 1080p'yi destekliyor ve oyunları da aktarıyor

@IORI

Aldığım fener ve resimleri

Ürün linki

@yalnızaslan

Ayın 13 ünde aldığım kılıflar dün gelmiş evde kimseyi bulamayınca geri gitmiş.

Bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmemiştim. Bugün gidip aldık. Yurt dışından İlk alışverişim oldu. Birkaç tane de foto ekliyim.

Tam beklediğim gibiler ama iki tanesi takoz gibi gösterdi harbi hard caselermiş

Edit: 4ü toplam 13.50 tl tuttu

@Mr.Loney

Zippo beklediğimden daha hoş, hafif, küçük çıktı :D Kapağının bukadar düzgün oturacağını sanmıyordum ama mükemmele yakın. Hiç bir kayıklık yok. Elimden bırakasım gelmiyor Orjinalliğinden de hiç şüphem yok

D&R'dan 6.25TL'ye yakıtını alabilirsiniz: 125ml

@Lawliet Ryuzaki

Dealextreme ve aliexpress'ten aldığım ürünler bugün geldi. Ben çok beğendim ürünleri. Buyrun SS'ler:

Link İçin Tıkla

Link İçin Tıkla

@Mr.Loney

Zippo'm da geldi

2 Haftada Türkiye'ye girdi. Dx.com'dan 22$'a aldım. Arkadaşıma hediye edeceğim

@Lawliet Ryuzaki

Daha önce fotoğraflarını koyduğum cüzdan ve anahtarlık ile aynı gün sipariş verdiğim saat bugün geldi. Takip numarası yoktu. Çok beğendim açıkçası bu kadar kaliteli beklemiyordum. Kalitesi olumlu yönde oldukça şaşırttı beni. Fakat benden kaynaklanan bir sorun var. Bileklerim ince olduğu için saat geniş geldi bileğime. Yakın bir zamanda bir saatçiye gidip daraltacağım.

Link için buraya tıklayabilirsiniz.

@xxSpecter

29 Martta kargoya verilen ürün bugün elime ulaştı. Kore kargosu gerçekten çok hızlı. Çinliden aldığım lazer 2 ay oldu haber yok.

@Mr.Loney

3. Zippo'm da geldi bugün Bukadar hızlı beklemiyordum 3. Ayın 29'unda aldım. 30'unda kargoya verildi (USA)

11 günde geldi

Kapağı 1-2mm sağa sola oynuyor, canımı sıktı

@SRHTG

DealExtreme'den sipariş ettiğim kulaklık bugün Ebay'den sipariş ettiğim şapkada dün geldi Buyrun SSler bilgi olsun.

[simg]http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/12/0DEh.jpg[/simg]

[simg]http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/12/bMRtw.jpg[/simg]

[simg]http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/12/VsqKz.jpg[/simg]

[simg]http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/12/hUQRa.jpg[/simg]

[simg]http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/12/Rjo7W.jpg[/simg]

@Mr.Loney

İlk sayfaya alışveriş rehberi eklemek için aldığım fener de geldi. Her zamanki gibi beklediğimden küçük ama beklemediğim kadar iyi çıktı

Malazemesi aliminyum. AA pil ile çalışıyor. Ucunu ileri geri oynatarak ışığın yayılacağı alanı ayarlayabiliyorsunuz

@stormleon2

Zippo'm geldi 13 günde tmart.com'dan aldığım

Resimle editlerim sonra. Ürün orjinal ve gayet iyi

Edit:

_ _ _

@stormleon2

Vee LED Saatim de geldi (20 günde) ##LINK##

_ _ _ _

@pukiman

Sizler sayesinde Ebay'dan ilk alışverişimi yapmıştım , çok yardımcı olmuştunuz gerçekten çok çok teşekkür ediyorum. Ürünüm kargolandıktan 22 gün sonra bugün elime ulaştı. Hong Kong'dan geldi. Heyecandan hemen paketi yırtıp açtım ama tekrardan fotoğrafladım. Sizlerle paylaşmak istedim. Aldığım 2 adet bileklikti ve gerçekten çok şık duruyorlar..

@samo1903

25 dbi antendir arkadaşlar. test etme imkanım olmadı adaptör alıcam. aldıgım zaman test ettigimde sonuçları sizde paylaşırım.

@n0fx

Ebayden aldığım 4 bileklikten 1 tanesi geldi 2 tanesi kayboldu diğerininse hâla yolda olduğunu düşünüyorum.

kısaca bileklik kolda güzel duruyor. sağlamlık bakımından gayet iyi. ip uclarını metallerle tutturmuşlar, bu da zamanla deforme olmanın önüne geçmiş. tek kötü yanı takması çıkartması biraz zaman alıyor.

https://www.ebay.com/itm/281081417135

Satıcı takip numarası veriyor

@TheWazZ

gecen ay bunu almistim. sarj makinasi. urun geldi ancak 2. gun bozuldu. adamlara mesaj yolladim. bugun yenisi geldi.

@bjk__murat

vay be sonunda benim ürünlerde geldi.

usb çoğaltıcı malzeme kalitesi kötü ama hdd okumada sorun yapmadı çok sevindim

kılıflar

lazer 5mw 532nm beam olan pek iyi malzeme kalitesi ışığı güzel ama 500 600mt ye kadar sorun yok geceleri.

1 kılıf bekliyorum hala birde bileklik

@Relapse_

live view saatim geldi sonunda

@Sgt.Gaz

Şapkam 12 günde geldi.

LİNK

@matador_36

20 gün önce almıştım pazar olmasına rağmen bugun gelmiş ürün :) bakalm diğer aldığım 4 farklı ürün ne zamn gelecek :)

@Lawliet Ryuzaki

Arkadaşım için 09/04/2013 tarihinde sipariş verdiğim kılıf az önce geldi. Fiyatı $1.49 idi. Toplamda 24 günde geldi. Nedense bu siparişten 8 gün önce başka bir ürün siparişi vermiştim fakat hala gelmedi.

Link için buraya tıklayabilirsiniz.

@yalnızaslan

Ayın 5inde farklı bi satıcıdan birer dolara bende almıştım aux kablosuyla beraber geçen hafta geldi.

Ses Kalitesini düşürmüyor alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

@matador_36

2. üründe geldi taylanddan 10 gün sürdü gelmesi fiyat 0.35 dolar, geri kalanlarda bu hafta gelir umarım

küçük olanı yapıştırdım diğerlerini yeme yedikten sonra laptobun kapağına yapıştıracağım

@Sgt.Gaz

Aldığım saat kargoya verildikten sonra 6 günde geldi. Singapur postası çok hızlı sanırım. Saat alacaklara bu adamı öneririm "watches-bay" Kendi sitesini google da aratarak bulabilirsiniz. Kendi sitesinde stok durumu da yazıyor oradan beğendiğiniz saatleri kendi ebay dükkanında ctrl+f yaparak bulabilirsiniz. Saatin linkini mobil olduğımdan atamıyorum fiyatı 69 dolardı Seiko 5 Military otomatik bir saat. Yani salladıkça şarj oluyor çok ilginç :)

@musty26

https://www.dx.com/p/leather-lighter-holster-with-buckle-design-coffee-2011817

https://www.dx.com/p/xsuni-bluetooth-transmitter-transmite-mini-bluetooth-audio-3-5mm-a2dp-ster-2092096

https://www.dx.com/p/super-lcd-screen-wireless-waterproof-bike-computer-black-2083737

ürünleri henüz deneme şansım olmadı, ama zippo'nun durumu gayet iyi.

@Scarred

Dün sorun oldu mesaj atamadım. dx'ten siparişlerim. Dün geldi:

Jelatin, kılıf, çakmak

Çakmağı gazsız göndermişler ama olsun. Güzel çakmakmış

1dk kadar süre sonra sıkıldım ve biraz da koku geldiği için(oda küçük) videoyu bitirdim. Videoyu bitirdikten sonra bıçakla ısıttığım yere biraz bastım. Daha yumuşaktı. Yani bir süre sonra eritebilir.

@matador_36

20 günde elime ulaştı 1 dolara 20 adet bileklik daha öncede monster bileklik almıştım önceki sayfalarda var hatırlarsınız :)

3 dolarada 2 adet buff aldım :) buff nedir diyenler buff nedir ?

@yalnızaslan

Geçen gün de aldığım şeylerden 2 tanesi geldi, sizlerle paylaşayım :)

6lı bumper set

Burada tanesi 15 tl den satılıyor

Link:https://www.ebay.com/itm/350637138669?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Eski telefon için komple kasa, taktım telefon yeniden doğmuş gibi oldu kendine geldi :D

Link:https://www.ebay.com/itm/170622026858?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

@cyberkesh

Bu sabah 28 nisanda aldıklarımdan biri olan gözlük temizleyiciler geldi bu kadar çabuk beklemiyordum açıkçası

keşke diğer aldıklarımda bu hafta gelse

satıcının linki

https://www.ebay.com/itm/2PCS-New-Fashion-Mini-Sun-Glasses-Eyeglass-Microfiber-Brush-Cleaner-/370790087981?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5654cfbd2d

@TheWazZ

iPhone için home sticker almıştım gelmiş.

Güzel görünüyorlar telefonda.

Link:https://www.ebay.com/itm/251174004492?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

@prosysteam

Aldığım 2 ürün bu sabah geldi. T-shirt'ün pek kaliteli olduğunu söyleyemem ama güzel :) ne yazık ki bana bir beden küçük oldu. Yakınlarımdan birine satacağım artık.

Bileklik ise güzel, kaliteli. Tavsiye ederim.

bileklik:

https://www.ebay.com/itm/281086088604?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

T-Shirt:

https://www.aliexpress.com/item/706335374.html

@stormleon2

16 iş gününde geldi, sitede 15 diyor. Toplam 20 günde yani.

http://www.tmart.com/Fashionable-Men-Canvas-Shoulder-Messenger-School-Bag-Black_p166418.html

Sitede daha iyi resimler var

xxjamesbond

Arkadaşlar 10 gün önce DealXtreme 'den aldığım kumandalı araba geldi. İlk izlenimlerim;araba çok küçük avcumun içine sığıyor ve çok hızlı evin içinde kontrol etmekte zorlanıyorum o derece.Fiyatına göre bence harika tavsiye ederim :'(

@c3b1r

Ebayden aldığım plasma ball 10 günde geldi :) Üstünde 4 tane USB portu var,sorunsuz çalışıyor.

Link

@Dolumay

Merhaba 5 Mayısta dx'ten almış olduğum saat ve eldivenler 16 Mayısta geldi bende birkaç fotoğraf koyayım dedim.

İsteyenler için ürün linkleri

Eldiven

Saat

Bunlarda resimler

@Hernan Cortes

Uzakdoğu'dan 5 tane forma daha.Kargo dahil toplam 161 liraya geldi.Gümrüğe falan da takılmadı, hepsi aynı paketteydi.

@xxjamesbond

Buda zippo'nun resmi :D

@PVH

Herşey normalmiş :)) 3 üde geldi 10 dakika evvel..

1) Macbook air hard case (mavi)

2) Macbook air klavye koruyucu (mavi)

3) Veee beats tour control talk white ! :)

Hepsini aliexpress'ten aldım..

@marine-gear

öncelikle kargo zarfımız :)

ürünler

kılıf beklediğimden çok daha iyi çıktı resimlerde pek belli olmasa da ince ve kaliteli bir yapısı var.

en önemli ayrıntı ise tüm çıkışlar için kesilen bölümler çok düzgün Türkiye'de 20 tl'ye satılıyor dediğim kılıflarda bile örneğin şarj çıkış bölümünde fabrika çıkışlı defolar oluyor bunu tam anlatamasam da birçok kişi ne demek istediğimi anladı diye düşünüyorum.

@ TheWazZ

Buyincoins'den aldığım hoparlör ve lazer gelmiş. SS'ler :

Hoparlörü çok beğendim. Gayet taşınabilir ve seside yeterince yüksek.

Link :https://www.buyincoins.com/item/2763.html

Lazeri henüz test edemedim akşam test edecem ama gün ışığında da yaklaşık 100m lik mesafeye ulaştı.

Link :https://www.buyincoins.com/item/394.html

@oguzhan1989

ilk sayfadaki sony mh650c kulaklık 14 günde elime ulaştı.

@Palabıyık

Kendi yaptığım çekim, çakmak baya eğlenceli bir şey. Daha sonra cam yamultmayı deneyeceğim.

@cyberkesh

@TheWazZ

@stkgcl

Bugün gelen 4s metal bumper ve karabinalı çakının fotoğrafları,

Metal bumper'ı hiç beğenmedim beklediğim gibi çıkmadı rengi bir garip birde takıp çıkartırken telefonu çizdi kullanmıycam onu kuzenime gösterdim beğendi ona hediye edicem

Kılıfın linki;

https://www.ebay.com/itm/Element-Non-Vapor-Blade-Metal-Aluminum-Bumper-Case-Cover-iPhone-4-4S-4G-Screen-G-/121100685358?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1c3229d02e

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karabinalı çakıya gelelim açıkçası beğendim ben çakıyı beklediğim gibi çıktı

Ele iyi oturuyor,keskinliğide güzel

Çakı link;

https://www.ebay.com/itm/Multi-tool-Carabiners-with-Knife-screwdriver-bottle-opener-for-mountain-climbing-/221151535862?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337da8a2f6

@samo1903

ebaydan aldıgım radyo tarzı cihazi bu ayın 9 'unda verdigin cihaz bugün geldi.

https://store.donanimhaber.com/16/91/81/169181fb639bb5474f821e0c3788d218.jpg

gercekten cok güzel ürün..

@Scarred

Ebay'dan telefonuma cüzdan kılıf aldım. İrlanda'dan geldi.

Tam 14 günde geldi. Kılıf hoşuma gitti artık yanımda cüzdan taşımıyorum. Aynı zamanda telefon burada ama cüzdan öbür odada kalmış gibi düşüncelere de girmiyorum

Link:https://www.ebay.com/itm/230954151111?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2648

3.45 € + 1.65 € kargo ücreti 5.10 €ya geldi

@ozgur06

Ürünüm geldi biraz önce arkadaşlar 12 günde geldi. Aliexpress çok iyi , ebay bile takip numarası vermiyor adam 8 dolarlık üründe takip numarası veriyor.

http://www.aliexpress.com/snapshot/232478653.html

@yalnızaslan

Uzun zamandır beklediklerim Bugün toplu olarak gelmiş.

1. Resimdeki kılıfı arkadaşım çok istemişti onun telefonu için aldım,

2. Resimdekini gittigidiyordan görmüştüm ebay de aradım mavi rengi çok hoşuma gitti 18 lira daha ucuzda aldım (bunu söylemeden geçemeyeceğim)

3. Resimde ablamın telefonu için komple kılıf almıştım ama çok iyi çekememişim dağınıklıktan.

4. İphone 5 kulaklığı. Tabii ki çakma ama açık arttırmada kalmıştı performansı nasıl daha denemeye fırsatım olmadı.

5 işte bunu neden aldım bende bilmiyorum 20 tane üstelik ama çok kısa acaba ne işime yarayacak diye düşünüyorum

@musty26

https://www.ebay.com/itm/400429007861?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

https://www.ebay.com/itm/290798628859?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Aldığım fener ve HDMI kablo 15 günde geldi ikiside.

HDMI kablo gayet işini görüyor, ses ve görüntü kalitesinde bir sorun yok. Fiyatı gayet makul, türkiyeden bulmak zor.

El feneri de güzel, ileri geri ayarlanarak ışığı dağıtmak toplamak mümkün. AA kalem pil ile çalışıyor. dış yüzeyi metal ve kaliteli maddeden yapılmış, kolay kırılacak cinsten değil.

@cyberkesh

Kardeşim için aldığım şapka'da bugün geldi 22 gün sürdü gelmesi, bu aralar çabucak geliyor ne söylesem, çakıda dün Ptt'ye gelmiş bu hafta içi onunda gelmesini bekliyorum

Şuan sadece telefon için aldığım bumper kaldı gelmeyen o biraz geç gelecek gibi sanki

Aldığım linki ekleyecektim ama satış sonlanmış ny cap diye aratırsanız bir sürü alternatif çıkıyor

@mgmeteor

25 Dolar
    LİNK

@PVH

Sağolasın hocam teşekkürler

15 Günde takipsiz geldi.Üstelik söylenen gibi postacının takipsiz ürünleri kapıya bırakıp gittiği yok kimlik istiyor/kimse yoksa en yakın şubeye gidiyormuş.

Paketi açtık ve gittikçe küçülen bir şey çıkıyor :S

-50 +70 kadar ölçebilir

Yanında 2 pil veriyor tek pille çalışıyor açma kapama düğmesi yok pili çıkardın mı kapanır pil 1 sene kadar götürür

Küçük bekliyordum ama bu kadar küçük beklemiyordum olsun çalışıyor ya özellikle kış ayları işime yarayacak.

*Birde sonradan kutunun içinde gördüğüm kullanma talimatını içeren bir kağıt var nerde kullanılır ne derece dayanır sitede yazan özellikleri ve yukarıda yazdıklarım gibi -50 +70 vb.

@mekaonee

buyur hocam

@*GameOver*

güç yüzüğüm geldiiiiiiiiiiiiiii

ilgili link

https://www.ebay.com/itm/160971272408?var=460151278413&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ssler

yüzüğü link atan arkadaşa çok teşekkür ederim bir türlü profilini bulamadım

@Sgt.Gaz

Benim stickerlar da geldi. Hos duruyorlar bmw yi taktim hemen. Mobil oldugumdan link atamiyorum Ebay'da iphone car button sticker diye ararsaniz cikar 1.65$ civari olmasi lazim.

@muskeder

kargoya verileli 14 gün oldu, kargo takip numarası yok. aynı gün kargoya verilen ürün 4 gün önce gelmişti, kayıp mı oldu acaba?

kayıp mı oldu derken şimdi geldi.

sony girişini 3.5" kulaklık girişine çeviren aparat almıştım (resimdeki) ama tam olarak çalışmıyor. kulaklığı takıyorum sesi bir sağ taraftan bir sol taraftan veriyor bazen kısık veriyor bazen yüksek. kulaklık girişini oynattıkça ses bozuluyor. şimdi ne yapmam gerek? negatif bir şekilde onaylıyayım mı yoksa ürünün arızalı olduğunu ve tekrar göndermesi gerektiğini mi söyliyeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 24 Kasım 2013; 0:16:44 >

• Yarbay
    2329 Mesaj
    daha enteresan şeyler pls
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

takip
    daha farklı seylerde koyar mısın?

Orijinalden alıntı: onurb3*

Alıntıları Göster
    takip
    |
    |

Orijinalden alıntı: onurb3*

Alıntıları Göster
    takip
    |
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: adil07

takip

Alıntıları Göster
    Livewiev tüm Androidlerle çalışıyor mu yoksa sadece Sony için mi?

Hepsiyle uyumluymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabuska -- 4 Ocak 2013; 22:28:26 >

Orijinalden alıntı: adil07

takip

Alıntıları Göster
    takip
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Good for you

takip

Alıntıları Göster
    Takip
    |
    |
    adını nick koydum

Beyler bu paypal için kredi karti gerekiyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: Ladelthor

Takip

Alıntıları Göster
    Takip.
    |
    |

Takip

Alıntıları Göster
    favorilerime ekledim,eğer konu tutarsa ben de koyarım üç beş bişiler
    |
    |

Takip

Alıntıları Göster
    Tayyip

Orijinalden alıntı: ben hakimim masum bey

Tayyip

Alıntıları Göster
    Takip oğlu takip kız takip yani 1.Takip 3. takibin dedesi yada ninesi
    |
    |

Orijinalden alıntı: Artpopist

Beyler bu paypal için kredi karti gerekiyor mu?
    saat iyiymiş başka şeylerde bekliyoruz
    |
    |

Orijinalden alıntı: ben hakimim masum bey

Tayyip

Alıntıları Göster
    Tracking System ON
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrChromosty

Paypalda 10 kusur liram var.nasil dolara ceviririm.kredi karti onayim yok ama yapacagim

Dolara çevirsen de harcayamazsın ebayde

Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.