Şimdi Ara

Yurt dışından alışveriş eBay, Dealxtreme, Aliexpress Destek, Sorular ve Cevaplar (1118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.990
Cevap
1.103
Favori
968.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün çok sıradışı geldi bana , gözüme havuz partisi yapan zenci eğlencesi filmleri geldi aklıma :).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Forum da arattım ama net yanıt bulamadım. Yurt dışından daha önce alışverişlerim oldu fakat hiç oto teyp almadım. Bu konuda 75 € dışında herhangi bir kısıtlama var mı?
    TRT bandrolü- yasaklı malzemeler vb.?

Bir de daha önce oto teyp alıp tecrübelerini paylaşan olursa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaky -- 3 Ağustos 2015; 12:00:18 >
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki ürünü alalı 2 ay etti. PTT ye gelmedi. Acaba bu başka bir yere mi geliyor. Şimdi resimde Tracking Number [31064975668] yazan kodu alıp yandaki adreste [nbtmsk.com/track/track.html] sorgulladığımda 7. ayın 23 ünde gelmiş görünüyor. Sizde bi kontrol edin. Peki nerede bu kargo. Nasıl ulaşabileceğim ? Ptt den sorgulatıorum yok diyor sizin adınıza hiç birşey.

• Arkadaşlar ürünümü daha kargoya çıkmadan iptal ettim ve iade işlemi başlattım Aliexpresste refund noktası geldi ve yatırılan kartın numarası yazıyor fakat para hesabıma geçmedi hala tam 1 hafta oluyor refund yazısının çıktığından sonra olay normal mi yoksa bankayla görüşmeli miyim banka provizyondan dolayı beklemem gerektiğini 7 ile 15 gün arası sürebilir dedi bu şekilde bekleyen arkadaşlar var mı teşekkürler
  • garcibaba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam da onların üstünde durduğu gibi duracağını pek sanmıyorum Zaten her gün giymek için almadım değişiklik olsun denize kıyısında falan giyerim diye aldım da erken gelsinde giyebileyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achteruit

Arkadaşlar ürünümü daha kargoya çıkmadan iptal ettim ve iade işlemi başlattım Aliexpresste refund noktası geldi ve yatırılan kartın numarası yazıyor fakat para hesabıma geçmedi hala tam 1 hafta oluyor refund yazısının çıktığından sonra olay normal mi yoksa bankayla görüşmeli miyim banka provizyondan dolayı beklemem gerektiğini 7 ile 15 gün arası sürebilir dedi bu şekilde bekleyen arkadaşlar var mı teşekkürler

Up arkadaşlar
  • Kargom 5 gun once turkiyeye gelmiş. fakat ptt nin sitesinde gozukmuyor . ne zaman sisteme girerler ?
    SYL23317032MY

• quote:

Arkadaşlar ürünümü daha kargoya çıkmadan iptal ettim ve iade işlemi başlattım Aliexpresste refund noktası geldi ve yatırılan kartın numarası yazıyor fakat para hesabıma geçmedi hala tam 1 hafta oluyor refund yazısının çıktığından sonra olay normal mi yoksa bankayla görüşmeli miyim banka provizyondan dolayı beklemem gerektiğini 7 ile 15 gün arası sürebilir dedi bu şekilde bekleyen arkadaşlar var mı teşekkürler

Evet, bikac gun surebiliyor iade islemleri. 1 hafta icerisinde paraniz geri yatmis olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorpseParty

quote:

Evet, bikac gun surebiliyor iade islemleri. 1 hafta icerisinde paraniz geri yatmis olur.

Umarım hocam gençbankkartım var bir daha ondan alışveriş yapmayacağım kyk alıyorum nakit avansı ile aldım iade işleminde sürekli sorun çıkıyor
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz barkod Malezya Post'a ait.Burada sisteme girmez.Malezya'nın Yanwen'i diye düşünebilirsiniz.Malezya Post ile gelen bir ürünüm ülkeye giriş yaptı gözüktükten tam 25 gün sonra elime geçti.
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 17:14:42 >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 17:14:35 >
  • Arkadaslar aliexpress de ininal kart ile odeme yapan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Verdiğiniz barkod Malezya Post'a ait.Burada sisteme girmez.Malezya'nın Yanwen'i diye düşünebilirsiniz.Malezya Post ile gelen bir ürünüm ülkeye giriş yaptı gözüktükten tam 25 gün sonra elime geçti.

Çinden gelen kargoları turkiyeye girince ptt den bakabiliyorduk bunun sistemi farklı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tall Man -- 6 Ağustos 2015; 1:43:21 >
  • Tall Man kullanıcısına yanıt
    Ancak takipli ise bakabilirsiniz.Takipli olması için RX012345678MY şeklinde bir kod olmalı.Sizin kod Malezya posta ait takipsiz kargo.Yine de merak etmeyin elinize ulaşır.Bana gelen kargo da Malezya posta ait takipsiz ve yaklaşık yarım kilo ağırlığındaydı.Postacı eve kadar çıkardı.
  • Bugune kadar tonla urun aldim takipsiz hepsi geldi, bir tane raspberry pi 2 alalim dedik bilen bilir 35$ lik bir urun. Adamlarin takip numarasi verecegi tuttu ve sonuc gumruk vs. birseyler sacmaliyor ptt. hayir anlamiyorum 35$lik urunu ne halt etmeye gumruge gonderiyorsun? yoksa ben mi yanlis anliyorum tecrubeli biri yardimci olabilir mi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 6 Ağustos 2015; 18:53:57 >
  • Şu zippo islerinden anlayanlar üstüne para verecem kendime güvenmediğim için yardım edebilecek varmı.
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Gümrükten geçmiş hocam sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

Gümrükten geçmiş hocam sorun yok

gumruge sevk edildigi icin bir para aliyorlar mi acaba ekstradan ? internette 2-3lira bir seyler alinanlari gordum. acikcasi bu kazikci yonetime 1 kurus dahi olsun harac vermek istemem icime oturur vallahi.

• Arkadaşlar yurtdışından yılda en fazla kaç kez ürün getirebiliyoruz bu 5 kez olayı varmı . Şimdiye kadar bu yıl 3 tane posta geldi 3 tane daha gelecek ve bu son 3 lü gümrükten 1 er hafta arayla geçecek gümrüğe takılırmı bunlar fiyatlarda 3-5 Dolarlık bişey

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.