Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul - Kozyatagı carrefour
    teknosa mağazalarında hangi ürünlerde indirim olduğunu bilen var mı?
    bilgisini nerden alıyorsunuz arayıp elinizde ne var mı diyorsunuz ??
  • Simdi forum istanbuldan donuyorum arkadaslar hicbir urun mevcut degil dedi calisanlar, olsa biz alirdik tarzi konusmalar yaptilar ve ben usteleyince biraz celallendiler. Ben de 2 kisi hakkinda sikayet kaydi olusturdum. Yani kisacasi, forum istanbulda hicbir urun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler teşhir ürünlerini satmayabilirler mi mağaza çalışanları ? Müşteri hizmetlerini aradığımda mağaza çalışanlarının kararına kalmış birşey dediler satıp satmamaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrN

Simdi forum istanbuldan donuyorum arkadaslar hicbir urun mevcut degil dedi calisanlar, olsa biz alirdik tarzi konusmalar yaptilar ve ben usteleyince biraz celallendiler. Ben de 2 kisi hakkinda sikayet kaydi olusturdum. Yani kisacasi, forum istanbulda hicbir urun yok.

Çalışanları Müşteri Hizmetleri ile görüştürdünüz mü? Çalışanlar adıyla şikayet kaydı oluşturduysanız sorun kalmayacaktır. Forum İstanbul ve Şişli Cevahir en problemli mağazalar. Diğerleri o kadar sıkıntı çıkarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

ya beyler teşhir ürünlerini satmayabilirler mi mağaza çalışanları ? Müşteri hizmetlerini aradığımda mağaza çalışanlarının kararına kalmış birşey dediler satıp satmamaları.

Ürünün kendisi yok ki, neyin teşhirini yapacaklar ürün olmadıktan sonra.

O yüzden satmak zorundalar. Israrcı olursanız alırsınız, alamazsanız bile satmak istemeyen hakkında şikayet kaydı oluşturun. 3 Şikayette sorun çıkartan işten çıkarılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

g100 şuanda internetten alınabiliyor.

http://www.teknosa.com/urunler/125083973/logitech-g100-gaming-mouse

Bilgilendirme için teşekkürler. İlk mesaja ekliyorum.
  • Emeğinize sağlık, harika bir konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: EmrN

Simdi forum istanbuldan donuyorum arkadaslar hicbir urun mevcut degil dedi calisanlar, olsa biz alirdik tarzi konusmalar yaptilar ve ben usteleyince biraz celallendiler. Ben de 2 kisi hakkinda sikayet kaydi olusturdum. Yani kisacasi, forum istanbulda hicbir urun yok.

Çalışanları Müşteri Hizmetleri ile görüştürdünüz mü? Çalışanlar adıyla şikayet kaydı oluşturduysanız sorun kalmayacaktır. Forum İstanbul ve Şişli Cevahir en problemli mağazalar. Diğerleri o kadar sıkıntı çıkarmıyor.

Isimleriyle olusturdum. Bir tanesi korktu yaka kartini sakladi benden. Halbuki saklama hakki yok. Muduruyle konusup ismini aldim sikayet ettim. Satis danismani bile olsan isini iyi ve saygili yapmak zorundasin. Acimayin arkadaslar sikayet edin.

Bu arada teshir urununu de satmak zorunda eger musteri almak isterse.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Emeğinize sağlık, harika bir konu olmuş

Yorumun için çok Teşekkürler.
  • quote:

Seri Sonu
    Teknosa.com stoğundaki seri sonu ürünler kapalı kutu, mağaza stoklarındaki seri sonu ürünler teşhir ürünleridir. Ürünü stok olan mağazalarımızdan deneyerek satın alabilirsiniz.

Yasal Olmayan durum ne ki? Sitenin kendi açıklaması bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinsah52 -- 2 Ocak 2014; 11:31:51 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki Logitech klavye Ankarada hemen hemen her mağazada var görünüyor. Şimdi gitsem bu ürünü indirimli mi alacağım?

http://www.teknosa.com/urunler/125200293/logitech-920-005789-mk240-tr-wireless-klavye-mouse?term=logitech
  • Hatay antakya ataturk caddesi hic urun varmi tercih kulaklik

• Istanbul tepe naitulus exxtra dan alisveris yapan varmi ?

• X530 ses sistemi için pervelista ya giden var mı acaba ?

• Yapılanın yasal olmaması veya konunun yasal olmamasının sebebi şudurki, burada insanları dolduruşa getirerek mağazaya gitmelerini ve bir şekilde hedefteki ürünü almalarının sağlanması, bunun bazen tartışarak bazen kavga ile alınması, buda halkı şiddete yönlendirmek suçundan dolaylı olarak insanları azmettirmeye giriyor, duyduğuma görede mağazalarda konudan giderek yani verdiğiniz taktiklerle almaya çabalayarak kavga seviyesine gelmiş bir çok insan varmış. Benim duyduklarım bu şekilde arkadaşlar, doğru veya yanlış takdir sizin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALGOS

Yapılanın yasal olmaması veya konunun yasal olmamasının sebebi şudurki, burada insanları dolduruşa getirerek mağazaya gitmelerini ve bir şekilde hedefteki ürünü almalarının sağlanması, bunun bazen tartışarak bazen kavga ile alınması, buda halkı şiddete yönlendirmek suçundan dolaylı olarak insanları azmettirmeye giriyor, duyduğuma görede mağazalarda konudan giderek yani verdiğiniz taktiklerle almaya çabalayarak kavga seviyesine gelmiş bir çok insan varmış. Benim duyduklarım bu şekilde arkadaşlar, doğru veya yanlış takdir sizin artık.

Hemen savciliga basvur bence. Hukumete karsi bile kiskirtiyor arkadas bizi. Onun yuzunden yuksek fiyatlara tepkimiz artti, hem dedigine gore yuksek fiyatlarin en buyuk sebebi de hokumetmis. Devletimizi yikmaya calisiyorlar sicak firsatlarda. Allah basbaganimiza zeval vermesin, gerekirse biz kıl
    oluruz

Surda bize 3 5 lira ucuza urun aldirmaya calisirken resmen mesai yapan insanlara tesekkur yerine.boyle sacma seyler yazmak saygisizliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 2 Ocak 2014; 11:59:41 >

• quote:

Yapılanın yasal olmaması veya konunun yasal olmamasının sebebi şudurki, burada insanları dolduruşa getirerek mağazaya gitmelerini ve bir şekilde hedefteki ürünü almalarının sağlanması, bunun bazen tartışarak bazen kavga ile alınması, buda halkı şiddete yönlendirmek suçundan dolaylı olarak insanları azmettirmeye giriyor, duyduğuma görede mağazalarda konudan giderek yani verdiğiniz taktiklerle almaya çabalayarak kavga seviyesine gelmiş bir çok insan varmış. Benim duyduklarım bu şekilde arkadaşlar, doğru veya yanlış takdir sizin artık.

Çok ilginç, bu ifade ne yasalarla ilgili ne de etik ile ilgilidir.

Dün gece Bartın Teknosa çalışanı ile özelden konuştuk, teşekkür etti.

Ürünü merkezden habersiz müşteriye satmamak da neyin nesidir?

Satış yaptığı ürünü hizmet vermek yerine kendine saklamak hangi etik ile ilgili.

"Bu fiyata olsa biz bırakır mıydık?" cevabı müşteriye nasıl verilebilir.

İnsanlar dolduruluşa getirilmiyor her zaman yüksek fiyattan satılan ürünler indirime girdi diye depolara saklanıyor ve onların alınması için bir mücadele ortaya koyuluyor.

Sizin bu cümleniz ancak bir Teknosa çalışanının kurabileceği bir cümledir.

Ortada yasal olmayan bir durum varsa bunu açık açık belirtmek zorundasınız. Devlete karşı halkı galeyana getirme suçu ile, mağazada halktan gizlenen indirimli ürünleri saklama suçunu bir birine karıştırıyorsunuz.

• quote:

Mesajları dikkatli okursanız iyi olur. Çünkü konuyu açan arkadaş, karşılaşılabilen durumlara göre çözüm önerileri sunmuş. Ve bu maddelerin hiçbirisi, "ürünü alamazsanız kavga edin" değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teknosa calisani mi acaba bu arkadas. Kendi kendine senaryo yazmis oynamis.

Cok garip insanlar var bu forumda. Iyilik de yaramiyor bunlara

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.