Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu tamamen yasal. Bir mağaza herhangi bir şekilde fiyat basıp sergilediği ürünü satmak zorundadır. Tüketicinin Korunması kanununda geçer. Bu sergileme sanal bir ortamdan yapılıyorsa dahi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Cepa daki Ls21 un wireless adaptörü yok
    Kentparktaki x530 un 2 tane uydusu yok.
    Gidecek arkadaşlar ona gore gitsin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Aranızda HUKUK okuyan var mı?

Yasal mı değil mi bu yaptığımız?

Özel mesaj geldi, buna sahtekarlık diyor biri. 15 gündür ilk defa böyle bir şey çıktı.

Ben yanlış hiç bir tarafını görmedim, Forumda Teknosa çalışanları ile görüştüm, teşekkür ettiler, malzemeleri kendine saklayanları şikayet ettiğimiz için.

Üye olmayan konunun takipçisi onlarca Teknosa çalışanı var, mağazaya girerken konuya baktıklarını gördüm en basitinden.

Yasal olmayan hiç bir tarafı yok ki? Sonuçta kendi sitesinden bulup gidiyoruz, sitede olmasa hiç haberimiz bile olmayacak, yanlış olsa site ile yönlendirme yaparlar mı? Yani koskoca milyon dolarlık şirket bunu düşünmez mi?

Hukuk 3 deyim ama su anki sizin yaptiginizi suc olarak nitelendirilebilecek bir sey okumadim.Olmasi da sacma bence.
    Yaptiginiz son derece legal bana kalira.
    Belki teknosa calisanlari m durumu sikayet etmis olabilir?
    Hocam bir de yoneticiye sorar misiniz?
    Hangi kanuna,tuzuge,yonetmelige aykiriymis?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

Bu konu tamamen yasal. Bir mağaza herhangi bir şekilde fiyat basıp sergilediği ürünü satmak zorundadır. Tüketicinin Korunması kanununda geçer. Bu sergileme sanal bir ortamdan yapılıyorsa dahi.

Bilgilendirme için teşekkürler. Umarım dikkate alınır forum yöneticilerince.

• Gayet yasal, barkod var fatura var stok kaydı var. Modası geçmiş, az hasar almış veya tek kalmış ürünler değer düşüklüğü kaydı oluşturularak satılabilir.
    Bu karşılık bize indirim onlara çoğunlukla zarar olarak yansır.
    Fire verdiği Ürünleri, Şubeleri tespit edip yaptırım da uygulayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

Ankara Cepa daki Ls21 un wireless adaptörü yok
    Bu arada elimde Logitech h760 var, sanalmarketimden 86 liraya almistim. Öylece hic acilmadan duruyor. İlgilenen olursa PM atabilir

Acaba her üründen kaç adet stok olduğunu müşteri hizmetlerine sordunuz mu? Kusurlu ve hasarlı ürünü satmak istemiş olabilme ihtimali var.

• Tam olarak yaptığınız nedir anlayamadım, konunun amacını biraz açıklayabilecek olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCold Killah

Tam olarak yaptığınız nedir anlayamadım, konunun amacını biraz açıklayabilecek olan var mı ?

İnternet sitesinde indirime girmiş ve bu sayede stoklarda tükenmiş ancak mağazaların depolarında hala bulunan ürünleri alabilme üzerine açılmış bir konudur.

Konunun amacı öğrenci arkadaşlarımıza ihtiyaçlarını ucuz bir şekilde karşılaması için yönlendirme.

• Konuyu ilk acildigi günden beri takipteyim. Su ana kadar bir sey almak nasip olmadı. Bulunduğum ilk ve ilçede neredeyse bu konuda bulunan hic bir urun yok. Bu uygun fiyatli ürünler sadece logitech ile de sınırlı degil. Acaba bu ürünlerin yer aldığı bir link mevcut mu yoksa araştırmacı gazeteci kimliğine mı bürünmek gerekiyor ? Teşekkürler.

• Belli bir link yok maalesef, kolay olsaydı şimdiye kadar kalması çok zor olurdu kanımca.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

Ankara Cepa daki Ls21 un wireless adaptörü yok
    Bu arada elimde Logitech h760 var, sanalmarketimden 86 liraya almistim. Öylece hic acilmadan duruyor. İlgilenen olursa PM atabilir

Acaba her üründen kaç adet stok olduğunu müşteri hizmetlerine sordunuz mu? Kusurlu ve hasarlı ürünü satmak istemiş olabilme ihtimali var.

1 er adet vardi. Zaten oradaki mudur arkadaslarda baya yardimci oldular. Logitech x530 için arcadium şubeyi arayip bizim için ayirttilar, gittik oradan aldik sayesinde. Dedim bu 3 uydusu kalana da 50 vereyim sar, fiş istemez dedim, vermedi :p

• quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Konuyu ilk acildigi günden beri takipteyim. Su ana kadar bir sey almak nasip olmadı. Bulunduğum ilk ve ilçede neredeyse bu konuda bulunan hic bir urun yok. Bu uygun fiyatli ürünler sadece logitech ile de sınırlı degil. Acaba bu ürünlerin yer aldığı bir link mevcut mu yoksa araştırmacı gazeteci kimliğine mı bürünmek gerekiyor ? Teşekkürler.

+1 direkt bizim olduğumuz yerdeki şubede hangi ürünler indirimli onları göremiyor muyuz acaba ?
  • sony-philips kulaklık alırken kapalı kutu olsa dahi kasada açın kontrol edin(kutular açılmış zımbayla kapatılmış oluyor 4 tane kulaklık almıştım bi tanesi arızalı çıktı içinde garanti kağıdı yok ) kutu içerisinde garanti kağıdı çıkmazsa servis kabul etmiyor diyerekten almıyorlar
  • s3rs3ri1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ilgili ürünlere ilgili mağazalarda güncelleme yaptım.
  • Hocam Adana Sabancı İş Merkezi'nde Logitech ingilizce iPad klavye ve uygun sayılmayacak bir kaç şey dışında hiçbir şey yok.

Adana Carrefour Extra'da teşhir dvd vs dışında hiçbir ürün yok.
    Adana Real'de de aynı şekilde.

Sabancıda çalışan bir arkadaşım var. Kendisi almak için bile bulamamış :) Konu geç bile açılmış. 2-3 hafta önceden epey ürün gitmiş 1 lira -10 kuruşlardan...

Yani 5-50 tl arası uygun bir şey arayanlar bu 3 mağazaya yorulmasınlar. Ürünleri ezberledim artık. İşe tarar bir şey yok maalesef. Bluray dvd playerlar var. Fiyatlarında öyle ahım şahım ycuz değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 2 Ocak 2014; 10:52:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İyi güzel yeni konu açmışsın ama hâlâ benim olup bitenin farkında olmayıp işleyişin nasıl yürüdüğünü öğrenmek isteyen arkadaşlar ilk mesajdan hiçbirşey anlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Hocam Adana Sabancı İş Merkezi'nde Logitech ingilizce iPad klavye ve uygun sayılmayacak bir kaç şey dışında hiçbir şey yok.

Adana Carrefour Extra'da teşhir dvd vs dışında hiçbir ürün yok.
    Adana Real'de de aynı şekilde.

Sabancıda çalışan bir arkadaşım var. Kendisi almak için bile bulamamış :) Konu geç bile açılmış. 2-3 hafta önceden epey ürün gitmiş 1 lira -10 kuruşlardan...

Yani 5-50 tl arası uygun bir şey arayanlar bu 3 mağazaya yorulmasınlar. Ürünleri ezberledim artık. İşe tarar bir şey yok maalesef. Bluray dvd playerlar var. Fiyatlarında öyle ahım şahım ycuz değil

Teknosa yeni şehirler ekliyor, yani sürekli olan bir şey, mesela Adana'da bulunmayan bir ürün ertesi gün bulunabiliyor. Şehirler ekleniyor, stok biten şehirler çıkarılıyor. Sürekli değişen bir durum.

Sadece Logitech üzerine yoğunlaşmak zorunda kaldık, diğer ürünlerin servisleri ile ilgili sıkıntı var, bozulsa sıkıntı çıkmasın arkadaşlara diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

İyi güzel yeni konu açmışsın ama hâlâ benim olup bitenin farkında olmayıp işleyişin nasıl yürüdüğünü öğrenmek isteyen arkadaşlar ilk mesajdan hiçbirşey anlamıyor.

Konu çok basit, İndirimli ürünü, ürünün altındaki mağazadan gidip alıyorsunuz.
  • quote:

quote:

İyi güzel yeni konu açmışsın ama hâlâ benim olup bitenin farkında olmayıp işleyişin nasıl yürüdüğünü öğrenmek isteyen arkadaşlar ilk mesajdan hiçbirşey anlamıyor.

Konu çok basit, İndirimli ürünü, ürünün altındaki mağazadan gidip alıyorsunuz.

http://www.teknosa.com/arama/?s=serisonu

bu linkteki ürünler mi sadece?

• quote:

http://www.teknosa.com/arama/?s=serisonu

bu linkteki ürünler mi sadece?

Hiç biri o ürünlerden değil. Onların fiyatı normal veya piyasa üstü.

Bunlar bambaşka fiyatlar, sitede aramak ve bulmak oldukça zorlayıcı.

Edit; İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 2 Ocak 2014; 11:00:23 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.