Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

Orijinalden alıntı: ALGOS

Yapılanın yasal olmaması veya konunun yasal olmamasının sebebi şudurki, burada insanları dolduruşa getirerek mağazaya gitmelerini ve bir şekilde hedefteki ürünü almalarının sağlanması, bunun bazen tartışarak bazen kavga ile alınması, buda halkı şiddete yönlendirmek suçundan dolaylı olarak insanları azmettirmeye giriyor, duyduğuma görede mağazalarda konudan giderek yani verdiğiniz taktiklerle almaya çabalayarak kavga seviyesine gelmiş bir çok insan varmış. Benim duyduklarım bu şekilde arkadaşlar, doğru veya yanlış takdir sizin artık.

Hemen savciliga basvur bence. Hukumete karsi bile kiskirtiyor arkadas bizi. Onun yuzunden yuksek fiyatlara tepkimiz artti, hem dedigine gore yuksek fiyatlarin en buyuk sebebi de hokumetmis. Devletimizi yikmaya calisiyorlar sicak firsatlarda. Allah basbaganimiza zeval vermesin, gerekirse biz kıl
    oluruz

Surda bize 3 5 lira ucuza urun aldirmaya calisirken resmen mesai yapan insanlara tesekkur yerine.boyle sacma seyler yazmak saygisizliktir

Saygısızlığı yapan sensin konuşmalarına dikkat et, ben söylenenleri yazdım sadece konuda yöneticiler tarafından böyle bir üstü kapalı yazı yazıldı bende açıklığa kavuşturmak istedim, kesinlikle bunu doğru veya yanlış olduğunu söylemedim. Yazımı doğru düzgün anlamadanda yorum yazmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

X530 ses sistemi için pervelista ya giden var mı acaba ?

Perlavista'ya gitmiştim, gitmişken de x530 a bakmıştım alınacak durumda değil, teşhirde bayağı bir süre bulunmuş, ayrıca bir hayli de pisti ürün. Çalışmayan uyduları da mevcut. Kısacası gitmeye ve almaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Arkadaşlar aşağıdaki Logitech klavye Ankarada hemen hemen her mağazada var görünüyor. Şimdi gitsem bu ürünü indirimli mi alacağım?

http://www.teknosa.com/urunler/125200293/logitech-920-005789-mk240-tr-wireless-klavye-mouse?term=logitech

yok güzel kardeşim o ürün zaten hem normal fiyat hemde stokta zaten var.... bizim buradaki amacımız stokta olmayan indirimli ürünleri var olan mağazalardan gidip almak ......

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

quote:

Perlavista'ya gitmiştim, gitmişken de x530 a bakmıştım alınacak durumda değil, teşhirde bayağı bir süre bulunmuş, ayrıca bir hayli de pisti ürün. Çalışmayan uyduları da mevcut. Kısacası gitmeye ve almaya değmez.

Lütfen ilgili mağazaya gitmeden önce kaç adet stok olduğunu öğreniniz, sadece 1 stok varsa ve kullanılmayacak durumdaysa ilgili mağazayı ilk mesajdan kaldıracağız. Teşekkürler.
  • Hocam başka ses sistemi yok mu ..?
  • quote:

Yapılanın yasal olmaması veya konunun yasal olmamasının sebebi şudurki, burada insanları dolduruşa getirerek mağazaya gitmelerini ve bir şekilde hedefteki ürünü almalarının sağlanması, bunun bazen tartışarak bazen kavga ile alınması, buda halkı şiddete yönlendirmek suçundan dolaylı olarak insanları azmettirmeye giriyor, duyduğuma görede mağazalarda konudan giderek yani verdiğiniz taktiklerle almaya çabalayarak kavga seviyesine gelmiş bir çok insan varmış. Benim duyduklarım bu şekilde arkadaşlar, doğru veya yanlış takdir sizin artık.

Kesinlikle katılmaktayım. İnsanlar hile ve cebir ile çok afedersiniz gaza getirilmek suretiylen mağazalara gitmelerini sağlanıyor. O mağazalarda kimbilir ne olaylar oluyor bunu biz bilemeyiz. Tartışmalarmı dersin, kavga kıyametmi dersin, belki anasına bacısına bile küfür ediliyor şimdi bu iyi bişey mi?

Halkımız milletimiz galeyana gelmemesi için gelin buna bir DUR diyelim. EYY KONU SAHİBİİ, sen insanları şiddete azmettirerek ne yapmaya çalışıyorsun? Şimdi kulağıma neler geler geliyor burada söylesem bütün donanımhaber kapatılmak zorunda kalır. O mağazalarda kızlı erkekli ne olaylar dönüyor, peki bunun mesuliyetini kim alacak? Kimse kusura bakmasın, böyle bir zihniyete "bırakınız istediklerini yapsınlar" diyecek değiliz. Bizimde sorumluluklarımız var.

Kampanya olmasın demiyoruz, tabiki olsun. Ama bu işler bizim muhafazakar yapımıza uygun olmak zorunda. Kampanya yapılacaksa biz onuda biliriz. Ancaaak, ülkemizin fitne fesatla çalkalandığı bu zor günlerde forum köşelerinde gizli gizli planlar yapıp organize olmak bizi geriye götürür.

Bu azmettiricilere karşı kolluk kuvvetlerini göreve davet ediyorum, savcıara buradan suç duyurusunda bulunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

quote:

Arkadaşlar aşağıdaki Logitech klavye Ankarada hemen hemen her mağazada var görünüyor. Şimdi gitsem bu ürünü indirimli mi alacağım?

http://www.teknosa.com/urunler/125200293/logitech-920-005789-mk240-tr-wireless-klavye-mouse?term=logitech

yok güzel kardeşim o ürün zaten hem normal fiyat hemde stokta zaten var.... bizim buradaki amacımız stokta olmayan indirimli ürünleri var olan mağazalardan gidip almak ......

Cevap için teşekkürler hocam. Yanlız gene de anlamadım ürün stokta yoksa internet sitesinde nasıl buluyoruz :)

• quote:

bu üründe indirim yok ki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

quote:

Cevap için teşekkürler hocam. Yanlız gene de anlamadım ürün stokta yoksa internet sitesinde nasıl buluyoruz :)

önce bakmak istediğin ürün katogerisini seçiyosun daha sonra stoktaki ürünler tikini kaldırıyosun karşına stokta olmayan ürünler çıkıyor. bu ürünlerin bulunduğu mağazalar dediğin zaman o ürün hangi mağazada varsa o mağazalardan birine ürünün sipariş kodu ile birlikte gidip alıyosun

• yemin ederim bu millete iyilik yaramıyor. Versinler benzini 10 liraya gıkı çıkmaz. Kafalarına göre takılsınlar üst tabaka zenginleşsin biz iyice fakirleşeyim müstehak size

Ellerine sağlık hatta gözlerine sağlık @Theologist
    diğer konuyuda bunuda başından beri takip ediyorum. 1 tane bile ürün almadım ama alan her arkadaşa kendim almış gibi seviniyorum
    işte paylaşım ruhu işte çıkar beklemeden sadece insanlar yararlansın diye yapılan bi iş
    Bu arkadaş istese hepsini kendi toplar satar para kazanırdı ama sadece kendini değil herkesi düşünerek her türlü övgüyü hak ediyor

• Cevahir Teknosa'da cep telefonundan ürünü gösterdim, direkt o ürün serviste dedi. Ne kadar sürer dedim, 2-3 haftayı bulur dedi. Serviste deyince ne diyeceğimi şaşırdım. Ya adamlar artık ürünleri ezberlemiş hangisi serviste hangisi değil, ya da böyle gelen her ürüne direkt serviste diyorlar. Yanıma sinirleri sağlam birini bulursam tekrar gideceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

quote:

Hemen savciliga basvur bence. Hukumete karsi bile kiskirtiyor arkadas bizi. Onun yuzunden yuksek fiyatlara tepkimiz artti, hem dedigine gore yuksek fiyatlarin en buyuk sebebi de hokumetmis. Devletimizi yikmaya calisiyorlar sicak firsatlarda. Allah basbaganimiza zeval vermesin, gerekirse biz kıl
    oluruz

Surda bize 3 5 lira ucuza urun aldirmaya calisirken resmen mesai yapan insanlara tesekkur yerine.boyle sacma seyler yazmak saygisizliktir

+1 faiz lobisi bu seferde dusuk fiyatları kullanıyor.butun kıllar birleşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EFAD0126 -- 2 Ocak 2014; 12:24:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fertile kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, @fertile beni tam olarak anlamış olmakla kalmamışsın, bizim milletin huyunu suyunu da çözmüşsün.

İyi dileklerine teşekkür ediyorum tekrardan.

• Konuyu sulandırmazsak güzel olur.
    Fırsatlar mükemmel görünüyor zira... Henüz yararlanamasam da.
    Bilgilendirme için çok teşekkürler.

• Şurada salak salak olay siyasete çekilmesin. Burada her görüşten her paydadan insan var. Böyle bir konu üzerinden bile aptal aptal laf sokma çabasına girilirse biz de rezil etmesini biliriz, yerin dibine sokmasını da biliriz. Herkes edebini takınsın.

Halkı galeyana getirerek suç işleme mevzusuna gelince.

Hakaret veya Darp etmeye teşvik olmadığı sürece böyle bir çıkarımda bulunamazsınız, hatta birisine haksız yere suç isnat etmeniz sizin suç işlediğiniz anlamına gelir. Ben konudaki hiçbir arkadaşın ne hakareti ne darpı teşvik ettiğini görmedim.

Burada mağazanın çalışanlarının, mağaza sahibinin müşterilerine satmak için hazırladığı indirimli ürünleri mağaza sahibinin arzusunu hiçe sayarak müşterilerden saklaması durumu var. Burada müşterinin hakkını aramasından, mağaza sahibine elemanının hatasını ve yanlışını söylemesinden daha normal bir şey olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

Şurada salak salak olay siyasete çekilmesin. Burada her görüşten her paydadan insan var. Böyle bir konu üzerinden bile aptal aptal laf sokma çabasına girilirse biz de rezil etmesini biliriz, yerin dibine sokmasını da biliriz. Herkes edebini takınsın.

Halkı galeyana getirerek suç işleme mevzusuna gelince.

Hakaret veya Darp etmeye teşvik olmadığı sürece böyle bir çıkarımda bulunamazsınız, hatta birisine haksız yere suç isnat etmeniz sizin suç işlediğiniz anlamına gelir. Ben konudaki hiçbir arkadaşın ne hakareti ne darpı teşvik ettiğini görmedim.

Burada mağazanın çalışanlarının, mağaza sahibinin müşterilerine satmak için hazırladığı indirimli ürünleri mağaza sahibinin arzusunu hiçe sayarak müşterilerden saklaması durumu var. Burada müşterinin hakkını aramasından, mağaza sahibine elemanının hatasını ve yanlışını söylemesinden daha normal bir şey olamaz.

Her kimki müşteriden bir ürünü saklıyor Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin. Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul. Gu kibum kelkum-ishi, burzum-ishi. Akha-gum-ishi ashi gurum.

• Merhaba arkadaşlar, bu konuyu yeni inceleme fırsatım oldu, önce ki konuyu arkadaş bırakınca herhalde daha devam edilmiyor sandım. Konu da ki bazı yorumları biraz önce okudum.

Önce ki konu ilk açıldığında bende işin yasallığı ve dini açıdan bir sakıncası olup olmadığını sorguladım, hatta gecenin bir yarısı müşteri hizmetleri ile 5 dakika bu konuyu tartıştım, yanlış fiyat olayı var mı diye daha sonra mağazaya gidip birebir durumu görünce herhangi bir yasal yada dini açıdan bir problem oluşturmadığını bizzat test ettim.

Yine önce ki konu da yasal olmayan tek bir durum söz konusu oldu, o da bir üyenin (yaşı daha küçük) kasiyeri yanlış yönlendirmesi ile ortaya çıkan bir haksızlıktı ve bizde ona gereken tepkiyi verdik, hatta ben o mesajı "bu yöntem hırsızlığa girer bu mesajı konudan silelim" diye şikayet ettim. Galiba yönetici arkadaşımız konunun kendisini yanlış bir olay sanmış.

@Theologist hocam kusura bakmayın, o malum cocuğun yöntemini şikayet etmiştim. Konu yanlış anlaşılmış yönetimde.

Neyse arkadaşlar , konuda ki mesajları biraz önce okuduğum için bu açıklamayı yapmak istedim. Konunun kendisinde herhangi bir illegal durum söz konusu değil, teşhir ve ya depo da ki ürünü aldığınız müddetçe.

@SwedeSpeed

Beddua şaka değildir, haksız beddua sahibine döner, şaka amaçlı olsa dahi yazmayın siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 2 Ocak 2014; 12:56:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Karabük önel ve Mersin forum extra gidecek varsa mesaj atabilir mi bende istinye park tan yardımcı olabilirim.

Merhaba Mersin Forum Extra'ya gidebilirim. İletişim için bana numaranızı P.M. ile yazın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

quote:

Sağol hocam pervalista yı çıkarıyorum listemden. Akşam cevahir ve foruma gideceğim mouse ve kulaklık için olan biteni buraya yazarım

• qx5 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil @qx5

Dikkatli ve hassas arkadaşlarımıza saygımız sonsuz.

Yöneticilerimizde bir konu hakkında hüküm vermeden önce biraz geniş bakarlarsa daha adilce olur diye düşünüyorum çünkü onların hüküm ve ceza verme konumları bulunmakta.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.