Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
237
Favori
251.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çok iyi yapmışsın, önceki konuda sayfalar arasında yoruluyordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegriM

sadece logitech mi olacak?

çok iyi yapmışsın, önceki konuda sayfalar arasında yoruluyordum :)

Teşekkürler, dayanamadım baktım konu bitmiyor, karman çorman olmuş.

Yorulmayın diye yaptım böyle bir şey. Logitech en kaliteli marka, eğer tüm mağazalarda Logitech'leri bitirirsek diğer markalara geçebiliriz :)
  • İSTANBUL FORUM EXXTRA'ya gidip bu ürünleri alabiliyor muyuz yani ? altlarında yazar yerler ürünlerin hali hazırda bu mağazalarda satıldığı anlamına mı geliyor ?
  • Daha önce forum istabula giden oldu mu Elemanlar nasıl davranıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Diğer konuya da baktım 5-6 sayfa ama tam olarak bu ürünleri bu fiyatlara nasıl alacağımızı hala çözemedim.Tokat'ta ikamet ediyorum,burdaki mağazada hangi ürünler olduğunu veya nasıl alınacağını anlayamadım
  • Erzurum redevco'da istediginiz ürünü sorun cikmadan alabiliyorsunuz arkadaslar. Stok görüldüğü durumda yardimci oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.

Aferim sana, yıldızlı pekiyi
     ★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★

+1

+

Şu konulara laf olsun diye ''çöp'' , ''tırt'' , ''şikayet edildi '' yazanların
    2 sayfa sonra konuya gelip hocam yardım, hocam pm diye yazmaları ve dolayısıyla cevap beklemelerine paha biçilemez.

bakalım bu ''şikayetçi'' arkadaş yazacak mı konu sahibine

• Zonguldak ereğlideki ürünler içinde merkezden kalkıp gittim ama elemanlar yok serı sonu yok şöyle yok böyle diyor birde bayan olunca fazla zorlayamadım cıktım geldım
  • emrtgb kullanıcısına yanıt
    Hocam siteye girin, neye bakacaksaniz (mouse, klavye...) kategori secin. Sayfa basinda "stokta olmayan urunleri görüntüle" diye bir secenek var.ona tıkladığınızda tüm urunler acilacak. Daha sonra sayfanin az altinda "bu ürünün bulunduğu mağazalar" kismindan Tokat'ta olup olmadigina bakabilirsiniz.

• Teknosa'da mı bunlar? Ne zaman?
  • TwinextE kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ediyorum cevabınız için:)
    Bu şekilde yaptığımda ürün tokat'ta çıkıyorsa mağazaya gidip elemanlarla biraz uğraşmam gerekecek heralde değil mi:)
  • Bursadaki exxtrada hala Log. F 510 var mı bilen var mı arkadaşlar.

• Konunun güncellenmesi güzel olmuş elinize sağlık. Ls21 için Bursa'daki 2 mağazaya da baktım zaferde hiç yok anatolium da sadece hoparlör var hediyesini 1 saate yakın mağaza çalışanları ile aradık bulamadık. Bulurlarsa arayacaklarini söylediler :)

• emrtgb kullanıcısına yanıt
    Beni Erzurum'da pek ugrastirmadilar hocam :) stoklarda olan urun gordugunuzde urunun aciklamalar kisminda kodu var (7 haneliydi sanırım) onu not alip gidin, gosterdiginizde bulup getiriyorlar. Alamayan arkadaslar musteri hizmetlerini falan ariyorlardi fakat pek bilmiyorum yontemi...

• Takip özellikle doğu illeri ilgilendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmaarmutportakal -- 1 Ocak 2014; 21:58:08 >
  • olayı tam anlamadım biri anltabilirmi teknosalarda logitech indirimimi var fakat her yerde ürünler yok ürünlerin nerde oldugunumu belirliyoruz?
  • Hocam eline sağlık. 10 numara bir çalışma olmuş.

Ben bir not ekleyerek girişeyim. Aşşağıdaki ürün İzmir Mavişehir de teşhir olarak mevcut. Fakat adaptörü, pil kapağı vs. hiç bir şey yok. Çalışıp çalışmadığı da muamma.

LOGITECH S135I IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lnunrub

Hocam eline sağlık. 10 numara bir çalışma olmuş.

Ben bir not ekleyerek girişeyim. Aşşağıdaki ürün İzmir Mavişehir de teşhir olarak mevcut. Fakat adaptörü, pil kapağı vs. hiç bir şey yok. Çalışıp çalışmadığı da muamma.

LOGITECH S135I IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM

Teşekkürler bu notlarınız önemli,

Çalışma bittiğinde hangi mağazada hangi sorun ve neden var.

Sorunlu ürünlerin olduğu mağazalarda kaç stok olduğunu müşteri hizmetlerine soracağız ve kesin sorunlu ise ilk listeden kaldıracağız. Mantıklı mı?
  • Ürün kodu dediğiniz şey nedir? Yani stoktan sadece ürün adını söyleyip mi isteyeceğim
  • TwinextE kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.