Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA
    3İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA
    4İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA

1SAMSUN İSTİKLAL CADDESİ
    2İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA
    3İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA
    4KOCAELİ GEBZE CENTER EXXTRA
    5İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    6ADANA SABANCI İŞ MERKEZİ EXXTRA

1SAMSUN İSTİKLAL CADDESİ
    2İSTANBUL AKMERKEZ
    3ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA
    4İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    5İSTANBUL HARAMİDERE TORİUM EXXTRA
    6İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    7İSTANBUL HALKALI ARENAPARK EXXTRA
    8İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA
    9İZMİR MAVİŞEHİR EGE PARK EXXTRA
    10İSTANBUL MALTEPE CARREFOURSA EX

bu magazalardan birine gidebilecek varsa pm atabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrN

Olay basit aslında. Ürünlerin kodlarını alıp müşteri hizmetlerini arıyoruz eğer stokta olduğunu söylerse şubeye gidip seve seve alıyoruz. Ürünleri alan arkadaşlar geri dönüş yapmasa bile satıldığı anda sistemden düşmez mi ? Müşteri temsilcisi de stokta olmadığını söyler yanlış mıyım ?

Stoktan düşer ama bizim nasıl haberimiz olabilir ki, birilerinin bizi dürtmesi gerek ilgili ürünle ilgili, biz de stokları güncelleyebiliriz, bu arada yeni şehirler de eklenmiş olur, biten şehirlerin yerine :)
  • 2-3 tane çok ucuza harici HDD buldum ama malesef bulunduğum şehirde yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: EmrN

Olay basit aslında. Ürünlerin kodlarını alıp müşteri hizmetlerini arıyoruz eğer stokta olduğunu söylerse şubeye gidip seve seve alıyoruz. Ürünleri alan arkadaşlar geri dönüş yapmasa bile satıldığı anda sistemden düşmez mi ? Müşteri temsilcisi de stokta olmadığını söyler yanlış mıyım ?

Stoktan düşer ama bizim nasıl haberimiz olabilir ki, birilerinin bizi dürtmesi gerek ilgili ürünle ilgili, biz de stokları güncelleyebiliriz, bu arada yeni şehirler de eklenmiş olur, biten şehirlerin yerine :)

O yüzden evden çıkmadan önce müşteri temsilcisiyle son bi kez konuşmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankamall mağazalarında ucuza hiçbir şey bulamadım. (31 Aralıkta bakmıştım)
  • Arkadaşlar şu f710u Allah rızası için bi yardımsever abimizden rica edebilir miyim ya uşakta yok maalesef alabilecek olan yardımsever var mıdır

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam , adamlar öyle bir söyledilerki depoyu sanki bir girse 5 saat çıkamayacakmış gibi ben de üsteleyemedim. Neyse bir dahaki sefere artık teşekkürler...
  • Bu ürün ne işe yarıyor? Benim 8 yaşında oğlumun işine yarar mı acaba? Bizim buradaki mağazada varmış uğraşıp almayı düşünüyorum. İlk gittiğimde yok dediler bende şikayet ettim. Şimdi aklıma bir kurt düştü ya düşündüğüm gibi bir şey değilse diye bir de almak zorunda kalacağım.

http://www.teknosa.com/urunler/125081747/goldmaster-gw-390-kablosuz-oyun-konsol#TeknosaStoreInMap

GOLDMASTER GW-390 KABLOSUZ OYUN KONSOL
  • G600 siyah icin Maltepe Carrefour'da yok diyorlar gidecek arkadaslarin dikkatine

• Bir şey anlayamadım bu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThaNaTooS

Bir şey anlayamadım bu nedir?

İnternet sitesinde indirime girmiş ve bu sayede stoklarda tükenmiş ancak mağazaların depolarında hala bulunan ürünleri alabilme üzerine açılmış bir konudur.

Bu yöntem 365 gün geçerli. Belli bir güne özel indirim değildir.
  • konu çok güzel olmuş.
    konuyu açan ve destekleyenlere teşekkürler.
    yarın z205 hoparlörü almayı deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

konu çok güzel olmuş.
    konuyu açan ve destekleyenlere teşekkürler.
    yarın z205 hoparlörü almayı deneyeceğim.

Yorumunuz için Teşekkürler, rica ederiz.

Umarız alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Son Güncelleme __________CTRL+F ile Şehrinizi Bulabilirsiniz__________ 21.09.2014 Saat 17.04

Konu Forumun Mini-Mobil-Tablet sürümlerinde sıkıntı çıkarabilir. Bilgisayar sürümü önerilir. Sayfanın uzun görünmemesi için.

Aşağıda yazılan maddeleri okumadan ve uygulamadan bu ürünleri bu fiyata alabilmek pek mümkün değildir.

Konu Özellikle Öğrenci ve Dar Gelirli arkadaşlarımıza yönelik açılmıştır, lütfen ticari anlamda yararlanmayalım. Hassasiyetiniz için teşekkürler. Bu bir kampanya değildir. Her zaman uygulanabilir.

Önemli NOT; Kim hangi ürünü - hangi TEKNSOA mağazasından - ne zaman - ne kadara - nasıl - aldığını yazarsa, ilgili ürünü güncelleyeceğiz, başka arkadaşlar gitmek ve zahmet etmek zorunda kalmaz. Teşekkürler.

Nasıl alacağımızı gösterir yönergedir;

1) Ürünlerimizi belirliyoruz.

2) Belirlediğimiz ürünleri Teknosa sitesinde arama yerine ürünün adını yazarak buluyoruz. Sipariş kodlarını bir kenara not ediyoruz.

3) Bulduğumuz ürünlerin olduğu sayfada haritadan hedef şehri ve mağazayı kontrol ediyoruz, Eğer aşağıdaki listede varsa ve haritada yoksa lütfen bana bildirin, güncelleme yaparken gözden kaçmış olabilir.

4) Çıkmadan önce 444 55 99 Numaralı Müşteri Hizmetleri numarasını arayıp sipariş kodu ile mağazada ürünün bulunduğunu ve kaç adet olduğunu teyit ediyoruz. TURUNCU İNDİRİM günlerinde ne yazık ki müşteri hizmetlerinden stok öğrenemiyoruz.

5) Mağazaya giriyoruz, öncelikle kasadaki sorumluya gidiyoruz. Ürünün markasını ve modelini söylüyoruz. Stok kontrolü yapıyor.

6) Ürünleri istiyoruz, çok yüksek ihtimal bir mazeret söyleyecektir. Her bir mazereti çürütecek yöntemlerimiz mevcuttur.
    ı

-----------> a) Ürün yok derse "Müşteri Hizmetlerini aradım beni buraya yönlendirdi, o yüzden depolara bakın" diyeceksiniz.

-----------> b) Tekrar yok derse Müşteri Hizmetlerini arayıp onları konuşturuyoruz. Sonuç çıkmaz ise yok diyen elemanın adıyla bir şikâyet kaydı oluşturuyoruz. Stokta olan ürünü vermiyor diye.

-----------> c) Ürün arızalı derse, olsun istiyorum demeliyiz. Getirecekler ve deneyeceğiz, çalışıyorsa alacağız, çalışmıyor, kırık veya çatlak değilse yine alıyoruz. Logitech kaliteli servisinin 2 Yıl garantisi olduğu için üst model gönderebilirler diye.

-----------> d) Ürün çalınmış diyorlarsa Müşteri Hizmetleri ile görüştürüyoruz ve şikâyet kaydı oluşturuyoruz, Çalıntı ürünü merkeze bildirmedikleri için.

7) Şimdiye kadar sadece bu kadar mazeret duyduğumu hatırlıyorum. Ama illa mazeret oluyor. Ürünleri alıyoruz, konuya nasıl aldığımızı ve aldığımız ürünlerin nereden alındığını paylaşıyoruz.

8) Konuya geri dönmeniz ürünleri ve stokları güncellememiz için çok önemlidir. Aksi takdirde çoğu arkadaşımız boşuna yorulmuş ve gitmiş olabilir. Unutmayın bu boşuna gitme sizin de başınıza gelebilir. Herkesin geri dönüş yapması çok önemli.

9) Ürünlerin kaç adet olduğunu bilmeniz önemli, teshir ürünü satıp kutulu ürünü vermeyebilirler, bu nedenle Müşteri Hizmetlerinden sorgulamanız daha sağlıklı olacaktır.

Teşekkür ederim şimdiden geri dönüş yapan tüm arkadaşlarımıza. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Her Fırsatta yeni ürünler yeni şehirler ekleniyor. Takipte kalırsanız fırsatları yakalarsınız.
    İçindekiler;
    İlk Mesaj 1) Yeni Eklenenler
    İkinci Mesajdan başlayan ürünler 2) Logitech 3) Sony 4) Philips 5) Samsung 6) Creative 7) Panasonic 8) Microsoft 9) Coloud 10) Trust 11) Eyeq 12) HP 13) Brother 14) Motorola 15) LG 16) Crea 17) A4 Tech 18) Jwin 19) Toshiba 20) Logic. 21) Powermat 22) Goldmaster 23) Sonic Gear 23)Gamestar 24)SENNHEISER 25) LENOVO 26) Altec Lansing 27) Sky Pal 28) Labsic 29) Pqi 30) Airties 31) Apple 32) Nintendo... Devamı geliyor...

ÜRÜNLER;

=============================================================

YENİ EKLENENLER

Logitech N120 9,90 TL (Zamanında 50 TL'ye almıştım)

ADANA SABANCI IS MERKEZI EXXTRA 
    ADANA CEYHAN
    ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
    ANKARA PANORA EXXTRA
    ANTALYA ALANYA ALANIUM
    ERZINCAN ORDU CADDESI
    ERZURUM REDEVCO EXTRA
    IGDIR ZÜBEYDE HANIM CADDESI
    ISTANBUL FATIH HISTORIA
    ISTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA
    ISTANBUL CARREFOURSA EXTRA
    ISTANBUL ATAKÖY GALLERIA EXTRA
    ISTANBUL KEMERBURGAZ ISTANBUL CADDESI
    ISTANBUL IKITELLI BASAKSEHIR OLIMPA
    ISTANBUL HARAMIDERE TORIUM EXXTRA
    IZMIR FORUM BORNOVA EXTRA
    IZMIR KEMERALTI
    KAYSERI KAYSERI PARK
    KOCAELI YAHYA KAPTAN
    KONYA EREGLI PARKSITE
    MERSIN FORUM EXTRA
    MERSIN TARSUS ATATÜRK CADDESI
    MUGLA MARMARIS
    MUGLA TURGUTREIS
    VAN CUMHURIYET CADDESI
    VAN MAVI PLAZA

LOGITECH N200 NOTEBOOK COOLING PAD 59,99 TL >>>>>>>>>>>>>>>>> 29,90 TL

ANKARA KENTPARK 
    ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
    ANKARA ANKAMALL EXTRA
    ANKARA KEÇIÖREN
    ANKARA PANORA EXXTRA
    BURSA CARREFOURSA EXTRA
    EDIRNE OLYMPUS OUTLET
    ISTANBUL SISLI CEVAHIR EXXTRA
    ISTANBUL KURTKÖY VIAPORT
    IZMIR MAVISEHIR CARREFOURSA EXTRA
    MANISA AKHISAR
    MERSIN PALM CITY EXTRA
    MERSIN FORUM EXTRA
    OSMANIYE ATATÜRK CADDESI
    SAKARYA SERDIVAN
    TEKIRDAG TEKIRA EXTRA

LOGITECH TÜRKÇE KLAVYE CASE 214 TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 49,90 TL
    http://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-keyboard-case-ipad-2-920-003690-turkce-fiyati,827600.html

ANKARA CEPA EXXTRA
    ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA
    ANTALYA KEPEZ ÖZDILEK EXXTRA
    ISTANBUL ALTUNIZADE CAPITOL
    MERSIN FORUM EXTRA
    MUGLA MARMARIS

LOGITECH KELSO SPEAKER STAND FOR IPAD 160,90 TL >>>>>>>>>>>>>>>> 69,90 TL

http://www.akakce.com/hoparlor/en-ucuz-logitech-speaker-stand-980-000596-fiyati,774001.html

ANKARA ANKAMALL EXTRA
    ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA
    ANKARA PANORA EXXTRA
    AYDIN FORUM
    BURSA CARREFOURSA EXTRA
    EDIRNE OLYMPUS OUTLET
    ISPARTA IYASPARK
    ISTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    ISTANBUL BEYOGLU ISTIKLAL CADDESI
    ISTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA
    ISTANBUL CARREFOURSA EXTRA
    ISTANBUL KEMERBURGAZ ISTANBUL CADDESI
    KOCAELI GEBZE CENTER EXXTRA
    KOCAELI HÜRRIYET CADDESI
    TEKIRDAG TEKIRA EXTRA
    TRABZON FORUM EXTRA

LOGITECH ULTIMATE EARS IRONWORKS 350VI FOR IPAD 163 TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 39,90 TL

IZMIR MAVISEHIR CARREFOURSA EXTRA
    KOCAELI GEBZE CENTER EXXTRA

http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-logitech-350vi-985-000336-fiyati,774009.html

Eski Listeler 2. ve 3. Mesajda'dır...

Mağazada Sabit Olan Ürünler Aşağıdadır Eski listeler için özellikle, Gitmeden Lütfen Stok Kontrolü Yapınız, Yoksa Bize Bildiriniz, Teşekkürler.

___________________________________________________________________________________________
    Yakında sana hediye paketi yapacağım

• valla arkadaşa helal olsun, bravo doğrusu
  • çok uğraşmışsın emeğine sağlık dostum.
    bende bi hoparlör almak istiyorum şu 5+1 veya 2+1 wireless'lardan ama eskişehirde yok galiba bulamadım pfff :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bandersnatch167

Yakında sana hediye paketi yapacağım

Çok teşekkürler, yapmış ve göndermiş oldun gözümde dostum.

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo
    valla arkadaşa helal olsun, bravo doğrusu

Teşekkürler, Forumdaki arkadaşların kalitesi çok yüksek gerçekten, faydalı olacaksak bile kaliteli olmak zorunda. Ne mutlu dostluklara. :)

quote:

Orijinalden alıntı: bywoody

çok uğraşmışsın emeğine sağlık dostum.
    bende bi hoparlör almak istiyorum şu 5+1 veya 2+1 wireless'lardan ama eskişehirde yok galiba bulamadım pfff :/

Teşekkürler dostum. Umarım bulabilirsin istediğini. Yeni Şehirler ve Mağazalar, Ürünler ve Fırsatlar ilk sayfada güncel kalacaktır. Güncelliğin sıklığı alan arkadaşların haber vermesine bağlıdır. Umarım herkes dilediğini en iyi şekilde alır.

• Forum İstanbul'dan baktığım bayağı şey var umarım alabilirim. Fakat sipariş kodu nedir onu bilmiyorum ve şu anda sitede herhangi bir ürüne tıkladığımda hata sayfasına yönlendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interramcho

Forum İstanbul'dan baktığım bayağı şey var umarım alabilirim. Fakat sipariş kodu nedir onu bilmiyorum ve şu anda sitede herhangi bir ürüne tıkladığımda hata sayfasına yönlendiriyor.

Sitede şu an sıkıntı var galiba bende yanıt alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interramcho

Forum İstanbul'dan baktığım bayağı şey var umarım alabilirim. Fakat sipariş kodu nedir onu bilmiyorum ve şu anda sitede herhangi bir ürüne tıkladığımda hata sayfasına yönlendiriyor.

Site çalışmaya alındı, günlük alınır bu saatlerde. Sabah alırsınız, taktikleri uygularsanız alabileceğinize inanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.