Şimdi Ara

YOUTUBEDA BULUNAN EXPERTİZDEN ÇEKİNEN GALERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
12.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube'da bulunan bir expertiz videosunun altında gördüm yorum olarak.

Galerici eşrefi ufaktan tırsmaya başlamış sabah sabah iyi güldüm ilan açıklamasına

İlan linki :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-oguzhan-cars-2016-borusan-bmw-3.20i-ed-170hp-62.000km-kazasiz-722981613/detay

• Tarcanlar expertizi bilmem de Tarcanlar Oto tamir servisi kaza sonrası tamir edecekleri aracımın içine etmişlerdi.

Clio 3 aracıma Megane 2 rot kolu takmışlıkları var.

Sanırım eski tamir servislerini şimdi expretize çevirmişler.

Arabaların içine nasıl edilir konusunda uzman oldukarından başkası tarafından içine edilmiş arabaları iyi tespit ediyorlardır.

Hilenin hurdanın nereden yapıldığını işin üstü nasıl örtülür deneyimliler.
  • arac dusunsem alcagim illerin basinda gelen sehir bu adamlar isini cidden iyi yapiyor piyasadan pahali olsun saglam olsun insanimiz yillardir para biriktirip arac alma hevesine geliyor ama en ucuz expere gidiyor sonuc husran oluyor adam aracin tum seceresini cikartiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle neler yaşadılar da papaz oldular acaba? Abuk subuk arabaları götürdüler tarcanlar da sepetledi bunları...

• Bu şekilde yazan galeriden kim araba alır acaba ? Demek ki arabalarına güvenmiyorlar.
  • Adam ne güzel dürüst işte

• Geçende konusu açılmıştı başka bir firmada aynısını demişti biz ordan ekspertiz yaptırmayız diye. Herkes "araları bozuk olabilir" demişti.

Şimdi bunlarında mı arası bozuk ?

Açık açık arabadaki kusurların ortaya çıkmasını istemiyorlar işte

• Sanırım pert arabayı hasarsız diye satma dönemi bitiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar korkuyorsa tarcanlar işini yapıyor demektir. Diğer firmalara da güvenilmez demektir.

• kendi ayağına sıkmış olan galericidir.

Demek arabada bi bok var, alacak olan adam da almaz
  • bunlardan hayatta araba almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Geçende konusu açılmıştı başka bir firmada aynısını demişti biz ordan ekspertiz yaptırmayız diye. Herkes "araları bozuk olabilir" demişti.

Şimdi bunlarında mı arası bozuk ?

Açık açık arabadaki kusurların ortaya çıkmasını istemiyorlar işte
    Ticarette "ara bozuk olmaz".

Sevmediğin bir adama gün gelir işin düşer kuraldır bu

Araları bozukmuş; ben yemedim

• Tarcanlar'ın yerinde olsam gelir İstanbul'da ya bayilik açarım ya da komple İstanbul'a taşınırım.Şu anda Pr'ın zirvesindeyken yapılacak hareket bu.Sonuçta kamu yararına değil kâr amacı güdülerek kurulmuş bir işletme.

Böylece hem İstanbul'un galerici esnafı hem al-satçılar hem de avukattan,doktordan,ögretmenden vb dolandırıcılar ayağını biraz olsun denk alır.

• İnadına oraya götürürdüm neymişlan bu oto çakallarından çektiğimiz, bir araba alacaktık arabanın değişeni yok dediler gittik bi baktım, tamam anladık değişeni yokta araba vuruk çarık içinde değiştireydin daha iyi olmazmıydı birader? Birde bunu fotoda makyajlanasaydın bıktım ya bu Türk insanın 2. El araç ve 2. El tlfon da yaptığı rezillikten

• Anlayışınız için teşekkürler demiş

Böyle ilan açan birinden araba alan kişi kazıklanmayı, dolandırılmayı hak eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Ağustos 2019; 10:49:20 >
  • Tarcanlara çalışıyor olabilir ilgili firma. Bundan iyi reklam olmaz çünkü

• AsiretinMarjinalCocugu kullanıcısına yanıt
    Ticari açıdan mantıklı belki ama reel açıdan değil. İstanbulun galeri mafyası adamlara dünyayı dar edebilir resmen pisliklerini ortaya döküyor oldukları için. Ayrıca ben dahil bir sürü insan araç bakarken Kocaeli Sakarya falan bakıyoruz artık. Müşteri ayaklarına gidiyor her yerden. Ne gerek var İstanbul bataklığına bulaşmalarına?Sonuçta İstanbul'un dibinde yerleri.

• digerlerini baglamiş demek ki bu diğerlerinin dürüstlüğünü de sorgulamak gerekir

birdee utanmadan yaziyor ya.

• Tarcanlar ekspertiz fiyatını çok merak ediyorum bilen var mı

• Tarcanlara çamur atmak isterken kendinin kalitesini ortaya koymuş.
    Malına güvenen adam böyle yazar mı.
    Açıklamadaki son satırı okuyunca ilk aklıma gelen OĞUZHAN CARS galerisinin dolandırma gayesinde olduğu.

quote:

TARCANLAR EXPERTİZ ŞİRKETİNE EXPERTİZ YAPTIRMIYORUZ ONUN DIŞINDA BÜTÜN ŞİRKETLERE EXPERTİZE AÇIKTIR
    ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • Kelime oyununa bak hele; Söylediklerimizin dışında çıkan hertürlü durumda masraflarınız karşılanır... Eee söyledikleri ne?

"BORUSAN CIKISLI
    BORUSAN BAKIMLIDIR
    YENI MAKYAJLI KASA
    ARACTA EXTRA SIYAJ JANT VE LASTIK VARDIR
    BORUSANDAN ALINMISTIR
    SUNROFF
    DERİ
    ZENON LED
    ZİEBEART IC DIS KORUMA YENI YAPILMIŞTIR
    YEDEK ANAHTARI VARDIR
    GERİ GÖRÜŞ
    GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR"

Yani araba ortadan ekli, 4-5 değişen veya dirençle kandırılan kemer falan varsa onu zaten söylememiştik diyecekler

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.