Şimdi Ara

YouTube sizde de yavaşladı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
3.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bende göçmüş durumda. Hipernet 33 mbps sabit hızım var ama YouTube'da 1080p video izlemekte zorluk çekiyorum. Yandex dns kullanıyorum.

Sizde de aynı sorun var mı?

• VPN aç düzelir
  • Yavaşlamak mı ? Yavaşlama az kalır yanında akk'den sonra 8 mbit geliyor.Videolar 240p

Hız testi yaptım 8m download 2 mbit upload alıyorum.
  • 4K videoları takılmadan akıcı bi şekilde izleyebiliyorum.
  • Youtube'u throttle ediyor TTnet. Veya youtube TTnet'i. VPN açman lazım malesef.
  • Sorunu anladım, Google sunucularına TTNET ile bağlantı başta hızlı oluyor sonra aşırı yavaşlıyor. YouTube dışında Google Play işe uygulama güncellerken de başıma geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende zenmate var onu açınca da yavaş bu meret. Var mı hızlısı :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

Bende zenmate var onu açınca da yavaş bu meret. Var mı hızlısı :(

Çare ücretli vpn hocam. Ağabeyimin laptop da kurulu ücretli vpn var. Dün bağladım gayet hızlıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Çare ücretli vpn hocam. Ağabeyimin laptop da kurulu ücretli vpn var. Dün bağladım gayet hızlıydı.

hocam zenmate premium benimkisi. ama yavaş hala sizin kullandığınız nedir. onu da satın alırım sorun değil :)
  • quote:

quote:

quote:

hocam zenmate premium benimkisi. ama yavaş hala sizin kullandığınız nedir. onu da satın alırım sorun değil :)

Pm attım hocam.

• Türk Telekom'un Sofya hattı ve Google Sofya POP yetersiz kalıyor. Yıl içinde sorun büyük ihtimalle çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı sorunu yaşıyorum hız testinde 24 mbps göstermesine rağmen youtube da 720p video izleyemiyorum bile, bunu düzeltmek için öneri verebilecek olan biri var mı yoksa oturup ttnetin düzeltmesini mi bekleyeceğiz ?
  • Son iki gündür iyice beter bir durumda.

844 kbps nedir Allah aşkına!

• quote:

Son iki gündür iyice beter bir durumda.

Ben dün 100 küsür kb gördüm hocam 13,5 mbps hız çıkıyor testte ama youtube bitik bir internet sitesi aracılığıyla 720p olan videoyu indiriyim dedim olması gerek hızı alıyorum opera vpn hotspot crackli denedim çözüm olmadı sırf dün vakit geçireyim diye 3-5 tane video ayırmıştım kenarıya izliyemedim gece 12 den sonra ne hikmetse 1080p60 videolar takılmadan izlenebiliyordu büyük ihtimal yoğunluk azaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem3535

quote:

Ben dün 100 küsür kb gördüm hocam 13,5 mbps hız çıkıyor testte ama youtube bitik bir internet sitesi aracılığıyla 720p olan videoyu indiriyim dedim olması gerek hızı alıyorum opera vpn hotspot crackli denedim çözüm olmadı sırf dün vakit geçireyim diye 3-5 tane video ayırmıştım kenarıya izliyemedim gece 12 den sonra ne hikmetse 1080p60 videolar takılmadan izlenebiliyordu büyük ihtimal yoğunluk azaldı.

Hocam bu yoğunlukla alakalı falan bir şey değil. Daha doğrusu öyle olduğunu zannetmiyorum. Bende son 2 gündür böyle. Önceleri gayet iyiydi. Dün VPN ile bağladım zerre sorun yaşamadım. 20-25 arası kbps idi.

Edit:

Şimdi laptop da ücretli vpn ile denedim hocam. Üstelik 1440p. Sonuç ortada yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 26 Mart 2018; 19:42:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem3535

quote:

Hocam bu yoğunlukla alakalı falan bir şey değil. Daha doğrusu öyle olduğunu zannetmiyorum. Bende son 2 gündür böyle. Önceleri gayet iyiydi. Dün VPN ile bağladım zerre sorun yaşamadım. 20-25 arası kbps idi.

Edit:

Şimdi laptop da ücretli vpn ile denedim hocam. Üstelik 1440p. Sonuç ortada yani.

Benim vpnler çöp sanırım

• Türk telekom kullanırken benimde böyleydi tek çare vpn yada iss yi değiştireceksin
    tt bilerek yavaşlatıyor
  • Dns'nin bir esprisi yok kendinizi kandırırsınız sağlayıcı kısıtlarsa siteleri elimizden tek gelebilicek şey vpn başka bi çözümü yok onunda ücretsiz hızlı olanını bulmak imkansız gibi birşey internet hiziniz youtube tarzi sitelerd yavaşladiğinda modeminizin dsl kablosunu çıkarıp takin çoğunlukla hız düzeliyor enazından bende öyle oluyor 16 mbps internetle 1080 60 fps videolari rahatlıkla izleyebilmekteyim

• Sadece Youtube'da değil, bazen facebook ve twitch'te de ciddi yavaşlamalar oluyor. Halbuki hız testi yapılınca gayet iyi sonuçlar alınıyor. Ya bilinçli yavaşlatma, ya da yurtdışı giriş çıkışlarındaki yoğnuluktan kaynaklı.
  • Paralı VPN tek çare. Gün içinde, özellikle öğlen saatleri, youtube'da ciddi yavaşlatma var. 480p nin üzerine çıkmak imkansız. Gece açıp deneyin cayır cayır izlersiniz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.