Şimdi Ara

YouTube sizde de yavaşladı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem3535

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Son iki gündür iyice beter bir durumda.

844 kbps nedir Allah aşkına!

YouTube sizde de yavaşladı mı?

Ben dün 100 küsür kb gördüm hocam 13,5 mbps hız çıkıyor testte ama youtube bitik bir internet sitesi aracılığıyla 720p olan videoyu indiriyim dedim olması gerek hızı alıyorum opera vpn hotspot crackli denedim çözüm olmadı sırf dün vakit geçireyim diye 3-5 tane video ayırmıştım kenarıya izliyemedim gece 12 den sonra ne hikmetse 1080p60 videolar takılmadan izlenebiliyordu büyük ihtimal yoğunluk azaldı.

Hocam bu yoğunlukla alakalı falan bir şey değil. Daha doğrusu öyle olduğunu zannetmiyorum. Bende son 2 gündür böyle. Önceleri gayet iyiydi. Dün VPN ile bağladım zerre sorun yaşamadım. 20-25 arası kbps idi.

Edit:

Şimdi laptop da ücretli vpn ile denedim hocam. Üstelik 1440p. Sonuç ortada yani.

Hangi VPN aynı sıkıntıları bende yaşıyorum?Söylerseniz sevinirim.

• Bu youtube un hızını düşüren her kimse allah bin türlü belasını versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim geçenlerde youtube yavaştı şimdi o düzeldi ama bu seferde twitch ve başka siteler yavaşladı.
  • Iss nizi değiştirin. Türk Telekom kullanıcılarınin genel sorunu.

Netspeed ve ya Türknet e geçebilirsiniz. YouTube a erişim sorunu şu an sadece Türk Telekom da var.

Superonline da iyi bu konuda ama superonline 24 mbps hızı 90 liraya veriyor vdsl de. Çok uygun değil paketleri çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Bende sol kullanıyordum vdsl.artık en ucuz paket 90 lira olacak denilince bende mecbur geçtim bu tarafa.Ama dediğiniz gibi sol da youtube sorunu yok ama twitch sorunu orada da var.
  • YouTube an itibariyle bende can çekişiyor.

• Bendede bu sorun var 2 3 gundur youtubeden izledigim videolar donuyor acayip bi sekilde nerdese 144p izlicez,turktelekomu arayip sordum durumu bana denilen cevap altyapinizda herhangi bi sorun yok modem kaynaklidir sorununuz diyorlar yok dedim sizle alakali durum taahut bitsin kurtulucam şu lanet firmadan sadece ttnet kullananlarda var bu durum farkli iss kullananlara sordum herhangi bi durum yok.

• İki evimde de kablosuz WiFi sağlayıcı kullanıyorum. Biri Vodafone diğeri Turk Telekom hattına bağlı. 3 Mbit bağlantıda bile çoğu Youtube FullHD videoyu izleyebiliyorum. Ama 60 FPS görüntülerde takılmalar başlıyor. :)
  • Turknet kullanıyorum, yotubedan 4k videoları takılma olmadan izliyorum sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dex morgan

Turknet kullanıyorum, yotubedan 4k videoları takılma olmadan izliyorum sorun yok.

Bu lanet ttnet neden bu gibi ucuz cakallıklar yapar anlamış degilim bir dizi izleyim dedim 40 mbps gören hız televizyondaki youtubede uygulamasında görüntü düşüyor cıkıp cıkıp giriyorum öyle düzeliyor bu nasıl hizmet ise artıkYouTube sizde de yavaşladı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 2 Nisan 2018; 16:26:4 >

• Demek ki sadece bende yokmuş. En son private VPN server kuracağım. Bir masraf bu eksikti. İnternete para verdiğimiz yetmiyor sanki. VPN'leri de yasakladılar. 2 farklı VPN Premium hesabım yalan oldu.

https://forum.donanimhaber.com/youtube-hiz-sorunu--132209166#132217656

• Ben 21:00 civarı bir test yaptım ve bende böyle bir sorun çıkmadı. Ayrıca YouTube videolarını da son günlerde hiç dert etmeden izliyorum. Sanırım sorun düzelmeye başladı gibi.
    Reklam yapmamak için videoyu siyahla kapattım.
  • Bu sorun bir tek bende mi yok?

Belki 100mbit olduğu için olabilir diyorum ama bahsettiğiniz gibi yazılımsal bir durum varsa hepimiz için geçerli olması lazım. Ben youtube'daki 4k videoları bile seyredebiliyorum bağlandığı günden beri (4 gündür).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fixnet bugün itibari ile sıkıntılı.

Ne iş anlamadım bütün videolar 144p

• Diamondx D kullanıcısına yanıt
    Fixnet nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fixnet--101335449

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf6554

Ben 21:00 civarı bir test yaptım ve bende böyle bir sorun çıkmadı. Ayrıca YouTube videolarını da son günlerde hiç dert etmeden izliyorum. Sanırım sorun düzelmeye başladı gibi.

Reklam yapmamak için videoyu siyahla kapattım.
    Akşam saatlerinde düzeliyor. 10:00-20:00 gibi asıl problem.
    Çakal TTnet Akk benzeri suni bir limit uyguluyor youtube'a. Gündüz saatlerinde izleyebileceğiniz belli bir veri miktarı var(az bir şey) onu geçer geçmez hızınız düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TTnetlover

Akşam saatlerinde düzeliyor. 10:00-20:00 gibi asıl problem.
    Çakal TTnet Akk benzeri suni bir limit uyguluyor youtube'a. Gündüz saatlerinde izleyebileceğiniz belli bir veri miktarı var(az bir şey) onu geçer geçmez hızınız düşüyor.

Alıntıları Göster
    Şimdi saat 17:00 civarı denedim, sorun yine çıkmadı. Yine sorunsuz izleyebildim. Bu sefer hız 11.3 Mbps yerine ortalama 5.7 Mbps civarı çıktı fakat zaten video başlangıcında da öyleydi. Yine de hız düşme olayı olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf6554

Şimdi saat 17:00 civarı denedim, sorun yine çıkmadı. Yine sorunsuz izleyebildim. Bu sefer hız 11.3 Mbps yerine ortalama 5.7 Mbps civarı çıktı fakat zaten video başlangıcında da öyleydi. Yine de hız düşme olayı olmadı.

Alıntıları Göster
    Bugün bende test ettim. 10:30-13:00 arası hiç bir şey izlenmiyordu. 16:00 gibi baktım HD izleyebildim. Ama uzun süreli test etmedim açıkçası, sadece 2 videoya baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTnetlover

Bugün bende test ettim. 10:30-13:00 arası hiç bir şey izlenmiyordu. 16:00 gibi baktım HD izleyebildim. Ama uzun süreli test etmedim açıkçası, sadece 2 videoya baktım.

Alıntıları Göster
    Yavaş yavaş düzeltiyorlar gibi. Birkaç gün önce gece 12'de denediğimde bile hız düşüyordu. Şimdi test edemedim, yarın test ederim. Yarın büyük ihtimalle sadece 10:20 ile 13:30 gibi bir zaman aralığında sorun çıkabilir, diğer saatlerde çıkmaz diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.