Şimdi Ara

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
11.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayanamadım ben de deneme üyeliğini başlattım. YT Music Android uygulaması başarılı. Ses kalitesi iyi. Ses kalitesini Spotify'dan daha iyi buldum. Bayağı da yüksek çıkıyor. Windows 10 üzerinde uygulaması yok herhalde. Mecbur sitesinden dinliyoruz. Sitesi fena değil ama kişiselleştirmek için bayağı uğraştım. Ses kalitesini yükseğe almayı unutmayın. Genel olarak beğendim. Fakat, Windows 10 için uygulama çıkartmaları şart.

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı!

• 1- çok pahalı olması
    2- kredi kartı istemesi mobil ödeme özelliğinin bulunmaması
    Yani premium özelliği benim için fos çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Zahmet edip iki kelime yazip ne oldugunu yazsaydiniz keske

Alıntıları Göster
    Reklamlar isteğe bağlı olarak kapatılabiliyor. Yani içerik üreticisine destek kesilmemiş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Reklamlar isteğe bağlı olarak kapatılabiliyor. Yani içerik üreticisine destek kesilmemiş oluyor.

Alıntıları Göster
    Reklamı engelleyince para gitmiyor içerik üreticisine. Premiumda reklam olmadığı halde içerik üreticisine para gidiyor hala

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Reklamı engelleyince para gitmiyor içerik üreticisine. Premiumda reklam olmadığı halde içerik üreticisine para gidiyor hala

Alıntıları Göster
    Evet ben aksini iddia etmedim zaten. Az önce şu cümleye cevap vermiştim.

"Vanced ile reklam engellediğiniz için içerik üreticisine köstek oluyorsunuz. YouTube Premiumda öyle olmuyor"

Destek olmak isteyen kişi isterse reklamları engellemeden vanced kullanabilir diyorum.(kullanmıyorum ben)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 17 Temmuz 2019; 22:48:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

YouTube Vanced ?
    Hocam şu ismi her yerde yazmayın lütfen. Bir gün patlayacağız diye endişe duyuyorum :)

Ayrıca YouTube bile işi paraya dökmüş. Ayrımcılık her yerde. Paran varsa rahatsın mantığı her platforma sıçrıyor. Ama bizim için çalışan birileride oluyor elbette.

Aslında aylık 10-20 lira vermek bir şey değil. Madem reklamsız adam gibi YouTube yapabiliyorsun bu zaten elinde olan bir şey ama neden hizmet için herkese eşit davranmıyorsun?

Hadi ios için premium belki mantıklı gelebilir ama pc ve android kullanıcıları için zerre değişen bir şey yok.

Pc'de reklam engelleme programı var. İdm ile hızlı bir şekilde video indirebilirsin. Şarkı vs. desen pc ortamı zaten mevcut.

Android desen malüm şey var işte :)

Zaten YouTube premium derken genelde "reklamsız" kelimesini sürekli vurguluyor.

Çünkü insanları o kadar bezdirdiler ki onlarda farkında. Bu bence bilerek yapılmış bir olay.

Ama ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar sizlere para kazandırmayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 17 Temmuz 2019; 22:59:36 >

• Youtube'da reklam mı vardı?
  • YOURMOVE'a,

Net aleminde hiçbirşey gizli kalmaz. Programın ismini ben vermesemde çoğu kişi haberdar, ben söylemesem o söyler, o söylemese başka birisi söyler. Yani söyleyen söyleyene. Ne demişler; söyleyene değil söylettirene bak. Net ortamı sağlam illa konuşuyoruz. :P Warez sitelerinde acayip dostluklarım vardı eski yıllarda. Hatta türk adult sitelerinde. (2002'den önce ) Şuanda yurtdışı kaynaklı hentai içerikli sitelerde güzel arkadaşlıklarım var veya oyun forumlarında. Fransız forumuna ve yurtdışı bir siteye video yüklüyorum. YouTube'da 1 senede olan 80 küsür abonem video sitesinde 4 ayda 250'yi geçti(ki) fazla video yüklemiyorum siteye. Warez içerikler dizboyu her ülkede. Rapidshare popülerdi bir ara efsane hosting firmasıydı. Bu arada Tek fark var warez kullananlar free olmayan içeriklere de para harcıyor yurtdışında aynısını bende yapıyorum hayatım full pirate değil yani. (:

İmkanım var harcıyorum imkanı olmayan full warez takılırsa zaten lafımız olmaz bu duruma.

Warezine warez diyenlerdenim fakat freeware derdine düşenleride biliyorum. Shareware'e para vermek istemeyip Steam'de 20 liralık oyun için şahsımı listeye ekleyip elekçilik yapanlara şahit oldu Cute Hentai. Geçenlerde hentai vari fotoğraf isteği geldi bir türk arkadaştan ha şöyle dedim ya. Gözümsün.

• Bu arada tam warez. YouTube Warez niyetine izleyin. Çekimde hesap makinesi olmuş. İstesen olmaz.

• eyupgucluer kullanıcısına yanıt
    Belki çözmüşsünüzdür sorununuzu ama çözmediyseniz bir de şöyle deneyin;
    https://apps.apple.com/tr/app/vpn-proxy-avast-secureline/id793096595?l=tr Uygulamayı indirip deneme sürümünü başlatın ardından appstore içinden aboneiği düzenle deyip aboneliği iptal edin
    Daha sonra indirdiğiniz uygulamadan konum olarak Türkiyeyi seçin böylece hallolacaktır.
    Bu 3 ay deneme süresi sadece Türkiye’ye özel mi anlamadım. Hem Türkiye ücreti de çok ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Evet ben aksini iddia etmedim zaten. Az önce şu cümleye cevap vermiştim.

"Vanced ile reklam engellediğiniz için içerik üreticisine köstek oluyorsunuz. YouTube Premiumda öyle olmuyor"

Destek olmak isteyen kişi isterse reklamları engellemeden vanced kullanabilir diyorum.(kullanmıyorum ben)

Alıntıları Göster
    Tamam teknik olarak dediginiz dogru ama adamlar diyor ki niye para vereyim Vanced ile reklamsiz oluyor zaten. Ben de farkini söylüyorum.
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Eğer izinlerinde dosya izni varsa her şeyi yükleyebilir, sınırı yok. Ki ben telefonuma bunu yüklemediğim için bilemem.

• ozgur79 kullanıcısına yanıt
    Izin vermek zorunda değilsiniz

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı!

• Youtube premium aldığımda dizilere erişimim oluyor mu ?

Hight water mesela 5.bolumden sonrası ülkenize açık değil diyor premium aldığımda izleyebilir miyim? Suan premium kullanan arkadaslara bakabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erwinsmith06

1 kuruşluk sanal kart olusturdum reddediyor garantide nedeni ne olabilir
    En az 1 TL olması lazım

• iPhone için iyi oldu androidte zaten vanced iş görüyorda remixler filan

• MicroG'nin çalışma mantığı nedir? Google hesabına erişebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    Ilginiz icin tskler hocam aktif uyeligim yoktu zaten, konum olarak Almanya seciyordum. TR yaptim degisen bisey olmadi. Nette bir arkadasta daha boyle olmustu oda yapamamis. 1 aylik deneme aldim saglik olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cok fazla eksik mevcut uygulamada suana kadar gordugum kadari ile.

- Resmi PC ve MAC uygulaması yok. (Klavye Kısa yolları kullanılamıyor Browser da)
    - Mobil uygulamasında indirilen icerik farklı klasörleniyor.
    - Indrilen listeden sarki silinemiyor. (varsa da bulamadım)
    - Listeye yeni sarki eklendiğinde otomatik indirmeye almıyor, siz indir dediğiniz de ise liste disina farklı klasöre alıyor sarkiyi.
    - Youtube da bulunan her icerigede ulasilamiyor bu arada.

Suana kadar üyeliğimi devam ettirecek Spotify a göre bir artisini göremedim ben.
  • Malum uygulama için pm den bilgi veren olur mu? Sitesinde bir çok versiyon var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.