Şimdi Ara

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
11.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunun varsa git yardım al. Sinirimi bozma benim. Bela mısın nesin.
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Onlar ne peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Onlar ne peki?
    Magisk modülü. Magisk o dosyaları indirip sizin telefonunuza kopyalıyor. Vanced açık kaynak bir proje değil.
  • YouTube Vanced ile uzun zamandır kullanıyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 18 Temmuz 2019; 22:46:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Magisk modülü ne dosyalarını, nereden indiriyor?
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    Şu adamı artılayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Direk faki demiş android kullanıcılarına,zaten hangi zengin android zamzung veya huawi kullanır 🤣
    insan fakir olabilir ama enayilik başka bir şey, fakirde enayi olabilir zenginde
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Magisk modülü ne dosyalarını, nereden indiriyor?
    Kütüphaneler ve uygulama APK'sı. Gönderdiğiniz github linkinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 19 Temmuz 2019; 15:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey para olmuş be kardeşim bu nedir yahu !

Zaten ülkede vergilerden zar zor geçiniyoruz, kafamızı evden dışarı çıkarıp gezmeye bile çıkamıyoruz.

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Daha mantıklı.

Hocam vanced ile indir dediğimde youtube premium ücretsiz dene sayfasına yönlendiriyor. MicroG falan da kurulu. Bi bilginiz var mı?

Telefonda kurulu google hesabı yerine vanceda başka google hesabıyla giriyorum sorun bu yüzden olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 2 Ağustos 2019; 16:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

Hocam vanced ile indir dediğimde youtube premium ücretsiz dene sayfasına yönlendiriyor. MicroG falan da kurulu. Bi bilginiz var mı?

Telefonda kurulu google hesabı yerine vanceda başka google hesabıyla giriyorum sorun bu yüzden olabilir mi?
    O premium özelliği olduğu için. Vanced premium özelliklerini açmaz, kendisi özellik ekler.

• denemedim denemeyi de düşünmüyorum
  • arkadaşlar vanced çiler yeni bir topic açıp oradan devam etseniz de biz de sağlıklı bilgi alsak 7 sayfadır bunu okuyorum oysa youtube premiumun internet kullanımına etkisini araştırmak için girmiştim

Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum
  • youtube premium 3 aylık deneme sürümü 1 aya indirilmiş. şu an youtube musici 3 ay ücretsiz veriyor. spotifyın süresinin bitmesini bekliyordum. sabah 1 ay ücretsiz deyince şaşırdım. herkeste o şekilde mi çıkıyor?
  • Premium gereksiz
  • Gereksizse sen abone olma kardeşim abone olana da engel olma bi zahmet

• Gerek yok
  • Herkes de vanced demiş ama ben youtube'u genelde televizyonumda kullanıyorum var mıdır vancedçılar buna bir çözümü? LG TV
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

arkadaşlar vanced çiler yeni bir topic açıp oradan devam etseniz de biz de sağlıklı bilgi alsak 7 sayfadır bunu okuyorum oysa youtube premiumun internet kullanımına etkisini araştırmak için girmiştim

Bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum
    Video indirirken yazıyor ne kadar veri harcadığı. Ek olarak indirilen grafikler ve reklam videoları da indirilmeyeceğinden harcanan İnternet düşüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.