Şimdi Ara

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
11.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

E devletten öğrenci belgesi gönderirseniz oradaki karekodu okutuyorlar daha hızlı cevap veriyorlar bilginiz olsun

Alıntıları Göster
    O şekilde yaptım.Demek başka türlü göndersem daha geç cevap verecekler
  • arkadaşlar merhaba ben youtube premium almak istiyorum aile paketi olanı bunu yurtdışındaki abimle paylaşabilir miyim o yurtdışında kullanabilir mi bu özelliği ?
  • Bazı Ülkelerde desteklemiyor ben arkadaşıma vermiştim Mısırda giremedi bu ülkede desteklenmiyor uyarısı vermiş artık orada destekkemediğinden ne biçim ailesiniz biriniz Mısır'da biriniz Türkiyede diye mi orasını bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Bazı Ülkelerde desteklemiyor ben arkadaşıma vermiştim Mısırda giremedi bu ülkede desteklenmiyor uyarısı vermiş artık orada destekkemediğinden ne biçim ailesiniz biriniz Mısır'da biriniz Türkiyede diye mi orasını bilmiyorum
    abim fransa'da yaşıyor orada vardır youtube music nasıl olur bilemedim apple music deneyelim dedik yapamadık. yada abim beceremedi bu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Youtube vanced uygulaması zaten tüm bunları yapıyor ne eksiği var anlayamadım

iPhone'da çalışıyor mu acaba bu?
  • Youtube video penceresini aşağı alt tarafa alıp başka menülerde başka programlarda çalışırken kapanmayacak şekilde nasıl ayarlayabiliyoruz ? Bilgisayardan girişte böyle bir imkan yok sanırım ?

Bir diğer eksiklik ise bilgisayarlar için youtube uygulaması olmaması bence.Bir an evvel gelmesi lazım diye düşünüyorum
  • normalde spotify premıum kullanıordum öğrenci olarak 7 tl ye. ocak ta 10 tl olacak. youtube da öğrenci üyeliği olduğunu geçenlerde öğrendim , o da 10 tl. bütün müzikler youtube da var zaten + olarak mobilde reklamsız ve çevrimdışı video izleme var. aynı paraya çok daha fazla hizmet veriyorlar. spotify s8 de sık sık çöküyor sebebini çözemedim. acaba bütün androidelerde mi böyle ? bu çökmeler youtube a geçiş için sebep oldu bana. dün itibari ile iptal ettim spotify ı. tek sıkıntım kaldı . 400-500 civarı şarkı yı youtube müzik listeme aktarmak kısa yolu yoksa tek tek aktaracağım mecbur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

normalde spotify premıum kullanıordum öğrenci olarak 7 tl ye. ocak ta 10 tl olacak. youtube da öğrenci üyeliği olduğunu geçenlerde öğrendim , o da 10 tl. bütün müzikler youtube da var zaten + olarak mobilde reklamsız ve çevrimdışı video izleme var. aynı paraya çok daha fazla hizmet veriyorlar. spotify s8 de sık sık çöküyor sebebini çözemedim. acaba bütün androidelerde mi böyle ? bu çökmeler youtube a geçiş için sebep oldu bana. dün itibari ile iptal ettim spotify ı. tek sıkıntım kaldı . 400-500 civarı şarkı yı youtube müzik listeme aktarmak kısa yolu yoksa tek tek aktaracağım mecbur
    Soundiiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Soundiiz

Alıntıları Göster
    çok sağol hocam eve geçince bakayım
  • Ben bugün satın aldım 3 ay ücretsiz bir deneyeyim en azından rakiplerine oranla nasıl onu inceleyeyim dedim. Şimdilik güzel geldi bana ama original içeriklerde tr altyazı yok neredeyse tamam dil biliyoruz da bilmeyenler ne yapsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YouTube Premium öğrenci olanına başvurduk. 48 saat içinde geri dönüş bekleniliyor. Umarım bir aksilik çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube Premium çok iyi hele ses kalitesi Spotify’dan sonra ilaç gibi geldi lakin YouTube Music uygulaması tam anlamıyla gelişmemiş bir çöp. Tasarım yok işlevsellik yok listeleler yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylik 17tl cok degil bence, reklamsiz youtube keyfi eskisine gore cok daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şunun öğrenci indirimini almayı başaran var mı. Adamlara edevletten onaylı öğrenci belgesi yolluyorum üzerinde kocaman bugünün tarihi yazıyor. Gerizekalılar belgeniz güncel değil diye mail atiyorlar

• öğrenci indirimi ile aldım. Enpara ile ayda 5 Tl ye geliyor bu çok güzel hem reklamsız youtube hem de müzik uygulaması ile güzel fakat beni deli eden şey beğendiğim şarkılar listesini indiriyorum sonra yeni beğendiğim şarkı o listeye ekleniyor ama otomatik olarak inmiyor. nerede yanlış yapıyorum anlamadım. ayarlarda bir kısıtlama da yok her şey açık. Listeye bakıyorum 98 müzik var indirilenlere bakıyorum 90. Sporify'ın gözünü seveyim ne rahatlıkmış valla. Youtube Premium çok iyi ama müzik uygulamasının çok gelişmesi lazım. Bir kere youtube'dan ayrılması gerekiyor. Youtube da beğendiğim cover videosu bile listeme ekleniyor. Gereksiz önermeleri var. Youtube kendi algoritmasına çok güveniyor anlaşılan ama benim müzik zevkime pek uymuyor :D yani demek sitediğim bu otomatik indirmeyi halledebilen var mı? iphone da kullanıyorum uygulamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dust61

öğrenci indirimi ile aldım. Enpara ile ayda 5 Tl ye geliyor bu çok güzel hem reklamsız youtube hem de müzik uygulaması ile güzel fakat beni deli eden şey beğendiğim şarkılar listesini indiriyorum sonra yeni beğendiğim şarkı o listeye ekleniyor ama otomatik olarak inmiyor. nerede yanlış yapıyorum anlamadım. ayarlarda bir kısıtlama da yok her şey açık. Listeye bakıyorum 98 müzik var indirilenlere bakıyorum 90. Sporify'ın gözünü seveyim ne rahatlıkmış valla. Youtube Premium çok iyi ama müzik uygulamasının çok gelişmesi lazım. Bir kere youtube'dan ayrılması gerekiyor. Youtube da beğendiğim cover videosu bile listeme ekleniyor. Gereksiz önermeleri var. Youtube kendi algoritmasına çok güveniyor anlaşılan ama benim müzik zevkime pek uymuyor :D yani demek sitediğim bu otomatik indirmeyi halledebilen var mı? iphone da kullanıyorum uygulamayı.
    En paraya fatura talimatimi verdiniz

• https://www.youtube.com/channel/UC1K13UqyLhHH1eZaY13EjKw kızımın kanalına destek verin lüttfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: dust61

öğrenci indirimi ile aldım. Enpara ile ayda 5 Tl ye geliyor bu çok güzel hem reklamsız youtube hem de müzik uygulaması ile güzel fakat beni deli eden şey beğendiğim şarkılar listesini indiriyorum sonra yeni beğendiğim şarkı o listeye ekleniyor ama otomatik olarak inmiyor. nerede yanlış yapıyorum anlamadım. ayarlarda bir kısıtlama da yok her şey açık. Listeye bakıyorum 98 müzik var indirilenlere bakıyorum 90. Sporify'ın gözünü seveyim ne rahatlıkmış valla. Youtube Premium çok iyi ama müzik uygulamasının çok gelişmesi lazım. Bir kere youtube'dan ayrılması gerekiyor. Youtube da beğendiğim cover videosu bile listeme ekleniyor. Gereksiz önermeleri var. Youtube kendi algoritmasına çok güveniyor anlaşılan ama benim müzik zevkime pek uymuyor :D yani demek sitediğim bu otomatik indirmeyi halledebilen var mı? iphone da kullanıyorum uygulamayı.

bende listeme şarkı ekleyince ''liste güncellensin mi '' diye soruyor her seferinde indirme için. otomatik indirmiyor dediğiniz gibi şarkıları. spotify da direkt indiriyordu listeye herhangi bir şarkı ekleyince. bunu en kısa sürede spotify gibi yapmaları lazım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.