Şimdi Ara

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
11.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Eminsin mi? Bak kodları burada, istersen incele:https://github.com/Magisk-Modules-Repo/iYTBP-Vanced-Magisk-Repo
    Kodları onlar değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Biliyorum fakat asıl hesabım ile login olamıyorum Vanced hazretlerine. Algı oyunu olabilir. Daha önceden login olabiliyordum. 😃
    Sorun vardı düzeltildi, güncellemen gerek MicroG'yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Mağaza dışından apk olarak kuracağız değil mi?
    vanced.app adresinden indirin, tek resmi sitesi. XDA sitesinden de indirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Dayanamadım ben de deneme üyeliğini başlattım. YT Music Android uygulaması başarılı. Ses kalitesi iyi. Ses kalitesini Spotify'dan daha iyi buldum. Bayağı da yüksek çıkıyor. Windows 10 üzerinde uygulaması yok herhalde. Mecbur sitesinden dinliyoruz. Sitesi fena değil ama kişiselleştirmek için bayağı uğraştım. Ses kalitesini yükseğe almayı unutmayın. Genel olarak beğendim. Fakat, Windows 10 için uygulama çıkartmaları şart.

YouTube ses kalitesinde aşırı sıkıştırma yaptığından kayıp çok fazla, müzik için en kaliteli hizmet şu an için Tidal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

1- çok pahalı olması
    2- kredi kartı istemesi mobil ödeme özelliğinin bulunmaması
    Yani premium özelliği benim için fos çıktı.
    Kart doğrulama için 1 ay çektikten sonra 3 aylık deneme sürümü başlıyor, Premium başlatıp sonrasında abonelik iptali ederseniz 3 aylık deneme sürümü sonrasında yenilenme olmayacak. Ayrıca mobil ödeme de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Sorun vardı düzeltildi, güncellemen gerek MicroG'yi.

Alıntıları Göster
    Dün hallettim kendi sitesinden. 2 farklı ver. mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Hocam şu ismi her yerde yazmayın lütfen. Bir gün patlayacağız diye endişe duyuyorum :)

Ayrıca YouTube bile işi paraya dökmüş. Ayrımcılık her yerde. Paran varsa rahatsın mantığı her platforma sıçrıyor. Ama bizim için çalışan birileride oluyor elbette.

Aslında aylık 10-20 lira vermek bir şey değil. Madem reklamsız adam gibi YouTube yapabiliyorsun bu zaten elinde olan bir şey ama neden hizmet için herkese eşit davranmıyorsun?

Hadi ios için premium belki mantıklı gelebilir ama pc ve android kullanıcıları için zerre değişen bir şey yok.

Pc'de reklam engelleme programı var. İdm ile hızlı bir şekilde video indirebilirsin. Şarkı vs. desen pc ortamı zaten mevcut.

Android desen malüm şey var işte :)

Zaten YouTube premium derken genelde "reklamsız" kelimesini sürekli vurguluyor.

Çünkü insanları o kadar bezdirdiler ki onlarda farkında. Bu bence bilerek yapılmış bir olay.

Ama ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar sizlere para kazandırmayacağız.

Alıntıları Göster
    Patlamaz, dünya çapında zaten binlerce kullanıcısı var. Reklamları kaldırma ve arkaplanda çalma özellikleri zaten YouTube'un Vanced'dan (ç)aldığı özellikler. Sorun olmaz, merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 18 Temmuz 2019; 17:52:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yesil+

Youtube premium aldığımda dizilere erişimim oluyor mu ?

Hight water mesela 5.bolumden sonrası ülkenize açık değil diyor premium aldığımda izleyebilir miyim? Suan premium kullanan arkadaslara bakabilir mi?
    Evet oluyor.

YouTube Premium Türkiye’ye açıldı!

• quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

MicroG'nin çalışma mantığı nedir? Google hesabına erişebiliyor mu?
    MicroG, Google'ın takibinden korunmak için içi boşaltılmış Google hizmetleri uygulaması. Açık kaynaklı. Sadece giriş için doğrulama sağlıyor ve uygulamanın Google sunucularına bağlantısını sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 18 Temmuz 2019; 15:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Malum uygulama için pm den bilgi veren olur mu? Sitesinde bir çok versiyon var
    Renkler onlar. Amoled kullanıyorsanız black sürümünü tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

iOS kullanıcılarına 22 TL diğer kullanıcılara 17 TL, enayimi bu IOS kullanıcıları. :)
    Apple Store komisyonu çok fazla olduğu için Google Play üzerinden satın almada kazanabilecek kadar para + komisyon bindirilmiş hali o fiyat.

• Vanced hakkında soruları olanlar konu içerisinden bu mesajımı alıntılayarak yazarsa cevap verebilirim. Destek konularında özel mesajdan cevap vermiyorum. Amaç herkesin faydalanması çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 18 Temmuz 2019; 15:23:19 >
  • Telefonda Youtube Vanced, PC de ise Magic Actions For Youtube.
    Reklam zaten yok...

• NewPipe ve Youtube Vanced varken kimse buna para vermez.

• iPhone uygulaması üzerinden abonelik başlattım meğersem daha pahalıymış :( 3 aylık dememe süremin sonunda iptal edip masaüstü üzerinden abone olucam.

• The Time Lord kullanıcısına yanıt
    TIDAL ile karşılaştırma yapmadım ki zaten? TIDAL'ı biliyorum. HiFi servisini yıllarca kullanmıştım.
  • quote:

TIDAL ile karşılaştırma yapmadım ki zaten? TIDAL'ı biliyorum. HiFi servisini yıllarca kullanmıştım.
    YouTube'un ses kalitesini Spotify ile karşılaştırmanızı ne yazık ki mantıklı bulmadığımdan dolayı piyasanın en iyisini önermek istedim. Spotify YouTube'u bilgisayar bazlı karşılaştırmalarda dövüyor, aslında bütün servisler dövüyor kendisini. Apple Music bile, ki kendisi piyasanın en kötü müzik servis sağlayıcısıdır.
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sanane benim karşılaştırmamdan. Sen bu konuda yetkişi mercimisin de bu kadar taktın? Kendi deneyimime göre Spotify'ın ses kalitesinden iyi ve daha yüksek ses veriyor. Asıl TIDAL ile karşılaştırmak saçma. Çünkü biri 320kbps kalite sunarken, diğeri FLAC kalitesi sunuyor.
  • quote:

Arkadaşım sanane benim karşılaştırmamdan. Sen bu konuda yetkişi mercimisin de bu kadar taktın? Kendi deneyimime göre Spotify'ın ses kalitesinden iyi ve daha yüksek ses veriyor. Asıl TIDAL ile karşılaştırmak saçma. Çünkü biri 320kbps kalite sunarken, diğeri FLAC kalitesi sunuyor.
    Umarım gelecekte bir gün okuduğunuzu anlama ve mantıklı cevap verme yetisi kazanırsınız. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 18 Temmuz 2019; 17:51:27 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.