Şimdi Ara

Youtube inanılmaz yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sadece Youtube değil, google açılmıyor bile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Sadece Youtube değil, google açılmıyor bile...

%50 ve eserleri TİB yüzünden. Az önce teyit edildi. Torba yasa sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Evet bende farkettim, bizimkilerin laptopuna girip baktım acaba benim ki yavaşladı diye ama maalesef bazen saç baş yolduruyor, bazende hızlı açılıyor.

Ayrıca konu yeri burası değil dostum, şikayet ederlerse ceza yiyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

quote:

Evet bende farkettim, bizimkilerin laptopuna girip baktım acaba benim ki yavaşladı diye ama maalesef bazen saç baş yolduruyor, bazende hızlı açılıyor.

Konu buraya açıldığından mecbur buraya yazdım. Zaten bu akşam yine bu konu ile ilgili açılan bir başka başlık silinmiş. Silinsin sorun değil. Güneş balçıkla sıvanmaz. 5 gün önce bu tespiti 3 farklı test ile yapmıştım. İstatistik tuttum. İnanmadılar ama şimdi başlarına gelince tüm millet uyandı. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 gün önce Krakow'dan geldim,oradaki dairemde en düşük en ucuz interneti seçip bağlatmıştım ki buda 10 mbt olan paketti,youtube da neredeyse hd aktif etmeden hiçbir video izlemiyordum rahat 1080p doluyordu hatta bazen fantazi yapıp 1440p tarzı çözünürlükleri aktif izliyordum,yasaklı neredeyse hiçbir site yok,şimdi Türkiyedeyim 8mbt internet paketi var ttnet youtube bazen 240p doldurmuyor,google search neredeyse pert,bu attan inip kaplumbağa tarzı bi hayvana binmeye çalışmak gibi,çok garip bir yerdeyiz çok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

quote:

Konu buraya açıldığından mecbur buraya yazdım. Zaten bu akşam yine bu konu ile ilgili açılan bir başka başlık silinmiş. Silinsin sorun değil. Güneş balçıkla sıvanmaz. 5 gün önce bu tespiti 3 farklı test ile yapmıştım. İstatistik tuttum. İnanmadılar ama şimdi başlarına gelince tüm millet uyandı. :)

Haa yok şikayet olayını sana yazmadım konu sahibini haberdar etmeyi unutmuşum Evet, dns leri teker teker denedim ama hız olayı gözle görülür derecede yavaş. diğer siteler için program kullanıyorum sıkıntı yok şimdilik her siteye giriyoruz ama bakalım sonumuz ne olacak...

• bende bir sıkıntı yok şuan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.