Şimdi Ara

Youtube videoları kalitesiz görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar youtube üzerinden video izlerken görüntü seçeneklerini 720p, 1080p yapsam da 360p gibi görünüyor bu her videoda böyle sorun nedir acaba bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

• Ekran kartı sürücüsü silinmiştir belki.
  • Ya ekran kartı ile ilgilidir yada videoları renderlediğin programla ilgilidir
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Güncel sürücüyü kurdum hocam nvidia'nın 441.87 - WHQL versiyonu. Ekran kartı gtx 1050 ti işletim sistemine dün format attım windows 8.1.
  • Ekran kartının en son sürücüsü yüklü ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım ne yapabilirim bilmiyorum.
  • Bu internet gerçekten çok garip sorununu okurlen güldüm shshshhs. Insan aklından geçmicek hatalar veriyor yapay zeka işte
  • Öyle valla hocam ilk defa böyle bir şey gördüm araştırdım da sorunu yaşayanlar olmuş fakat çözümü için pek bilgi yok sanırım en son windows 10a geçeceğim.
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Hocam mevcut sürücü zaten bu kurulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonGS35

Hocam mevcut sürücü zaten bu kurulu.
    Farkli internet tarayicisi ile denedin mi?
  • Evet denedim firefox ve internet explorer ile durum yine aynı ayrıca oyunlarda oyun içi videolarda düşük kaliteli görünüyor ilk defa karşılaşıyorum böyle bir durum ile nasıl çözerim bilmiyorum.
  • quote:

Evet denedim firefox ve internet explorer ile durum yine aynı ayrıca oyunlarda oyun içi videolarda düşük kaliteli görünüyor ilk defa karşılaşıyorum böyle bir durum ile nasıl çözerim bilmiyorum.
    Ekran karti surucusunu ddu yazilim ile sil sonra tekrar yukle ayrica silme islemini windowsu guvenli moda alip oyle yap ddu ile. Yazilimi google a direk ddu yazarsan cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Ekran karti surucusunu ddu yazilim ile sil sonra tekrar yukle ayrica silme islemini windowsu guvenli moda alip oyle yap ddu ile. Yazilimi google a direk ddu yazarsan cikiyor.

Alıntıları Göster
    Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi yaptım Display Driver Uninstaller ile silip tekrar son sürüm 441.87'yi kurdum maalesef yine olmadı ne acayip bir sorunmuş. Sisteme Windows 10 kursam düzelir mi acaba? i5-2500K işlemci ve 6gb ram var Windows 8.1 gibi performanslı çalışır mı acaba?

• Gpu'da oc var mı?
  • Videoyu 1080p açıp bir fotoğraf koyar mısın hocam buraya?
  • quote:

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi yaptım Display Driver Uninstaller ile silip tekrar son sürüm 441.87'yi kurdum maalesef yine olmadı ne acayip bir sorunmuş. Sisteme Windows 10 kursam düzelir mi acaba? i5-2500K işlemci ve 6gb ram var Windows 8.1 gibi performanslı çalışır mı acaba?

Alıntıları Göster
    Windows 10 zaten windows 8 tabanli bir sistem. Yine ddu ile silin fakat bu sefer son surum degilde 3 surum onceki surucuyu yukle. Oyle dene birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Videoyu 1080p açıp bir fotoğraf koyar mısın hocam buraya?
    Hocam 1080p görüntü böyle masaüstü çözünürlük 1600*900

Youtube videoları kalitesiz görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokie T

Gpu'da oc var mı?
    Oc yok hocam default ayarları.
  • Bu gibi tuhaf durumlarda sana önerebileceğim şey çözümü bulamadıysan. Sistem geri yükleme noktasını kullan. Yine olmazsa format...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhangover01

Bu gibi tuhaf durumlarda sana önerebileceğim şey çözümü bulamadıysan. Sistem geri yükleme noktasını kullan. Yine olmazsa format...
    8.1 kullanıyordum dün windows 10 format attım yine aynı anlamadım gitti.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.