Şimdi Ara

Sinopluları nasıl bilirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
11.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanları başkalaştırmak gibi olmasın ama sinopluları hiç iyi bilmiyorum.

Abi hiç birisiyle anlaşamıyorum ya sürekli kendi insanlarını güdüyor kendi yakınlarına çalışıyorlar haksız olsalar bile onu savunuyorlar ortalığı karışmakta cidden üstlerine yok.

• Edirneden karsa sinoptan hataya diye bilirim. Onun dışında bu laf söylenmeseydi nerde olduğunu bile bilmezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinoplu birini tanımıştım ve tüm Sinoplular hakkında kafamda ön yargı oluşmuştu benim de. Çok sorunlu birisiydi.
  • sinoplu olarak biliris

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinoplu birkaç kız ile müsabetim oldu,
    ne diyorlarsa yalan , namustan bahsetip neyse
  • hiç görmedim
  • Ben sinopluyum ama diger sinoplular nasil insanlar bilmiyorum akrabalarla pek görüşmüyorum ve sinoplu cok sz var genel olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çağıralım bakalım kendisine sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kisaca Kizlari motor erkekleri motorcu

Ayrica akrabalik baglari kuvvetsiz dedikodusu bol biyer kucuk bir sehir ama cok goc vermis nereye gidersen git mutlaka karsina bi sinoplu cikar

Son olarak

SİNOP’UN İKİ KRİTERİ VARDIR!

YA SEVECEKSİN ÖLÜMÜNE,YA DA TERK EDİP GİDECEKSİN BAKIP ÖNÜNE ...EM KEM KÜM YOK YANİ KIVIRTMADAN SEVECEKSİN İKİ YÜZLÜ OLMAYACAKSIN BU ŞEHRE!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 19:12:48 >
  • ben iyi bilirim
    arkadaşlarım komşularım ve eniştem sinopludur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitane sinoplu tanıdığım vardı abi kardeş gibiydik sözde. Biriyle kavga ettim haklı olduğum halde benden uzaklaştı o adamla yakınlaştı bir de delikanlılık taslıyor. Genelleme yapamam ama benim tanıdığım adam biraz da yalancıydı, çomardı. Hatta benim için vatan X kişisi diyordu. Yol verdik

• Mobidik kullanıcısına yanıt
    Abi çok problemliler ya birde genç erkek ve kızları var. evli olanlarından bahsetmiyorum bu büyük olanlardan sanki sadece kendi bildikleri doğru acayip problem ya
  • riaz kullanıcısına yanıt
    İnsanların arasını bozmayı çok severler ortalığı karıştırmakda üstlerine yok
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    nick efsane
  • Abi sinoplulardan farkları yok yemin ediyorum.

geçen gün hastaneye randevu alıcam ben en son baktığımda önümüzdeki 2 ay boyunca randevu alıcak gün yok hepsi dolu eniştemle teyzem telefondan deneyelim dediler bende randevular full dolu ya alamıcağımızdan o kadar eminim ki iyi tamam deneyelim dedim telefondan randevu sistemini aradık en yakın 03.08.2018 tarihine randevu var dedi şimdi yalancı durumuna düştüm abi öyle bir söylendiler ki yok sağlığı düşünmüyon dikkat etmiyon felan ulan benden daha iyi sağlığını düşünen adam mı var piyasada belliki birisi randevusuna gidemicek ve başkası yararlansın diye iptal etti bizde onun yerine aldık randevuyu abi bir söyleniyorlar bir söyleniyorlar görmen lazım
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Felaketler dimi
  • Sakaryalıyım ama bişey sorucam. Bir sınır içerisinde yaşayan tüm insanları nasıl aynı kılıfa sokuyorsunuz?

5 metre kare sınırı olan bir odada bulunan 4 kişinin bile karakterleri bambaşka iken bir şehirden bahsediyoruz sanki alayı aynı anadan babadan fırladı.

Kardeş hatta ikiz olan insanlar bile birbirinden farklı oluyor bu genellemenin sebebi nedir?
  • Forumun duayenlerindenim

• sinoplu kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.