Şimdi Ara

Youtube'ın artık zıvanadan çıkması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
5
Favori
18.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık reklamların abartılı biçimde gelmesi mi dersin, içeriklerin çok leş olması mı dersin yoksa sevmediğim ve görmekte istemediğim kanalların sürekli olarak hem ana sayfama gelmesi hemde alakasız konuda video izlerken öneri olarak gelmesi.Artık ne oldu Youtube?Önceden ilgilenmiyorum dediğim zamanda bu kanallar çıkmazken şimdi ne olduda çıkartıyor karşıma.Örneğin Barış Özcanın bir videosunu izliyorum hemen karşıma atıyorum Enes Baturun veya başka bir kanalın önerisini çıkartıyor.Yada Video Eğitim kanalının videoları izliyorum karşıma çıkan ilk öneri 99999 kere ilgilenmiyorum dediğim kanalın bir videosu çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Issızbiradam -- 21 Temmuz 2019; 21:52:45 >

• 2 seçeneğin var. Ya youtube vanced uygulamasını yükleyeceksin yada telefonunun kendi samsung internet tarayıcısına ad,block kurup youtube'u tarayıcıdan açacaksın. Bildiğim başka yol yok.

Not : Youtube vanced baya güzel bi program, arka planda da çalışıyor ama play store'da yok. Normal internet sayfasından indireceksin.
  • Günde 8000 tane reklam görür oldum bir ara dailymotiona alışmıştım youtube yasakken bir alternatif ciksa da ona gecsem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Adblock vs kullanmiyormusun hocam? Pc'den yana sıkıntım yok. iOS da ise "Luna" adli programi kullaniyorum, 0 reklam. 😅 Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Youtube'ın artık zıvanadan çıkması

Bunlar engellediğim reklamlar. Üstelik bunlar sadece bir kısmı. Bi de premium üyelik getirdiler iyice kalitesini bozacaklar artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrosbianoRonaldo -- 21 Temmuz 2019; 22:31:28 >
  • Birde bu premium olayı çıktı defalarca ilgilenmiyorum dediğim halde hâlâ soruyor.

Farkettiniz mi Instagram whatsapp youtube satilmadan önce çok daha güzeldi. Büyük şirketler alınca batırıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chrome kullanıyorsanız Video Blocker eklentisini kurun. O tür kanalları gördüğünüz gibi sağ tıklayın ve bloklayın. Bir daha ömür billah karşınıza çıkmaz. Malesef Youtube'un "ilgilenmiyorum" kısmı çalışmıyor, bir halta yaradığı yok. Reklam için ise Ad-Block kullanabilirsiniz.
  • Demek ki reklam algoritması iyi çalışmıyor.

• Premium dayatması bunlar telefondaki multiwindow özelliği ile idare ediyoruz ama yakında onu da engelleyebilir youtube

• Katiliyorum youtubea mail atalim hep birlikte bence telden cok sikibtili

• androidde youtube reklamlarını engelleyen bir program var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Adblock vs kullanmiyormusun hocam? Pc'den yana sıkıntım yok. iOS da ise "Luna" adli programi kullaniyorum, 0 reklam. 😅 Tavsiye ederim.
    Androidten giriyorum genelde pcde zaten reklam cok az çıkıyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

androidde youtube reklamlarını engelleyen bir program var mı bildiğiniz?
    2 seçeneğin var. Ya youtube vanced uygulamasını yükleyeceksin yada telefonunun kendi samsung internet tarayıcısına ad,block kurup youtube'u tarayıcıdan açacaksın. Bildiğim başka yol yok.

Not : Youtube vanced baya güzel bi program, arka planda da çalışıyor ama play store'da yok. Normal internet sayfasından indireceksin.

Bro pc de ve telde 0 reklam. Ublock ve bi eklenti daha kullaniyorum adini unuttum. Android'de de varsa "Luna" diye programi arat

• Yukarda söylediğim yöntemleri yapın

• quote:

Bro pc de ve telde 0 reklam. Ublock ve bi eklenti daha kullaniyorum adini unuttum. Android'de de varsa "Luna" diye programi arat
    Youtube'ın artık zıvanadan çıkması

Bunlar var usta ama sanirim dedigin program iosa özgü?

En bastakini indir kur , dene bro. Vpn olarak giris yapiyor zaten youtube'a.

• quote:

En bastakini indir kur , dene bro. Vpn olarak giris yapiyor zaten youtube'a.
    Usta yukardaki arkadaşın dedigini yaptım arka planda youtube calisiyor suan :D

ben bunu nasil gormemisim ya mucize resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Yukarda söylediğim yöntemleri yapın
    ÜMSTAT SEN NASIL BİR KRALSIN ÇOK SAOL ARKA PLANDA YOUTUBE CALİSİYOR SUAN DELIRIYIRUM

yalniz uygulama guvenilir mi hesabi ucurmazlar deme?

• Sahibkıran kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam deneyeceğim

• Önceden bir nebze katlanılıyordu reklamlara. Premium devreye girdiğinden beri reklam işi iyice zıvanadan çıktı. Adamlar haklı mı tabi ki kendilerine göre haklılar. İnsanlar pre alsın diye dayıyorlar reklamı ancak fiyatlar ülkemizde ki alım gücüne göre yüksek bence. Aylık 5 TL civarı bir meblağ olsa bireyselde herkes alırdı diye tahmin ediyorum. Ama youtube için 10 TL ve yukarısı bence gereksiz. Beklerim reklamın geçmesini. Zaten günlük geçirdiğim vakit toplasan 1 saat değil utube da. Eğer daha yüksek süre kalıyorsanız uygulamada bence verin derim. En azından kafanız rahat eder.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.