Şimdi Ara

Youtube'ın artık zıvanadan çıkması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
5
Favori
18.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GR33K

Bir ürün bedavaysa, ücreti sizsinizdir. Yapacak hepsi zamanla kârlarını düşünmek zorundalar.
    İlk cümleni alakalı alakasız her yerde görmekten gına geldi, gördüğümde kusasım geliyor artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • opera mobil den izleyin youtube 0 reklam.

• youtube vanced kullanıyorum (mobil için). dediğin sorunlarda hiçbiriylr karşılaşmıyorum.

• Organik, doğal her şey belirli bir süreçten geçer ve evrilip, dönüşüp yeni formuna kavuşur, bu arada insanlığa ne kattığına bakılıp gereken notu da verilir. Youtube ayakta alkışlanacak dijital çağın dijital devriminin gerçek arzu nesnelerinden oldu ve tebriği hak etti. Youtube Premium istemeyenler Youtube Go gibi resmi ve yasal uygulamaları da kullanabilirler, özgürlük için açık kapı da bırakmışlar...

Sana ne kattı derseniz eskiden herkesi konuşturup yakınlaşmayı seven ve en azından selamsızlıktan hoşlanmayan bendenizi rahmetli Sevda Aydan'ın canlandırdığı Tijen hanım karakterine büründürdü, değişip geliştiğini iddia eden bir kesim organizmayı (kendime de yakıştıramadığım şekilde) oldukça gereksiz görüyorum ve varlıklarına katlanamıyorum, ıyykkk...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orcnd kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Newpipe güzelmiş. Eskiden reklamsız, arka planda oynatma işini bs player ile paylaş diyerek yapıyordum ama son zamanlarda işe yaramıyordu. Newpipe iyi oldu.

• Sanırım ilgilenmiyorum butonu bir tek bende çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Android kullanıyorsan yotube vanced uygulamasını tavsiye ederim

• Korsan kullanıcısına yanıt

• AYARLARDAN BÖLGENİZİ AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ YAPIN CAHİL MİSİNİZ
  • nefret ettiğim kanallari direk engelliyorum. Youtube'u da adblocker browser üzerinden izliyorum. Reklamla uğraşılmaz. Youtube, TV nin bize direttigi reklamlardan kacmak icin tercih edilen bir siteydi ancak şimdi TVden daha fazla reklam gelmeye başladı.

• baymirza kullanıcısına yanıt
    YouTube vanced APK diye arttır sıfır reklam

• Ben memnunum. Reklamlar için Adblock kullanıyorum. Kaliteli içeriği sen arayıp bulacaksın. Sen ne izlersen öneriyi de büyük oranda ona göre yapıyor. Gayet kaliteli, faydalı kanallar var.
  • Premium kullanıyorum kafam rahat

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.