Şimdi Ara

Youtube'ın artık zıvanadan çıkması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
5
Favori
18.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana hiç enes Batur vb çıkmıyor. Hep ilgi alanlarima göre videolar cikiyor. En son ne seyretmissem o konu ile bombaliyor YouTube.
    Uzun Videoları bir program ile indiriyorum. Sonra metro ile eve giderken seyrediyorum 0 reklam.
    Ayrıca farkettim evde PlayStation ile YouTube videolarinda pek reklam çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 22 Temmuz 2019; 8:34:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android kullanıcıları bloka dns kullanabilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben telefonda adblock kullanıyorum pc'de yok harbiden ilginç bir olay google yasakladı işte en son adblock browser eklentilerini

• Yazık teknoloji forumundayız, adamın reklam engelleyicilerden haberi yok. Bunlarla aynı forumda olduğuma inanamıyorum.
  • PC de izlerken sorun yokta telefonda ne Youtube ne de Facebook'ta bir kaç dakikalık video izlemek haram oldu resmen . Ya bir şey izliyorsun hop reklam . Neyse bekliyorsun süresini bitiyor bir kaç dakika daha izliyorsun hoop yine . Ya gerçekten koskoca şirketlerin tek geliri bu gözümüze sokma reklamları mı oldu ?
  • YouTube’da reklam mı var la? 10 yıldır hiç görmedim.

• abicim youtube değil youtube ün içine eden bizleriz . önüne gelen ş. siz abuk subuk sokak videoları yok efendim aktivistlik yok efendim makyaj teknikleri yok efendim adam evlenmiş rus karısı video çekiyor . ya youtube her bir video dan reklam geliri toplarken düşünmez denetimi . nasılsa para geliyor . içerik kalitesini inceleyecek adam da tutup koyamazlar isteyen istediği gibi at koşturuyor . bence video yayınlamak paralı olsa bu kadar pislik ve genişlik olmaz her türlü b.k var youtube türkiye de . bence face çığrından çıktı youtube değil . youtube e bir giriyorsun 4 5 saat rahat kalıyorsun ilgi çekici videolar var . tam bir denetimsiz ve pislik mekanizmasının işlediği bir video sitesi değil . ama bu yayıncılığın önüne denetim gelmeli çünkü çok geniş çaplı bir hengameye gidiyor . bunun önü de kapatılamaz çünkü kapasite yetmedikçe yeni diskler ekleniyor reklam kapasite reklam kapasite böyle gidiyor işte . bir gün bu site dünyanın en b.k tan arşivlerle dolu internet çöplüğüne dönüşecek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 22 Temmuz 2019; 10:8:0 >

• Amaç premium satmak sanırım. Tr premium girince reklamlar aşırı arttı sanırı bu bir caydırma politikası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 22 Temmuz 2019; 10:9:31 >
  • Spotify art arda 30snyeden 1.5dk üç reklam gösterir olmuş youtube iki tanecik gösteriyor çok mu?

• chromeda youtubeda kanal engelleme eklentisi var. Taraycıya da youtube a*d*b*l*o*c*k yükle. dediğin sorunlar ortadan kalkar
  • ben genelde tabletten ve cepten gırıyorum ve sımdıye kadar hıc reklam cıkmadı.
  • mobilde reklam engellemek çok basit...
    her açtığınız videoyu sona kaydırın.. daha sonra replay diyin.. replay diyince reklam video içerisinde reklam yok...
    not: video açılışında yada videonun sonunda bazen reklam çıkıyor ona yapacak bir şey yok.. ama dediğim yöntemle içinde bintane reklam olan videoyu bile reklamsız izlersiniz.

pc'de adguard kullanıyorum eklenti olarak sıkıntı yok..

konuya dönersek şu sıralar abartılı bir şekilde reklam veriyor youtube bunun sebebi kullanıcıları premium'a geçirmek istemesi

youtube'a alternetif çıkması çoook zor.. kullanıcı alışkanlıkları, yayıncılar, ve içerik bakımından zenginliği nedeniyle baya zor bir iş.. gönül isterki çıksın youtube batsın

• sürekli 1 liran var mı? diye soranlar gibi premium önermeye başladı. tamam yeni bir özellik tanıtım mutlaka olacak ama gına geldi.
  • Firefox veya Chrome için adblock plus veya youtube adblock eklentisini çalıştır vur geç...
    addons firefox veya addons chrome yap google'da 2 dakikanı almaz.
  • Ben orjinal Kaspersky internet Security kullanıyorum. Kendi Addblock programı var. Onu tüm tarayıcılarda aktif ettim. Bırakın youtube reklamlarını, donanım haberin reklamlarını bile göstermiyor.
  • Adblock kuruyorum+YouTube için farklı bir YouTube uygulamasi kuruyorum hesap açmıyorum karma videolar çıkıyor konumu da ABD yapıyorum miss

• Ya fakirsiniz yada aklınızı kullanamıyorsunuz, youtube premiyum hesaba geçin kurtulursunuz
  • Hayır aga onu geçtim geçen video izlicektim ses açık , araya sex uygulaması reklamı çıktı " ahh uhhh " diye sesler çıkıyor. Biri olsa rezil olmuştum.
  • Ben de youtube'de genel olarak Video Eğitim'i izliyorum. Bana mantıksız önerilerde bulunmuyor. Geçmişini sıfırla takip ettiğin kanalları gözden geçir. Onlarla alakalı olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamlar haydi neyse de kendini şarkıcı zanneden zibidiler, iq seviyesi 10'un altına hitap eden youtuber'lar siteyi kullanılamaz hale getirdi.

Mesela eskiden Ceza, Sagopa vs. popülerdi. Şimdi ise Ezhel, Mero gibi söyledikleri şeyler şarkının ş'sinin noktasını bile oluşturmayanlar popüler oldu ve buna anlam veremiyorum.

Yani bunları dinlemek için Youtube Premium alacağız? Saçmalık!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.