Z

Çavuş
21 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ARKADASLAR FOTO AŞAGIDA 👇👇👇👇👇👇

hafif bir bilgisayar olmali evde yatakta tuvalette otururken yatarken kullanabilecegim hizli bir bilgisayar

oyun oynamiyorum ama programlari calistirmali hata falan vermesin
akari kokari olmasin ugrastirmasin 1.planda kullanim kolayligi hatasiz hizli olmasi gerekiyo kucuk olsun
evet arkadaşlar gurmeleri görelim yaptıginiz hos tadı olan içecekler varmi çoğunlugun bilmemesi önemli .bu arada alkolsüz olsun lütfen .yazarsaniz sevinirim 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
arkadaşlar bir bebek yada kücük cocuk ozlemi cekiyorum

bir evlilikten ziyade çocuğum olsun istiyorum onunla yatmak sarılmak koklamak istiyorum .
kutsal apple edenin koruyucusu bendim sene 1171
tapinak sovalyesiyim o zamanlar
altair le cay iciyoz altair birden dedi ki lan zig oglum sen ne ayaksin
bende cektim baltayi anadinmi bu bir kaciyor gorceniz neyse bu catiya cikti tugla atiyo kafamiza lan dedim senin ananin a.... tugla atarim dedim bizim tapinakcilarla bu bir savasti yermisin yemezmisin
ardindan bu surlari asti gitti ben yuce honos ve selena birlikte yuvarlak masada yemek yiyoruz bir yandanda hacivatla karagözü seyre dalmısim neyse honos dedi ki ayin yapmamiz gerek dedim dur yüce honos yemeğimi bitireyim olmaz dedi tanrı oburları sevmezmis neymiş 7 kutsl günahtan biriymis kendisi yemek yemekten ayı gibi olmuş bize laf sokuyo

TO BE CONTINUED ...
tam bir kaşar ya yanimda yapmadıgi rezillik kalmadı şeytana uymak istemiyorum zina olur diye.
arkadaslar merhaba hitler amca diğer adıyla hasan amca geçen sene öldu yazlıkta komşumuz olur kendisi ve bize daha doğrusu teyzemlere sırrıni söylemiş darbeden sonra yerlesmişler tryye sessiz bir amcaydı bize şeker verirdi küçukken daha sonra müslüman olup hasan adıni almış Allah rahmet eylesin
soru baslikta
Anti madde slikon oksijendir NOKTA
başkan adaylari bir adim one ciksin
2 side cok cok güzeldi masallah ilkiyle 10 dk once digeriyle 5 dk once falan denk geldik uzun uzun baktik birbirimize karsidan geliyodu ne diyim bi dahakine konuşmak icin boyle bir durumda aslinda taktiklerim var ama

psikolojim cok bozuk ugrascak gucu bulamiyorum bir turlu
kizlar bakiyo ama ugrascak gucum yok gunluk hayatta bile 1 kelime agzimdan zor cikiyo guzel sozlerinizi bekliyom hep ben moral veriyom birazda siz moral verin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 862
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 62 (Bu ay: 194)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 727 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.