Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
1
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım içi dengeleri bozmamaya çalışırken taraftar içi dengeler bozulmuş iptal ettiler maçı Ağlanacak halimize gülüyorum ya
  • Başkan denen adam o her açıklamasıyla dalga geçtiğimiz, Beşiktaş'ın 1 kuruş borcu yoktur deyip oynayan Fikret Orman kadar bile değil.
  • Sampiyonluga ve 4. Yildiza ragmen hamzayi ve yonetimi bu takima yetersiz goruyorum.
    Bu yonetimde hamzada anadolu takimlarinda bile is yapacagini sanmiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hamza hamzaoğlundan yeni bir denge teorisi geldi arkadaşlar

geçen seneki sistemi uygulucaz sanırım böylelikle dengeyi yakalayıp şampiyon olucaz

ilk olarak önümüze gelen her takımdan 4 gol yiyoruz
  • Bu akşama kadar hep bir şansı var diye görmüştüm fakat artık ümidim kalmadı.

Yaz beni de
  • Maalesef haklı çıkıcaz.
  • Sabri malının yoğun çabasıyla sezonun ilk 4 lüğünü yedik inş. kısa zamanda devamı gelir kış gelnedeb bu dengesizler kulübü terk eder.
  • Dün akşamdan sonra savunacak yönü kalmadı beni de yaz
  • Şu hocanin yönetimin BASARİLİ olacağını başından beri düşünen adamlar alintilasin da blok atım.

• yaz benide şu 1 aydır sinir krizleri geçiriyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık Hamza karşıtı değilim. O kadar dengem bozuldu ki ben de Hamza gibi artık denge istiyorum.

• Konu başlığının değişimi için yöneticiye mesaj attım. Yakın zamanda ilgilenir.

Yönetim ve Hamza Hamzaoğlu İSTİFA!
  • Böyle daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercan'ı Sivas istiyomuş ama bilin bakalım gitmesine kim izin vermemiş.
  • YÖNETİM İSTİFA KATILIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Sercan'ı Sivas istiyomuş ama bilin bakalım gitmesine kim izin vermemiş.

Ben bilemedim başkan mı yoksa hamza beyefendi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz hocam, umarım çok geç olmadan giderler
  •  Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!

Benim denge bozuldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de tutturmuş bu çocukların emeği varmış yok sayılmamalıymış falan filan. Yahu bu adamlar emeklerinin karşılığını fazlasıyla almıyor mu zaten? Ben mi kazanıyorum senede 3 milyon euro? Zihniyete bak ya. O zaman klübün hisselerini 96-00 jenerasyonunun üstüne yapalım? Neymiş o da bilirmiş adam aldırmayı ama klübü düşünüyormuş. Sabri'ye %80 zam yapmak mı klübü düşünmek, 2 senedir oynamayan Jem'i alıp bi de imza parası vermek mi, yoksa yaşlı Bilal'e hayatının en yüksek kontratını yapmak mı(Bilal'in bu takıma çok net katkı sağlayacağını düşünüyorum), Galatasaray'a gol attı diye anıra anıra sevinen ve küfürlü tezahürata gülen Sercan'ı takımda tutmak mı? Geçiniz bu işleri.

Hazırlık maçında Inter'i yenmekle de havaya girilmez. Sabri bugün yine geriye dönmedi. En kötü anadolu takımı bile o kanadımızın zayıf olduğunu bilip ona göre plan yapıcak maç için. İlk yarıda orta sahayı yürüyerek geçtiler. Telles'in savunması hala çok zayıf. Takımda topu söküp alabilen adam yok. Onu geçtim top kapmaya teşebbüs eden yok. Melo gitmiş yerine kim gelicek o sertliği nasıl oluşturucaz belli değil.

Bu sene Fener'de İsmail, Beşiktaş'ta Biliç yok. Şampiyonlar Ligi hakkında konuşmanın anlamı hiç yok. Sonumuz hayrolsun.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.