Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
14.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terim'i sevmem ama o olduğu dönemlerde gs çocuğu muhabbetleri olmuyordu, Burak'ı bile yedeğe çekmişliği vardı, gs çocuğu muhabbetleri baydı, takımı Hamza değil oyuncular şampiyon yaptı ki zor kurtulduğumuz maçları unutmayın.
  • maçı canlı izledim. sağ bek acil lazım. solda carole tellesten iyi. bilal selçuktan daha iyi b2b olur. ama melo yerine adam lazım. buraktan bir cacık olmaz. sercan bu protestodan sonra takımda kalmaz. o sebeple gerçek bir santrafor gerekli. podolski de tam bir kanat adamı. ileri uçta sadece idare eder.

yektanın kilolarını görünce sahaya inip futbolcu olasım geldi. olcanda da öyle bir can simidi vardı ki denize düşse batmaz.
    jem karacan sakatlanmak için oynuyor. topa bodoslama dalıyor. başka da bir şey göremedik.
  • Bu sezon bu konu 100 sayfayı bulur
  • Bugüne kadar tepki verdik, isyan ettik vs. sonunda sezonun ilk resmi maçına geldik. Bursaspor'un sorunları olmasa kesin kaybederiz derdim ama şuan favori biziz gibi duruyor. Umarım alırız kupayı ama kupayı almanın da klüp ve takım için hayırlı olacağını sanmıyorum.

Ayrıca kimse kupayı kaybedersek gelip buraya "beni de ekleyin, haklıymışsınız, yanılmışım" tarzında bişeyler yazmasın lütfen.
  • Milliyetçi duygularını azcık geriye bırakıp Galatasaray'ı azcık düşünen biri bile Hamza Hamzaoğlu'nun azcık geleceği olmadığını ,dünyada devam eden kaliteli menejerlik anlayışıyla gram uyuşmadığını görür.
    Dursun Özbek'in de aynı şekilde dünyadaki başkanlara oranla,ne profesyonellik,ne kadrolaşma,ne medya yönetimi konularında dünyadakilerle bir gram alakası olmadığını görür.
    Galatasaray'ın dünya markası olmasını isterken,eskişehir,trabzonspor seviyesinde yönetilmesine izin veren,göz yuman herkes pişman olacaktır o yüzden herkesin istifa etmeleri konusunda birleşmesi gerekiyor.
    Türkiye liginde başarılı oldu diye bir hoca dünyadakilerle karşılaştırılamaz.Zaten ondan önceki 3 yılda 2 kere şampiyon olmuş,bi kere 2. olmuş oturmuş bir kadroyu Türkiye ligini tanıyamayan yabancılar yönetemedi diye ,Hamza hoca'yı inanılmaz bir hoca gibi gösterilmesi Galatasaray'a verilen en büyük zararlardandır.

• HH fazla dayanamayıp istifa eder gibi duruyor.
  • istifa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamzaoğlu bu sene yolcu yonetimi bilmiyorum ama.

• Avrupa'yı bilmem de, ligde çok iyi olacaksınız. HAMZAOĞLU'nun dengeden kastıda bu.
  • Konu dışı içeriğe sahip mesajlar silindi.

Anlaşamadığınız konular hakkında mesajlarınızı pm yolu üzerinden yapabilirsiniz.

Konunun devamlılığı açısından lütfen , konu içeriğine uygun mesajlar yazınız.

İyi forumlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

Konu dışı içeriğe sahip mesajlar silindi.

Anlaşamadığınız konular hakkında mesajlarınızı pm yolu üzerinden yapabilirsiniz.

Konunun devamlılığı açısından lütfen , konu içeriğine uygun mesajlar yazınız.

İyi forumlar

Mesaj silmek yeter mi? Bir sürü troll çöp konular açıyor. Doğru dürüst ceza verseniz açamazlar. Trolleri sorgusuz sualsiz sınırsız çizmezseniz bu forumda futbol konuşulmaz.
  • Uğur Demirok'u alırlar diye korkmuştum Osmanlıspor'a gitmiş. HH su şişesini duvarlara vuruyodur alamadığı için.
  • HH stopere Serdar Taşçı'yı istiyormuş. Yine yerli

• :D

• Seninle sonuna kadar aynı fikirdeyim.

• dizginler uefanın elinde görünüyor 15inde ak gün kara gün belli olur o zaman yapılmazsa söversiniz.
  • Mıy mıy mıy mıy mıy top oynamaya çalışıyoruz. Aynen 3 kupalı hoca aynennnnnnn.
  • Sürpriz yok
  • Istifa!!!

• Yaz hocam beni de yaz. Bıktım usandım be ilk haftadan böyle futbol sezonu az çok açıklıyor bence. Cl de kevgire döneceğimiz bir sezon izleyecez yine.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.