Binbaşı
01 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Nerdeyse tüm puan hesaplama sitelerine girdim ve en karamsar olanı buldum. Yani netleri en yüksek yapmana rağmen en düşük sonuç veren siteyi buldum. Ona göre kendime net hesaplama yaptım.

Matematik alt yapım aşırı sağlam limit türev integral geometride hiçbir sıkıntım yok tyt ve ayt.

Türkçe 32-35 arası net yapıyorum genelde. sosyal 12 15 arası. fen henüz hiç dokunmadım ve nerdeyse bilmiyorum denebilir.

puan hesaplamalarında şu netlerle

TYT

32 türkçe
12 sosyal
35 mat
5 fen

AYT

34 Mat
4 fizik
3 kimya
3 biyo

ile 72 diploma puanı ile 68bine yerleşiyorum ki bu en düşük ortalamayı veren siteye göre yaptığım derece.

Sizce Matematikte inanılmaz ustalaşıp onu 40 ta 40'a mı getirmeliyim yoksa Fizik kimya biyoloji netlerimi mi arttırmaya çalışmalıyım?

Fen henüz 3 başlamadım, fizik alt yapım momentum,denge ve hız'la kısıtlı. Kimya en baştan mol'den başlayacağım, biyoloji bilgim sıfır.
Kırklareli Üni Mimarlık düşünüyorum. 70bin için kaçar net yapmam gerekiyor sizce?
Arkadaşlar Yasin oyuna girdikten sonra bilmem dikkatinizi çekti mi ama tüm ama tüm hareketleri topu karşı takıma vermek ve ya kaybetmek amacıylaydı. Ayağına gelen hiçbir topu faydalı olmak için kullanmadı ve her seferinde bence bilerek yanlış kullandı. Ben bir yarası olduğunu düşünüyorum özellikle sol açık gibi bir pozisyon boş dururken Tudor'un onu değil Tolga'yı tercih etmesine içerlenmiş olabilir gibime geliyor...
Arkadaşlar biz bu ikiliyi hafta sonundan hafta sonuna nasıl bekleyeceğiz?

Hafta içi bi en azından 45 dk falan maç yapsalar da izlesek kendi aralarında japon kale bir maç yapsalar güzel olmaz mı?

Vallahi aşırı Ndiaye sevgisinden uyuyamıyorum geceleri.
Bana Messi ile 10 antrenmana çıkan bir insan bile bayağı şey öğrenir gibime geliyor. Sanki yaptığı hareketleri bir kenara bırakırsak o kadar büyük oyuncularla uzun süre İspanya'da oynamış olması onu çok değiştirdiğine inanıyorum futbolcu olarak.

Çoğu kişinin sanki Galatasaray'dan gittiği halde geleceğini düşünmesi bana ilginç geliyor. Atletico'da o kadar yıl 10 numara olarak oynadı, Barcelona'da o kadar oyun sistemi gördü, simeone gibi bir dahinin takımdaki en önemli 1-2 adamından biriydi.

Takımı karıştıracağı, Selçuk İnan'la yeniçeri imparatorluğu kuracağı gibi şeyleri bir kenara bırakırsak bence ligi bilen biri olarak takıma katkısı en az 2-3 oyunculuk olur. Yani aynı anda 2-3 adam almış gibi oluruz ön tarafa çünkü hem hakemlerin tavrını, hem ligde nasıl davranılması gerektiğini bilen, hem de hırslı biri. Sol açık gibi bir yerde Garry Rodrigues 2-3 çalım atabilse de sevinsek diye bekleyeceğimize o tarafta Arda'nın oynaması bin kat iyi bence.

Büyük takımlarda ayağına gelen her topun değerini ve top ezince göze ne kadar battığını öğrenmiş olan biri olarak gelmesi bence en büyük katkısı olur takıma. Barcelona, Atletico gibi takımlarda ayağına gelen topu ezemezsin ve bunu her maç yapmaya alışırsan çok üst düzey bir oyuncu olursun bu kadar basit. Bunu da uzun zamandır yaptığı için bence Arda'nın katkısı Galatasaray gibi Ligde her maçta ofansif oynaması gereken bir takımda, takımın topu önde tutması için çok önemli bir özellik.
Belki de en çok gerekli olan yer olabilir forumda futbol bölümü anket konusunda. Bir çok futbolcu, takım, taktik, olay karşısında anket bence en önemli şeylerden biri.

Forumu da daha aktif hale getirebilir anket açılması mantıklı olmaz mı sizce de ?
Arkadaşlar hayatımı çocuklara adamak istiyorum, tüm günümü yani.

Hayatımda en önemli şey çocukların doğru ellerde yetişmesi ve içlerinde güzelliklerle büyümesi.

Tüm gün karda kışta çalışarak bana uygun yatmaya yer ve yiyecek verecek kuruluşlar düşünüyorum.

Para istemiyorum kesinlikle sadece benim günlük ihtiyaçlarımı karşılasınlar yeterli.

Tüm gün çocukların nasıl istismara uğradığını, nasıl yalnız bırakıldıklarını, nasıl savunmasız olduklarını düşünmekten günüm geçmek bilmiyor. Geceleri ciddi anlamda huzursuz uyuyorum.

Resim yapabiliyorum, şiir yazabiliyorum, sıfırdan masal uydurabiliyorum kafamdan, komik biriyim yani kesinlikle çocukları eğlendirebilecek her özelliğe sahibim, sizce bana en uygun çocuk vakfı hangisi olur.

Bu konu hakkında yetki sahibi arkadaş ve ya bilgi sahibi arkadaşlar varsa herhangi bir ilde çalışabilirim.

İnsanların cinsiyetlerine önem vermeyen, her şeyin sevgiden geçtiğine inanan biriyim bu tarz bir yerde hayatımı geçirmek ve etrafımda çocukların güzelce büyümesini istiyorum çünkü bence sadece çocukları kurtararak dünyayı kurtarma şansımız var.

Yardımcı olacaklara teşekkür ediyorum.
Hakkında
Konum: Trabzon,Merkez
İlgi Alanları: Bilim-Kurgu,Felsefe,Fizik,Psikoloji,Matematik,Bilgisayar,Resim,Dizi,Film,Müzik
Forum İmzası:
İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
Hakkımda:
" RTE, Medya, Koç Grubu, Doğuş Grubu, TFF, PFDK " bir takımın arkasında olacak ve biz hala yalnızız,herkes bize karşı diye nutuk atacak,ne kadar komik
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1.962
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.569
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 471.892 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.353 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.