Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
14.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz yaz en azıllı düşmanı olarak yaz. Israil den bile bunlar kadar nefret etmiyorum, o derece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilal kısa dahil bütün transferleri terim yapıyor bıktım ulan kovmadık mı olm seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüneyt Tanman yine konuştukça batırıyor.
  • Cuneyt ne iş yapiyor.
    Taraftari sinir etme amirimi?

• Cuneyt,Hamza ve Dursun uclusu gercekten cok dengeli bir uclu oldu(!)

Biri sunlara bulunduklari kulubun Galatasaray oldugunu hatirlatmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar çok sessiz bizimkiler.
  • http://www.fanatik.com.tr/2015/07/22/galatasaray-transferi-kapatti-612951

büyük ihtimal yalan haber ama eğer doğruysa ne başkanı ne de denge beyi yaşatmazlar
  • Cüneyt Tanman futboldaki görevinden ayrılmış. İlk galibiyetimizi elde ettik beyler. Darısı diğer ikisinin başına.
  • Galatasaray'in başına hiçbir zaman bu kadar vizyonsuz insanlar gelmedi. Biz yerli oyunculardan kurtulmaya çalışırken hala yerli oyuncu alıyorlar yaw, bu nasıl bi rezilliktir ya. Bu adamları başımıza getiren liseli zihniyetini Allah bildiği gibi yapsın.
    hamza, dursun, Cüneyt üçlüsünün birini aldık. sirada denge adamı hamza var.

• Gün geçtikçe haklı çıkıyoruz. Sıradaki yolcu HH olacak. En sonunda da yönetim gidecek. Mayıs'a kadar komple temizlenirler diye düşünüyorum.

Ayrıca lütfen benzer konuları açıp açıp durmayın arkadaşlar. Bu konu ana konudur. Forum çöplüğe dönmesin.
  • Bu 1
  • Keşke olsa hayali bile güzel
  • Diğerleri transfer yaptı da ne oldu demek lazım. Haa başarılı olamazsa siz haklısınız. Ama şu an ne olacağı belli değilken çok olumsuz konuşmamak lazım.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Zamanı gelince öyle olacak ama henüz erken.
  • Bu vizyonsuzlukla Şampiyonlar liginde tahmin ettiğim gibi gelen, geçenden 5 yersek hepsi tek tek gidecekler. Zaten ölüm grubuna düşersek büyük rezillik olacak sonu. GS'lıyım ama sırf şu beceriksiz amatörler gitsin diye takımın başarısız olmasını aşırı istiyorum. Koca kulübün karizmasını Ptt takımı ayarına çektiler!
  • Hocam ölüm grubuna düşüp de rezil olursak eğer grup zordu diyerek kendilerini suçsuz görmeye devam edecekler. Geçen seneki Anderlecht ayarında takımlar gelirse rezilliklerinin üstünü örtemezler, böylesi de daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Di Marzio Farfan'ı söyledi. Darth Vader Terim zamanında da baya bi adı geçmişti. Ne kadar tesadüf değil mi? Kesin tesadüftür.

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA!

Gerçekmiş demek ki.

Abooo bu ne la çok korkunç değil mi
  • Yaz benide zamanında gökhan zanın dediği gibi "Biz boğulacaksakta büyük okyanusta büyük denizde boğulalıp biz küçük bir klüp değiliz dünya çapında ses getirmiş bir klübüz.." Böyle çapsızlarla işimiz olamaz olmamalı.
  • geldiği günden beri kanım ısınmadı. ligin bitmesini bekledim. adamın geldiğinde ilk söylediği söz ben buraya geçici geldim. sürem bitince giderim oldu. sezon sonu oldu gitmesini beklerken 2milyon € kıyak bir sözleşme, sabri ile sözleşme, selçuk ve burak brothersları koruyup kollama kısaca s..çma sıvama yapınca iyice gözümden düştü. bir insan lafının arkasında durmalı semazen olmamalı. Şimdi de takım içi dengelerle kafayı bozdu. yakında o dengeler bir taraflarını kaşıyacak haberi yok. neyse yönetim ve teknik kadronun tamamını postalarız. ama olan takımın 5-6 yıllık geleceği çöpe gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

geldiği günden beri kanım ısınmadı. ligin bitmesini bekledim. adamın geldiğinde ilk söylediği söz ben buraya geçici geldim. sürem bitince giderim oldu. sezon sonu oldu gitmesini beklerken 2milyon € kıyak bir sözleşme, sabri ile sözleşme, selçuk ve burak brothersları koruyup kollama kısaca s..çma sıvama yapınca iyice gözümden düştü. bir insan lafının arkasında durmalı semazen olmamalı. Şimdi de takım içi dengelerle kafayı bozdu. yakında o dengeler bir taraflarını kaşıyacak haberi yok. neyse yönetim ve teknik kadronun tamamını postalarız. ama olan takımın 5-6 yıllık geleceği çöpe gidecek.

Bu Yeniçeri tayfası olduğu sürece takımın en az 4 yılı çöpte zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.