Şimdi Ara

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

Diyarbakır’da bir gericinin yolda yürüyen bir çifte, “Burada böyle yürüyemezsiniz” diye saldırdığı görüntüler ortaya çıktı.

Yagmurda semsiye altinda gayet duzgun bir sekilde el ele tutusup yuruyen cifti 200 m kadar takip edip erkegi darp etmeye calisan varlık aldigi yumruk darbesinden sonra delirip kadina saldiriyor .

Video için link,

http://gazetemanifesto.com/2017/05/25/video-yolda-yuruyen-cifte-gerici-saldiri-burada-boyle-yuruyemezsiniz-diye-ahkam-kesti-ama/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 25 Mayıs 2017; 21:13:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pislik dayağı yiyip topukladıktan sonra rahat bir nefes aldım .

• ordakilerde amma odunmuş, adama sallamıyorlar ki 2 yumruk.
    kadına saldırıyor hala saldırganı koruma derdindeler
  • Gerçekten varlık demekte haklıymışsın. Ne olduğu belli bunun. Neyse ban falan yemeyelim şimdi.

Genç arkadaşın ellerine sağlık.

Böyle ne idüğü belirsiz tiplere haddini bildirmek borcumuzdur.

• böyle isyancılar penısınden asılmalı
  • Bunu savunan beri gelsin bakalım.

Acilen yakalanıp gerekli cezanın verilmesi lazım.
  • Bu yobaza her kuşun etinin yenmiyeceğini en okkalı şekilde gösteren, delikanlı kardeşimin anlından öpüyorum.
  • Bu adamın problemi kızsızlık Amerika'da bunun muadilleri ya Tayland'a gidiyor ya çoklu katliam yapıyor ya da intihar ediyorlar.Burda da böyle ben sahip olamıyorsam kimse olamayacak mentalitesi hakim.
  • Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 25 Mayıs 2017; 17:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

Eline sağlık yiğidimin. Müslümana vurur gibi vurmuş, tam oturtturmuş, karşıdaki tek hücreli varlık da islamın gereği kadına saldırmış.

nefret suçu işlediğinin farkındamısın , yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temposuz da olsa güzel dövüşmüşler keşke ayırmasalardı. Uzun ince vs. kısa şişman kavgaları epey eğlenceli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

Eline sağlık yiğidimin. Müslümana vurur gibi vurmuş, tam oturtturmuş, karşıdaki tek hücreli varlık da islamın gereği kadına saldırmış.

[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 25 Mayıs 2017; 18:21:9 >

• Son yumruğu görmeseydim uykum kaçardı. Az bile yapmış. Keşke daha sağlam benzetseydi.

Hak hukuk var diyeceklere hak hukuk bunlara işlemiyor defalarca örneğini gördük.

• TİPE BAK , % 100 YOKLUKTAN ÇILDIRIYOR

BAŞKALARI DA YAŞAMASIN İSTİYOR
  • Evet, ramazan öncesi artçı yobazlar ortaya çıkmaya başladı
  • TRI CLICK 0.7 kullanıcısına yanıt
    Bunlar fragman asıl film ramazanda diyorsun yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 25 Mayıs 2017; 18:28:8 >
  • bunu tutacaksin alacaksin 24 saat falakaya yatiracaksin bidaha sokakda yürüyemesin bile.
  • .... ayısı nasıl da kaçıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuicklyMove

Kudur.

yasal yollardan hakkımı arayacağım böyle konuşma hakkın yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA9EBC876 -- 25 Mayıs 2017; 18:53:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İslama laf atan ben değilim karıştırıyorsun ben müslümanım zaten. Ancak eğer videodaki adamın hareketlerini destekliyorsan 'kudur' sözümün yanına bir de 'ağla' ekliyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.