Şimdi Ara

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam İslam a hakeret edeni uyarıyorum ,bana kudur diyorsun ayıp değil mi yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA9EBC876 -- 25 Mayıs 2017; 20:23:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • veni60 kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmemiştim ona

• Kızı güvenli bir yere çekip, dersini öyle vermeliydi, tam olmamış gibi geldi bana.
  • böylelerine karşı savaşarak mücadele edeceğiz
  • Sen kimsin o adami savunuyorsun arap sevdalısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorsing

Sen kimsin o adami savunuyorsun arap sevdalısı

merak etme ben o adamı savunmam , ilk mesajdaki zat müslümana vurur gibi vurmak diyerek nefret suçu işledi ayrıca İslamin gereği diyerek saldırdı dedi burada da kutsal inançlara hakaret etti,it diyerek hakeret ettin ben bunların peşini birakmamda seni Allaha havale ediyorum büyük ihtimalle bi liselisin ciddiye almamaya calisicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA9EBC876 -- 25 Mayıs 2017; 20:28:19 >
  • Güzel haberler birileri yanlışları söyleyecek cesarete sahipmiş hala. İslam savunucuların varlığını görmek güzel

• QuicklyMove Q kullanıcısına yanıt
    Lolcü tayfa nasılda belli

• Bu itin islamla alakası yok şerefsiz pkk lı köpeklerden biridir kesin

• Yanında kız arkadaşı şi nişanlısı olduğu için bence yaptığı yanlış.Önce uzaklaştırması lazımdı sonra bulursun herifi.Ne olacağı belli değil çünkü.Böyle durumda önce yanındakini düşünmek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatı boyunca eli kız eline değmemiş birinin psikolojik durumunun dışa yansıması...

Kızda onu etkileyen en ufak bir detay bile onu zincirden yeni kurtulmuş vahşi bir köpek gibi kudurtmaya yeterli.

Biçimine baktığında tüm bu tanımlara uyan biri olduğunu anlamak kolay oluyor.

Böyle olaylarda bu şahısları imha etmenin kanunda cezası olmamalı.

• Yaw arkadaş valla şansızım ben yaw şöyle bi olaya denk gelsem ah bi denk gelsem.... Yorgunluktan kusasıya kadar döverim. Şiddetin herzaman yanındayım.

• Çocuğa helal olsun. Pısıp geri çekilmemiş. Çakmış yumruğa adamda topuklamış kaçmış. Video sonunda tekrar dayağı Yemiş

Yine gıkını çıkarmayacak bir tip diye bekliyordum ama güzel benzetmiş. Ellerine sağlık. Gelip kafana göre insanları taciz edemezsin. Herkes haddini bilecek.

• Benim esime yapacaklar bunu olumlerden olum begensinler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama güzel yumruk yemiş :)

• Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

• Kızın bir de saçını çekmiş, bu olay o gün orada kalır, ertesi gün bu herif bulunup alınır ve bir güzel insanlık dersi verilip on beş gün kendine gelmesi beklenir, sonra ikinci kontrolleri yapılıp, akıllanıp akıllanmadığı kontrol edilir. Eğer bu herif deli ise böylelerinin uyutulması sanırım en insancıl çözüm olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

ordakilerde amma odunmuş, adama sallamıyorlar ki 2 yumruk.
    kadına saldırıyor hala saldırganı koruma derdindeler

Aynen başka bir iş mi var içinde anlamadım. O kıza saldirdiktan sonra meydan dayağı atmak gerekir ben izlerken bile sinirlendim onlar ayırmaya çalışıyor.resmen siyahlı adamı tuttular saldırganı tutmadilar kıza dayak attirdilar o çocuğun yerinde olsa tutana da vururdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 221B baker street -- 26 Mayıs 2017; 10:33:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonGülenAdam

Birazdan bu gericiyi savunacak malum partinin, malum destekçileri gelecekler ve burada haklıymışcasına yorum yapacaklar.

Şu yorumundan o kadar cahil birisi olduğun anlaşılıyor ki .

Kendini neden "ben cahilim" diye haykırdığını anlamış değilim . Her olayı partiye bağlayın. Yolda adam hırsızlık yapsın . Ulan "bu kesin akplidir" . Bir adam tecavuz etsin "aha bu kesin akplidir " . Sizin gibilere ne kadar yorum yapsam burada anlamayacaksınız.Neyse sen cahil hayatını sürdürmeye devam et

• Şerefsiz kadına da saldırmış. Şu sıralar eski Türkiye'ye müptelayım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.