Şimdi Ara

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene 2017, Yeni Türkiye. Mutlu musunuz lan YOBAZLAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ hâlâ suçu İslam'a atanları görüyorum. Sizin de o yobazdan farkınız yok.

• insanliktan nasibini almamis sereften yoksun, tipinde meymenet olmayan mendabur insan musvettesi. ALLAH BELANI VERIR INSALLAH BIT AN ONCE . SENIN GIBI OKSIJENI BOSA HEBA EDEN , BU ULKE ICIN HER HANGI BIR FAYDASI OLMAYAN VE HASETLIKTEN CATLAYIP MILLETE BULASAN BIR HIC SIN HAYIR KADINADA SALDIRDIGINI GOREN HALK NEDEN LINV EDIP TE OMUR BOYU MAMAYA NAHKUM ETMEZ BOYLELERINI.?

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: SonGülenAdam

Birazdan bu gericiyi savunacak malum partinin, malum destekçileri gelecekler ve burada haklıymışcasına yorum yapacaklar.

Şu yorumundan o kadar cahil birisi olduğun anlaşılıyor ki .

Kendini neden "ben cahilim" diye haykırdığını anlamış değilim . Her olayı partiye bağlayın. Yolda adam hırsızlık yapsın . Ulan "bu kesin akplidir" . Bir adam tecavuz etsin "aha bu kesin akplidir " . Sizin gibilere ne kadar yorum yapsam burada anlamayacaksınız.Neyse sen cahil hayatını sürdürmeye devam et

Niye içerlendin? Ben senin ismini vermedim, parti ismi vermedim, bana onca şey yazacağına asıl olayı eleştir "alıngan" bey.

• quote:

Orijinalden alıntı: aye aye

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık

Sorunun ne senin üye? Bu kadar mı hazımsızsın? İsim ve kurum belirtmediğim halde mesajımı şikayet etmiş ama profilindeki mesajların yarısı x partisine laf atmak, olmuş. Kaldıki ben tek bir sefer bile karşıt görüşlü mesajı şikayet etmedim. Bu kadar mı yapabildiğin? Bazı doğrular ve bazı şeyler zorunuza gidiyor. Bir de marifetmiş gibi ss atarak övünüyor. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Şimdi git sütünü iç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 25 Mayıs 2017; 23:24:35 >

• Bu arkadaşı dinlene dinlene döverim çok samimi söylüyorum. Etraftaki esnaf da şu görüntüye nasıl müdahale etmiyor hayret ettim. Alışık oldukları bir görüntü olsa gerek ki tepki vermiyorlar. Çok ilginç.

Şöyle insanlar bana denk gelse ya, lütfen yani bir denk gelin bana. Hatta bana bile değil, sokaktaki herhangi bir vatandaşa böyle davranırken bende etrafta olayım ya. Ah ah.

• Bir erkeğin yanında kadın varsa o erkekle kadına had bildirmek eşekliktir.
    Bu eşekliği yapmasının yegane nedeni yol boyu takip ettiğine göre erkeğin yanındaki o kadına göz koymuş adeta bir hayvan içgüdüsüyle hareket etmiştir. Bu olayın ne mantıkla ne inançla ne dinle alakası yoktur.
    Adam hayvan içgüdüsüyle hareket etmiş. Ancak savunmasında mutlak din inanç argümanı olacaktır o işin boyasıdır o kadar da aptal değildir nihayetinde. Hani otobüste mini etekli hemşireye uçan tekme atan gibi.
    Bu adamları savunmayınız bunların ne genel ahlakla ne inançla ne akılla işi yok. Savunursanız aynı konuma düşersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 25 Mayıs 2017; 23:35:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: His Last Vow

Hâlâ hâlâ suçu İslam'a atanları görüyorum. Sizin de o yobazdan farkınız yok.

buradaki 10 kişiden 9 unun umrunda değil o çift de onlara saldıran da , tek dertleri islama saldirmak , nasıl bi hezeyan içindeler , şaka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Birazdan bu gericiyi savunacak malum partinin, malum destekçileri gelecekler ve burada haklıymışcasına yorum yapacaklar.

Şu yorumundan o kadar cahil birisi olduğun anlaşılıyor ki .

Kendini neden "ben cahilim" diye haykırdığını anlamış değilim . Her olayı partiye bağlayın. Yolda adam hırsızlık yapsın . Ulan "bu kesin akplidir" . Bir adam tecavuz etsin "aha bu kesin akplidir " . Sizin gibilere ne kadar yorum yapsam burada anlamayacaksınız.Neyse sen cahil hayatını sürdürmeye devam et

Niye içerlendin? Ben senin ismini vermedim, parti ismi vermedim, bana onca şey yazacağına asıl olayı eleştir "alıngan" bey.

Neyse çok şey yazardım da karşımdaki kişi anlar mı diye şüphelerim var .

• Anlayamadığım konu şu ki.
    Deli ya da hasta ruhlu bir insan belki de hatta hayvan içgüdülerine yenik düşüyor bu şekilde olaylar yapıyor.
    Hemen taraflar oluşuyor biri diğerini taraf yapıyor.
    Siyaset denen deli saçmalığının ne olduğunu anlayabildiniz mi?
    Aslında bu olayda adamın ahlaksızlığı yanlış hareketleri konusunda konsensüs sağlayacak insanlar bir anda ayrışıyor ayrıştırılıyor.
    Uyanınız artık.

• işte tek cümlelik özet: Türkiye, başkalarını ayıplayıp kendi hayatında her türlü boku yemektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Mayıs 2017; 0:2:40 >
  • aye aye kullanıcısına yanıt
    Adamı şikayet falan etmişsin ama doğruları söyleyince böyle mağdur ayağına yatmayın. Bu adamlar geçtiğimiz aylarda kadınlara tecavüzü normal gören yasayı geçirmeye çalıştılar. Allah'tan AKP'nin içinde de kadınların aklı başındaymış da böyle saçmalığa onlar da karşı çıkınca geçiremediler o yasayı.

Ve emin ol bunları savunan çok zihniyet var o parti içinde. AKP'li olup üstüne alınabilirsin de alınmazsın da. Sana kalmış.

Ha, bu arada adam fikrini beyan etmiş. Bunu yöneticiler kaldırırsa bence karşı çıkma hakkı var. Çünkü geçen bir yöneticiye buna benzer birşeyi şikayet ettiğimde bana "Fikir beyanı hocam pek bir şey göremedim silinmesini gerektirecek." diye cevap vermişti.
  • Uzuldugum tek nokta o "adamin" kiza saldirdiginda oradaki herkesin toplanip linc etmemesi oldu

Belki de delidir ama bilemiyorum

• KortX kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi hoş ta her şeyi de partiye bağlamak nedir ya. Akp li olupta nâmuslu insan yok mu yani. Nedir sizin bu her konuda malum seçmen muhabbeti çevirme derdiniz. Nereden biliyorsunuz bu adamın akp seçmeni olduğunu. Dünyada en büyük aptallık nedir bilirmisin genelleme yapmaktır. Eğer ki genelleme yapmaya alışırsanız bir zaman sonra göreceksiniz ki bir insanı bile kendinize yakın hissetmemiş hep karşı tarafa atmış olacaksınız. Biraz insanları sevmeye bakın. Her işte birilerini ötekileştirmeye çalışmayın. Videodaki adamın akli dengesi yok diye ilk benim aklıma. Sizin neden bu olaydan siyaset malzemesi çıkartmak geliyor diye biraz kendinizi tartın. Birbirimizi ötekilestirmeyelim sevelim sevilelim. Kimse birbirinden daha vatansever değil her vatan evladı bu canını severek verir bu vatan için. Yani bu laflar kendime de. Birbirimize tü kaka deyip tepeden bakacağımıza daim insan olma bilinciyle saygı çerçevesinde hareket etmeliyiz. İyi geceler

• Olayı evirip çevirip İslam'a bağlayan beyni ishal olmuş zihniyetler damlamış hemen.

Ulan adam insan değil insan!

Sen ne dininden bahsediyorsun?

• aye aye kullanıcısına yanıt
    Genelleme yapmak değil bu. Üstte neden olayın AKP'ye yıkıldığını da gayet de güzel açıkladığımı düşünüyorum. Ve çoğu kişi de şu tip olayların son 5 yılda tavan yaptığının farkında. Bu genelleme değil, emin ol burada şikayet edileceğini bilmese bunun savunan adam çıkar.

AKP'nin bu tip adamları içeri alıp bir süre sonra serbest bıraktığı, sonra milletin baskısıyla tekrar içeri aldığı bilinen bir gerçek. Madem partiyle alakalı değil, niye böyle adamlara göz yumuluyor? Ya da o yasa neden geçirilmeye çalışıldı? Bence hiç de genelleme falan yok burada. Kimse sana kişisel birşey demiyor. Ya da burada bu duruma karşı sana AKP'li muamelesi yapan birileri de yok. Üstüne niye alınıyorsun çözemedim?

Birbirimizi ötekileştirmek de değil bu. Ötekileştirmeyi yapan da AKP değil mi ayrıca? %50 diye milleti ayıranın kim olduğunu da herkes biliyor. O yüzden burada ötekileştirme yapmaktan en son bahsedecek AKP'dir.

Neyse konuyu parti tartışmasına döndürüp saptırmayalım işi. Ben burada kapatıyorum konuyu. İyi geceler size de.

• Arkadaşlar bu adamın yaptigi iş veya düşünce islamla veya müslümanlıkla bir alakası yok ki.

ha kaldı ki adam veya varlık ne haltsa işte , islam adına bunu yapiyorsa zaten islamdan bihaber bu kişi ! bunun derdi düşüncesi başka.

şimdi bu şahsıyetin hareketini görüp burada islam dinine sallayip atıp tutmakta o şahsiyetin yaptigiyla aynı şeydir. hiçkimsede kusura bakmasin.

islamda böyle bir şey yok. islam böyle birşeyi savunmaz. bu adamı islama bağlamak yanlış olur.

ha kaldı ki bunu ülke olarak ayıramamak en büyük sorunumuz. devlet bu konuya bi el atsa çizgi çizse iş bitecek. ama maalesef ki maalesef şu adamı savunan sayısız kişi var ülkemizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Genelleme yapmak değil bu. Üstte neden olayın AKP'ye yıkıldığını da gayet de güzel açıkladığımı düşünüyorum. Ve çoğu kişi de şu tip olayların son 5 yılda tavan yaptığının farkında. Bu genelleme değil, emin ol burada şikayet edileceğini bilmese bunun savunan adam çıkar.

AKP'nin bu tip adamları içeri alıp bir süre sonra serbest bıraktığı, sonra milletin baskısıyla tekrar içeri aldığı bilinen bir gerçek. Madem partiyle alakalı değil, niye böyle adamlara göz yumuluyor? Ya da o yasa neden geçirilmeye çalışıldı? Bence hiç de genelleme falan yok burada. Kimse sana kişisel birşey demiyor. Ya da burada bu duruma karşı sana AKP'li muamelesi yapan birileri de yok. Üstüne niye alınıyorsun çözemedim?

Birbirimizi ötekileştirmek de değil bu. Ötekileştirmeyi yapan da AKP değil mi ayrıca? %50 diye milleti ayıranın kim olduğunu da herkes biliyor. O yüzden burada ötekileştirme yapmaktan en son bahsedecek AKP'dir.

Neyse konuyu parti tartışmasına döndürüp saptırmayalım işi. Ben burada kapatıyorum konuyu. İyi geceler size de.

Din öyle bir güçtür ki.
    Delinin edeceği "sizin Allahınız yok mu" lafı bile güçlü olabiliyor.Deli ama inançlı görünmek bile güçlülük kazanıyor.
    O nedenle herkes yaptıklarının ya da yapacaklarının önüne dini koyarak saklanıyor ve güç kazanıyor.
    Aslında olayın dinle felsefeyle ahlakla alakası yok. İnsanların ahlaksızlıkları savunmasının temelinde de aynı savunma mekanizması var ve maalesef akıllı olamayan insanlar bu nedenle kendilerini ele veriyor.

• Kimse şu adamın yaptığını savunamaz bir kere. Bir de bayana vurmuş terbiyesiz. O işi yapan adamın akli dengesi yerinde değildir büyük ihtimal.

• https://twitter.com/ferhat_1k/status/867759085625774080

Olaydaki arkadaş buymuş. Burnunu kırmış ayının.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.