Şimdi Ara

Yol verme kavgasında 1 ölü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bartın'da, otomobil sürücüsü 35 yaşındaki İsmail Kaymakçı, yol vermesi için arkadan korna çalıp selektör yapmasına sinirlendiği otomobilin sürücüsü 52 yaşındaki Süleyman Karadayı ve yanındaki öğretmen arkadaşı 54 yaşındaki Tayfun Erol'a levye ile saldırdı. Erol, aldığı darbelerle yaşamını yitirdi. Karadayı yaralandı. Olay, güvenlik kamerasına yansıdı...

http://t24.com.tr/haber/bartindaki-yol-verme-kavgasinda-54-yasindaki-ogretmeni-doverek-oldurduler,297556

• Gavura vuruyor sanki. Bu ulkeyi bu sekilde sinir harbine sokanlardan allah hesabini soracaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Gavura vuruyor sanki. Bu ulkeyi bu sekilde sinir harbine sokanlardan allah hesabini soracaktir.
    Yazık günah ya her gün trafikteyiz o yerdeki bizde olabilirdik.
  • Hangimiz sinirlenmiyoruz ki?İnmemek lazım araçtan.Ama dayanamıyorsun işte bazen...

Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-38F9BBB0B

Bu mesaj silindi.
    adamın ayağı takılmasa zaten yamultuyormuş vadesi dolmuş amcanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-38F9BBB0B

Bu mesaj silindi.
    Yok artık!

Allah rahmet eylesin.
  • Koskoca bir hayvanat hahcesinde yasiyoruz resmen. Ama vahsi hayvanlar var sadece. Ulke gunden gune yasanmaz bir hal aliyor. Bu bastakilerde de suc var. Bu kadar milletten izole yasanmaz arkadas. Bir gun de cikip halkin sagligi icin calissinlar. Komple ruhumuz bozuldu
  • Anakarada yyılda 45-50 kkişi oluyor bu nedenle. Turkiyryi siz dusunun
  • Ne yorum yapılabilir ki buna Allah rahmet eylesin.
    Trafikte ne olursa olsun araçtan inmemek lazım dur adam insin bas git. İneceksen sende sağlam olacaksın levye ne ki palalar, silahlar konuşuyor yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ontheroute66

Yok artık!

Allah rahmet eylesin.

Alıntıları Göster
    Bu nasıl bir vahşettir,insanlık dışıdır. Adamın surata attığı tekmeye bak,resmen izlerken benim canım acıdı.

Alt üstü yol ya yol, kabedeceğin zaman sadece 3 saniye bunun için bir canmı öldü şimdi. Yol versen ne olur veya yol istesen ne olur 3 saniye için,kavgamı edilir.

Yok ya ana avrat küfretseler inmem araçtan, böyle ölüm mü olur. 3 ay yatar hapiste,kendimi korudum öyle ettim böyle ettim der sonra çıkar,kaldığı yerden devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Ne yorum yapılabilir ki buna Allah rahmet eylesin.
    Trafikte ne olursa olsun araçtan inmemek lazım dur adam insin bas git. İneceksen sende sağlam olacaksın levye ne ki palalar, silahlar konuşuyor yazık
    O levyeyi alacaksın...
  • Yerde hareketsiz yatan adama en son indirdigi tekme nasil bi hayvan olduğunu açığa çıkarmış net olarak.

Buna savunma , tahrik vs indirimi yapmaz umarim hakimler , çünkü net bi şekilde vahsi hislerle saldırıyor.

Memleket komple cinnet halinde , Allah sonumuzu hayretsin. Sebep olanların yanına koymasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Bu nasıl bir vahşettir,insanlık dışıdır. Adamın surata attığı tekmeye bak,resmen izlerken benim canım acıdı.

Alt üstü yol ya yol, kabedeceğin zaman sadece 3 saniye bunun için bir canmı öldü şimdi. Yol versen ne olur veya yol istesen ne olur 3 saniye için,kavgamı edilir.

Yok ya ana avrat küfretseler inmem araçtan, böyle ölüm mü olur. 3 ay yatar hapiste,kendimi korudum öyle ettim böyle ettim der sonra çıkar,kaldığı yerden devam.

Alıntıları Göster
    idam geri gelmeli. bu adamı asacaksın NOKTA

• Boyle kansiz o. Cocuklarina adam gibi ceza verilmedigi surece bunun gibi olaylar binlerce kez tekrarlanacaktir, adamda iki gun sonra cezasinu cekip ciktiginda buna benzer her vakada oldurmek icin daha da saldirgan olacaktir, oysa adama agirlastirilmis omur boyu muebbet verip iceri tikican o zaman nasil olur her yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Alıntıları Göster
    Şu an cnntürk gösteriyor

• Yok artik o tekme adamin tam soluk borusuna falan geldi sanirim ki nefesi kesilip can verdi. Boyle ölüm boyle kolay adam oldurme mi olur Allah askina. Allah bizi bunlar gibilerinden korusun iyileriyle karsilastirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Şu an cnntürk gösteriyor

Alıntıları Göster
    böyle adamlar idam edilmedikçe daha çok izleriz bu videoları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

böyle adamlar idam edilmedikçe daha çok izleriz bu videoları

Alıntıları Göster
    Vallah trafiğe çıkarken üstünüzde silah,biber gazı ve ya elektroşok cihazı olması şart.

Trafikte bu adam gibi cani,sinir hastaları dolu.

Elinizde ruhsatlı silahınız olsa böyle mi olur? Hayır adam Abi çeker.Arkasına bakmadan kaçar gider.

Ha her silah çektiğiniz böyle mi olur? Hayır karşınızdaki adamda da silah varsa o çeker sizi vurur hiçte suç almaz.

O nedenle ben kendime hakim olurum.Silah gerektiği yerde de kullanmayı bilirim diyen varsa alsın beline tabancasını

ama beline silah takınca kendini bir şey sanıp, silah ile adam olanlardansanız hiç almayı kendinize zarar ya birini öldürürsünüz

ya da kendinizi öldürtürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Vallah trafiğe çıkarken üstünüzde silah,biber gazı ve ya elektroşok cihazı olması şart.

Trafikte bu adam gibi cani,sinir hastaları dolu.

Elinizde ruhsatlı silahınız olsa böyle mi olur? Hayır adam Abi çeker.Arkasına bakmadan kaçar gider.

Ha her silah çektiğiniz böyle mi olur? Hayır karşınızdaki adamda da silah varsa o çeker sizi vurur hiçte suç almaz.

O nedenle ben kendime hakim olurum.Silah gerektiği yerde de kullanmayı bilirim diyen varsa alsın beline tabancasını

ama beline silah takınca kendini bir şey sanıp, silah ile adam olanlardansanız hiç almayı kendinize zarar ya birini öldürürsünüz

ya da kendinizi öldürtürsünüz.

Alıntıları Göster
    Sırf yol verme tartışması için adam mı öldürülür. Hayvan herifin tekiymiş. Muhtemelen sabıkası falan vardır diye düşünüyorum. 3 ay yatıp çıkar demiş bazıları ama o kadar kolay değil. En az 20 yıl yer, bana sorsanız ağırlaştırılmış müebbet verip hapishanede çürümesi lazım böyle pisliklerin. Vefat eden vatnadaşımıza Allah' tan rahmet, acılı yakınlarına sabır diliyorum.

• Allah rahmet eylesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.