Şimdi Ara

Yol verme kavgasında 1 ölü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juke sero

Gavura vuruyor sanki. Bu ulkeyi bu sekilde sinir harbine sokanlardan allah hesabini soracaktir.

bence sormayacak, olsa dükkan senin.

bu tür olayları kendimiz çözmeyip allaha emanet ettiğimiz için bu noktadayız.

allah vermesin cezasını , devlet versin
  • Ulan insan hayatı bu kadar ucuz, ayaklar altına düşmüş olamaz yazıklar olsun hakikaten...
    Trafikte seyrederken hiç bişeye sesimi çıkartmıyorum böyle şeyleri gördükçe. Ne makas atana, ne arkama yapışana, ne önüme atlayana. Bir serseri mayın da beni bulmasın diye...
    Allah rahmet eylesin, keşke o arabadan inmeyip yollarına devam etselerdi..
  • Bence arabada bıçak gibi koruma amaçlı aletler taşmal gerekıyor, bu adamları bıçakla korkutursunuz en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yere bir insanı katleden cani hakettiği cezayı alır umarım ama kanunda yazan cezalar uygulanmıyor, Ali İsmail'i tekmelerle katledenler kaç yıl ceza aldı ki...
    Diyelim ki öğretmen ölmedi hapse bile girmezdi o cani.
    Bu ülkenin adaleti hırsızdan, arsızdan, serseriden yana
    En iyisi ayıya dayı diyip geçip gitmek, ne polis korur seni ne de adalet

• abi ben 1.82 100 kiloyum belki çoğu kişiyi de yere yığabilirim kavgacı değilim bilmiyorum, ama trafik kavgasında hiç bir zaman arabadan inmem.

Allah rahmet eylesin, diğeri de hapislerde hadım olsun inşallah
  • Allah rahmet eylesin...
    Bu dağ kaçkını kaç yıl ceza alacak merak ediyorum doğrusu ..
  • bir defasında başıma geldi, manitasıyla gezen bir serseri aniden önüme kırdı arabayı, camı açtım hayırdır dedim.kızın yanında horoz oldu arabadan indi, o an elimi aracımaki çakıya attım sonra düşündüm evde 2 çocuk var... inersem sonuç ne olurdu bilmiyorum bastım gaza ...uzun bir süre aklımdan çıkmadı neden kaçtım diye.ama hayattan beklentiniz yoksa inip erkeklik yapabilirsiniz.Rabbim kötüden uzak tutsun cümlemizi.
  • Seni doğuran anayı sana eğitim veren hocanın anına koyim orospusu evladı o adam oldu ama sen hapiste hergun öleceksin gavur evladi,tem de çok orospusu çocuğu var boyle

• Vicdansız manussuz herif 50 yaşında adama vurup ondan sonra mahalle aralarında delikanlıyım diye geçinirler versinler bana o herifi önce ben güzel bi kaşını açtıktan sonra bizim spor salonundaki izbandutların eline veriyim çıktığı yere girmek için dua eder.
  • Allah'ın kanunları yerine kendi kanunlarımız koyduğumuz, onları da saçma sapan şekillerde uyguladığımız sürece bu tip olaylar be ilk ne de son olacaktır. Bir masumu haksız yere öldüren kişiye karşı "Ey akıl sahipleri! Kısasta sizin için hayat vardır. Umulur ki suç işlemekten sakınırsınız"(Bakara/179)ayetiyle yapılacakları işaret eden Allah'ın acımadığı cana biz ne hakla acıyoruz? Ona acırken onun acıttıklarına acımayı neden akledemiyoruz?
  • araç kamerası şart arkadaşlar......arabadan cıkmamakta lazım ....
  • O levyenin uzerine oturtacaksin o musvetteyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra devletin çok yetkili polisleri biz silahla geziyoruz diye bize çatsın . İlk önce bu hayvanların icabına bakın herşeye rağmen sizin üstünüzdeki forma yüzünden size saygılı davranan vatandaşlara değil .

• Böyle sözde delikanlılarla karşılaşırsak artık cezasını ben/biz vereceğiz.artık beyzbol sopası mı olur cosplay baltası mı olur yoksa elektroşok mu yer bilemem.Bezdik artık bunlardan.
    Gariban adamlara artistlik yaparlar ancak.Tanıdığım bazı insanların araçlarında tam otomatik silahlar var..acaba onlarada böyle artistlik yapabiliyorlar mı...

• Ne olacak ülkenin hali ortada herkes çatıcak biryer arıyor, sinir küpüne döndü herkes.

• kaza falan yapmadikca arabadan inmek gereksiz. Karsi taraf inerse ve niyetinin kotu oldugu belliyse kapilari kitleyip topuklamak en iyisi.

Bu tarz bir duruma dusmek en korktugum seylerden, oldurulmeyi, yaralanmayi birakin bir arbede ciksa gomlegimin dugmesi kopsa bana zarar.

Boyle bir olay insanin basina hayatinda belki bir kere gelir onda da silah olmasi avantaj olabilir ama silah tasimayi tesvik etmek pek dogru degil bana gore milletin psikolojisi ortada . O siahlar cok farkli yerlerde farkli amaclar icin kullanilabilir.

• Ne desek boş adam ölmüş insan canı bu kadar ucuz olmamalı artık bu ülkede

• Vicdan diye birşey yok adamda.

• Umarım ölmek için yalvarır...
    http://www.milliyet.com.tr/ogretmeni-tekme-ile-olduren-sehir-magandasi-bartin-yerelhaber-801694/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çarkçı_başı -- 23 Mayıs 2015; 20:30:06 >
  • ya arkadaşlar video da ben mi yanlış görüyorum yoksa levye ölen merhumun arkadaşında mı?.video ya dikkatli bakın yada ben yanlış görüyorum.Burada öldüren kişiyi savunmuyorum.çok talihsiz bir olay ama olayın gelişimini bilmiyoruz.yani olayın başında ne oldu.merhum la öldüren kişi birbirine giriyor. sonrada savunmasızken çok kötü bir tekme atılıyor.sonrasında da yerdeki kişi levye ile tekme atan kişiye saldırıyor.

ben mi yanlış gördüm.yani burda öldüren kişiyi savunmuyorum ama öyle bariz kasti cinayet olayı yok.şiddet var ama tek taraflı değil gördüğüm kadarıyla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosea -- 23 Mayıs 2015; 21:16:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.