Şimdi Ara

Yoksa Tarih Belli Oldu Mu? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verecek cevabın yok ki zaten her şey ortada biz ex ler içinde boğuluruz sizde aylarca port oyunların PC ye çıkmasını beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Verecek cevabın yok ki zaten her şey ortada biz ex ler içinde boğuluruz sizde aylarca port oyunların PC ye çıkmasını beklersiniz.

Allah sana akıl fikir versin, başka bir şey demiyorum.. PC 'yi neden savunayım ben şimdi ? Microsoft bana para vermiyor. Ama seni satın almış galiba. Nedir bu Xbox fanlığı ? Ben de severim Xbox'ı, bilgisayarımda Xbox 360 joystick'i kullanırım. Hiçbir konsolla alıp veremediğm yok. Her işe saygım sonsuz. Sadece sizin bu fan boy haliniz çok sinir bozucu oluyor. Kendinize gelin.

(Yaşın 16'dan yüksektir diye tahmin ederek, umursayarak cevap veriyorum yazdıklarına.)
  • quote:

Verecek cevabın yok ki zaten her şey ortada biz ex ler içinde boğuluruz sizde aylarca port oyunların PC ye çıkmasını beklersiniz.

adam sana fena laf koymuş burda ses çıkartamasın batarsın hem bu kadar xbox fanlığı nerden geliyor sen kesin xbox one ilk duyurulduğu zamanda hoolllleyyy demişsindir sorun var bence sende ..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Allah kullandığın Xbox'a ateşler salsın! Bill Gates ile Major Nelson'u birbirine düşürsün !
    Xbox üreten firmanın üretimi dursun ! PC kullanarak sövdüğün PC'YE Trojanlar girsin!

AMİN.

• quote:

PC exc yok sanki Euro truck Sim 2 Xbox 360 da oynayabilirmisin Sadece microsoft tarafından EXCULUSIVE çıkarılmıyo istersen bi göz at minik bir exc tablosuhttp://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PC_exclusive_titles

• bence fake.. amazon.de chat i açtım aynı soruyu bende sordum cevap bilmiyoruz. fatima nerde dedim tanımıyorum dedi.. (şaka yapmıyorum)

sizde deneyebilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: S-BeatZ

Max Payne 3'ü daha yeni bitirdiğimden ve optimizasyondan da anlaşıldığı üzere "Geliyoor geliyoor alemin kralı geliyoor" diyorum :)

MP3 bilgisayara özel optimize edilerek ayrıca geliştirilmişti Sanmıyorum ki hiç GTA için baştan uğraşsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

bence fake.. amazon.de chat i açtım aynı soruyu bende sordum cevap bilmiyoruz. fatima nerde dedim tanımıyorum dedi.. (şaka yapmıyorum)

sizde deneyebilirsiniz..

Bencede fake bende 24 değil 25 açıklıyıcaklar diyorum sayfada şöyle bişey olucak

Yoksa Tarih Belli Oldu Mu?

• Ergenlere cevap vermemek de bir tercihtir! Kullanın.

• Şahsen GTAyı PS3te oynarken PCden aldığım zevkin birazcığını bile almadım.Auto aim olmadan beceremiyorum araba sürerken ateş etmekte berbat hele 20FPS gibi değerler görünce küfredesim geliyor.Tamam adamlar sınırlarını zorlamışlar ama GTA 5 gibi bi oyuna yazık oldu bu son nesil yüzünden.Online ise grafik kalitesi cidden düşük kendi bindiğim otomobil kaliteli fakat diğer araçların tekerleklerine bakıyorum bildğin köşeli ve diğer yapılardada bariz fark var.Evet çok net fakat adamın sadece 1M önünün detaylı olması çok kötü biz ilerledikçe adamımızın kontrol alanındaki çevre detaylı hemen ilersi berbat.Gölgelerde aynı şekil.Benden bu kadar abi.PCde güzel güzel oyunumu oynarım ben.Kontrolde zorluk çekmem isterse grafikler berbat olsun ama abi cidden şu PS3 ve xBox'ın donanım yetersizlğinden kısıtlı bir şekilde geliştirildiği belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLeasT

Rockstar Games oyunu bilgisayara çıkartmak zorunda değil onlar oyunu satmak istiyor. Bunu yapabilecekleri tek platform konsollar. Bilgisayara çıkınca çoğu insan korsan indirmek isteyecekler onlara göre zaten oyunun hikaye kısmı onlara yetecektir online farketmez sırf online içinde almayacaklardır. Tabi konsollarda da korsna oyun var ama bilgisayardaki kadar yaygın değil.<br>Rockstar games en iyisini yapıyor bence. Amaçları çok satacak bir oyun yapmak gta gibi bir oyunu çürütmek istemiyorlar.

Böyle düşünürsen korsan artmazmı o zaman mücadeleyi bırakalım pc yi korsanlar alsın böyle dersen nasıl korsan oyun alma sayısı düşecek?
  • En nefret ettiğim fanboy tipleri konuda:pc fanboyları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş şu oyun tarih dedikodu haberlerine illet oluyorum görende bedava dağıtıyorlar sanır. 60 dolar veriyorsun boru mu? onlar düşünsün onlar kazanacak bana ne?

• 25'inde duyurusu gelecek arkadaşlar,kaynak sağlam
  • fanboy ergenler tam capslık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

En nefret ettiğim fanboy tipleri konuda:pc fanboyları

Ve konsol(!)fanboyları!
  • bırakın fanboyluğuda oyuna bakalım pc cıkacağını bilinen bişeydi
    bunuda mart ayında olacağını birkaç ay önce dururmuştuk

bu arda pc sistem gereksimi
    ortalama
    4/6/8 çekirdekli işlemciler
    8gb ram belek
    en az1.5 gb ekran kartı en az gtx480 / hd 6950 v.b
    40gb hdd yer ayrılacak

not:bunlar sadece tamindir dikate almayın nasolsa gerçek cıkıyo :)

• Şu Xbox One ve Angelz'nin artık bölümden uzaklaştırılması gerektiğini düşünen bir tek ben miyim? Adamlar her mesajda dalga geçiyor, hakaret ediyor, durduk yere tartışma çıkarıyor. Resmen bölümün çivisini çıkaran 2 ana üye bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 24 Aralık 2013; 16:06:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Şahsen GTAyı PS3te oynarken PCden aldığım zevkin birazcığını bile almadım.Auto aim olmadan beceremiyorum araba sürerken ateş etmekte berbat hele 20FPS gibi değerler görünce küfredesim geliyor.Tamam adamlar sınırlarını zorlamışlar ama GTA 5 gibi bi oyuna yazık oldu bu son nesil yüzünden.Online ise grafik kalitesi cidden düşük kendi bindiğim otomobil kaliteli fakat diğer araçların tekerleklerine bakıyorum bildğin köşeli ve diğer yapılardada bariz fark var.Evet çok net fakat adamın sadece 1M önünün detaylı olması çok kötü biz ilerledikçe adamımızın kontrol alanındaki çevre detaylı hemen ilersi berbat.Gölgelerde aynı şekil.Benden bu kadar abi.PCde güzel güzel oyunumu oynarım ben.Kontrolde zorluk çekmem isterse grafikler berbat olsun ama abi cidden şu PS3 ve xBox'ın donanım yetersizlğinden kısıtlı bir şekilde geliştirildiği belli.

Bu oyunu ilk çıktığında garanti alacak 10 milyon tane gerçek pc oyuncusu bulsaydın bu kadar sıkıntı çekmezdin açıkçası,

• Ben konsol sahibiyim ve gta 5i bitirdim ve çok keyif aldım. Rockstar oyunu kesinlikle pc'ye çıkaracaktır, tarihi bilinmesede bu bir gerçek. Konsol sahibi arkadaşlarla pc sahibi arkadaşların birbirlerine ''pc bebesi'', ''konsol bebesi'', ''fanboy'' demeleri hiç hoş olmuyor (tamam Xbox One ve Angelz öyleler ama...) . Anlamadığım nokta ise bazı kişilerin pcye çıkmamasını ve pc oyuncularıının oynayamamasını istemesi NEDEN!!!?. En kısa sürede bu oyunun pcye çıkmasını ve pc sahibi kardeşlerimizin bu oyunu oynamasını diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.