Yüzbaşı
23 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Assassin's Creed serisinin her daim güçlü yanlarından biri olmuş olan tarihle iç içelik hissi Black Flag'de de olacak diye umut ediyoruz. Önceki beş oyundan sonra buna dair şüphesi olan varsa diye Ubisoft yine de bir video yayınlamış. Yapımcıların oyunun tarihi yönüyle ilgili açıklamalarda bulunduğu video

Arkadaşlar benim oyunum orjinal fakat Bugün Online Season mod a girdiğmde şu hatayı ;

Match Day e girmek istediğimde de bu hatayı aldım;

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum
Arkadaşlar ben FIFA 13 ü kutulu olarak satın aldım oyunu yükledim çok mutluyken oyunda yaşanan kasmalar tüm keyfimi kaçırdı hem onlıne da hem offline da sistemimin kat kat yetmesine rağmen bu kasmaları anlıyamıyorum Sistemin i7 işlemci 2.80Ghz 6 gb ram 1 gb Nvidia Geforce GTX460M ekran kartı. 1 TB Harddisk bana bi öneriniz varmı oyundan soğmak istemiyorum
Avatarımı bir türlü değiştiremiyorum... Her seferinde şu hatayı alıyorum;

Assassin's Creed 3 ün ilk tanıtımı bu tanıtımda yeni karakterimiz Connor ın dövüştüğü sahneler ve doğadaki natural yaşam göze çarpıyor

Arkadaşlar oyunun Theme Song unu sizinle paylaşmak istedim gerçi çoğunuz biliyor ama genede koymak istedim Bunu dinleyince ağlıyasım geliyor..Özellikle oyunun sonunda çok etkilemişti beni

BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ
EVET ARKADARŞLAR THE DARKNESSII DEMOSU ARTIK STEAM'DE EĞER STEAM HESABINIZ VARSA DEMOSU STEAM DEN İNDİRMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ EĞER STEAM HESABINIZ YOKSA HESAP OLUŞTURMALISINIZ..ŞAHSEN BEN DEMOYU ÇOK BEĞENDİM THE DARKNESSII GÜZEL BİR YAPIM OLACAĞA BENZİYOR..
EVET ARKADAŞLAR SİZCE GOW 4 NASIL OLMALI? OYUN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ VE BUNLAR OLSA İYİ OLUR DEDİKLERİNİZ KISACA DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM...
ARKADAŞLAR HERKESE HAYIRLI OLSUN FORUMUMUZ VE BÖLÜMÜMÜZ BU ARADA ŞUBAT AYINDA GOD of WAR4 duyurulabilir hazır olun
Hakkında
Forum İmzası:
-PUSH THE BOUNDARIES OF PLAY-

-PlayStation-
Hakkımda:
Revenge...42075d6aac97041db119f0f67b030bc57.jpg
Sistem ve Tercihleri
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 322
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.005 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 281 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.