Şimdi Ara

Yoksa Tarih Belli Oldu Mu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Ant Köksal resimleri sonraki haberlerinizde resimleri üst kısıma koyabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyunu 2 kez bitirdim şuan online akıyorum PC HALA BEKLİYOR ... BEKLESİN

Sen çamur gibi görüntüde, yarım saatlik loading süreleriyle bitir.. Biz mega kaliteli texture ve 1080 p ile ağzımızın suyu aka aka bitirelim.. Bi bitmediniz konsol fanboyları. Git de köşende xbox - ps kapıştır sen.. GTA 5 'in beta sürümünü oynadığın için çok şanslısın tabi, orası ayrı..

Haberi muazzam.. Yarını nasıl bekleyeceğim bilemiyorum. 3 aydır param kenarda duruyor oyun çıktığı gibi alacağım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • martta çıkacaksa çıkmasın artık
    bir ay daha bekler nisan da Watch Dogs
    oynarım:-)
  • Neyseki haberin balon ya da gerçek olduğunu öğrenmemize 1 gün var. Bana sorarsanız gerçek olabilir bu haber..

• Çok geç çıkarıyorlar ondan sonra satışlar az diye şikayet etmesinler. Şahsen orjinal almayacağım oyunu bu yüzden.
  • Rockstar Games oyunu bilgisayara çıkartmak zorunda değil onlar oyunu satmak istiyor. Bunu yapabilecekleri tek platform konsollar. Bilgisayara çıkınca çoğu insan korsan indirmek isteyecekler onlara göre zaten oyunun hikaye kısmı onlara yetecektir online farketmez sırf online içinde almayacaklardır. Tabi konsollarda da korsna oyun var ama bilgisayardaki kadar yaygın değil.
    Rockstar games en iyisini yapıyor bence. Amaçları çok satacak bir oyun yapmak gta gibi bir oyunu çürütmek istemiyorlar.

• Max Payne 3'ü daha yeni bitirdiğimden ve optimizasyondan da anlaşıldığı üzere "Geliyoor geliyoor alemin kralı geliyoor" diyorum :)

• Eğer haber doğruysa yeni nesil için, belirtilen PC tarihinden önce çıkması muhtemel.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLeasT

Rockstar Games oyunu bilgisayara çıkartmak zorunda değil onlar oyunu satmak istiyor. Bunu yapabilecekleri tek platform konsollar. Bilgisayara çıkınca çoğu insan korsan indirmek isteyecekler onlara göre zaten oyunun hikaye kısmı onlara yetecektir online farketmez sırf online içinde almayacaklardır. Tabi konsollarda da korsna oyun var ama bilgisayardaki kadar yaygın değil.<br>Rockstar games en iyisini yapıyor bence. Amaçları çok satacak bir oyun yapmak gta gibi bir oyunu çürütmek istemiyorlar.

Herkesi genellemek ne kadar güzel değil mi . Bilgisayar kullanıyorum steam de 180 origin de 20 uplaydede 10 tane oyunum var . Sen konsol sahibi isen acaba bu kadar destekledin mi geliştiricileri merak ediyorum ?

• PC ye çıkarsa BSC diye bir grup açsanız aslında oynayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLeasT

Rockstar Games oyunu bilgisayara çıkartmak zorunda değil onlar oyunu satmak istiyor. Bunu yapabilecekleri tek platform konsollar. Bilgisayara çıkınca çoğu insan korsan indirmek isteyecekler onlara göre zaten oyunun hikaye kısmı onlara yetecektir online farketmez sırf online içinde almayacaklardır. Tabi konsollarda da korsna oyun var ama bilgisayardaki kadar yaygın değil.<br>Rockstar games en iyisini yapıyor bence. Amaçları çok satacak bir oyun yapmak gta gibi bir oyunu çürütmek istemiyorlar.

Konsollarda PC'den daha fazla korsan var.

• arkadas eninde sonunda pc ye CIKACAK gta v diger oyunlar nasıl cıktıysa buda cıkacaktır yok pc de korsan var o yönden cıkarmak istemiyor gibisinden yorum yazanlar var e sorarım arkadasım ps3 de yokmu ? xbox360 da yokmu ? wii de yokmu ? bu bi bahane deil bütün platformlarda korsan var ve engellenemez burda sırf pc cok korsan var diyipde geciştiren kişilerinden aklına şaşarım ilk önce diger tarafıda görmek gerekir nedir bu konsolları savunma olayı ? 10 15 sene önce konsol mu vardı ? konsol yoktu belki ama gene korsan vardı hiç bir şekilde kimse gecemez bunun önüne o yönden bu bi - deil genelleme olarak düşünürsen herşeyin korsanı var bu konuda destekliyormuyum korsanı tabikide hayır allahtan steam gibi siteler varda adam gibi orjinal oyun satın alıp arşivleyebiliyoruz üstüne basa basa söylüyorum öylede böylede gta v cıkacaktır pc ye rocstarın en uyuz kaptıgım şeyi ise red dead redemption gibi bir oyunu halen pc cıkarmamıs olması konsolda kac defa bitirdigimi sayamadım ama o oyunu pc de daha uzun sürelere yayarak oynamak isterdim oda firmanın kendi düşüncesi ilerde ne olur bilemem ama gta v %100 gelicek pc ye bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok

• GTA IV modlarına ağzınız açık yorum yazarken böyle demiyordunuz ama? :D GTA V kim bilir nasıl bir görselliğe ulaşacak..
  • La kaç bahar geçti. Millette bir heycan kalmadı. Çıksa ne olur çıkmasa ne. Çıkarsa oynarız çıkmazsa oynamayız. Çok ta mühim değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>oyunu 2 kez bitirdim şuan online akıyorum PC HALA BEKLİYOR ... BEKLESİN</blockquote><br><br>Sen çamur gibi görüntüde, yarım saatlik loading süreleriyle bitir.. Biz mega kaliteli texture ve 1080 p ile ağzımızın suyu aka aka bitirelim.. Bi bitmediniz konsol fanboyları. Git de köşende xbox - ps kapıştır sen.. GTA 5 'in beta sürümünü oynadığın için çok şanslısın tabi, orası ayrı..<br><br><br>Haberi muazzam.. Yarını nasıl bekleyeceğim bilemiyorum. 3 aydır param kenarda duruyor oyun çıktığı gibi alacağım.

Yav kardeşim beklemeye devam anladın mı?Şimdi bağlamışın 1080p ye yok grafiğe falan filan ama sonuçta oyunu oynayanlar onlar bekleyenler biz oluyoruz.Benim sistemim gta 5 i 1080p de çalıştırmaz pek çok pc oyuncusunun sistemi kaldırmaz.Hani anlayabiliyor musun bilmiyorum ama adamlar gta 5 online akarken biz sadece youtube videolarını izleyebiliyoruz.Haklısın pc her konuda iyidir.Bunu kimse inkar edemez.Ama hep arka plana atılan bir oyun platformu olduğu için ne biliyim itici geliyor.

• quote:

Çok geç çıkarıyorlar ondan sonra satışlar az diye şikayet etmesinler. Şahsen orjinal almayacağım oyunu bu yüzden.

Al işte bunun gibiler yüzünden PC'yi transit geçip PS4 ve Xbox One üzerine yoğunlaşmalılar. Eh belki bir kaç sene sonra PC olabilir
  • Yeni editör mü geldi ^^
  • quote:

quote:

Sen çamur gibi görüntüde, yarım saatlik loading süreleriyle bitir.. Biz mega kaliteli texture ve 1080 p ile ağzımızın suyu aka aka bitirelim.. Bi bitmediniz konsol fanboyları. Git de köşende xbox - ps kapıştır sen.. GTA 5 'in beta sürümünü oynadığın için çok şanslısın tabi, orası ayrı..

Haberi muazzam.. Yarını nasıl bekleyeceğim bilemiyorum. 3 aydır param kenarda duruyor oyun çıktığı gibi alacağım.

Görüntü çamur değil aksine çok net hatta konsoldaki en iyi open world oyun ve metacritic puanı 97 siz aylarca PC ye çıkması için dua ederken bizler çoktan oyunu yalayıp yuttuk başka denizlere yelken açtık, yeni nesil konsollarda çıkmışken ve ex yağmuru başlamışken hala PC de oyun oynayanın vay haline derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 23 Aralık 2013; 20:12:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

Hala ''3 aydır bekliyorum,çıkar çıkmaz alacağım'' diyen ileri zekakılar var.Adamlar sana 3 kuruşluk değer vermiyorki,nesini alıyosun sen ? Sonra adamlar tabi pc ye geç çıkarır,hatta çıkarmazda.Sonrada WATCH_DOGS gibi bir efsaneyi kötülersiniz.Rockstar size para mı veriyor anlamadımki.

WATCH_DOGS gibi bir efsane ????????????????

Nasıl yani oyun daha çıkmadı bile bir iki video ile ne zaman nasıl efsane oldu ?
    Gerçi bu yazdıklarına sen bile inanmıyorsundur sırf troll'lük peşindesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

quote:

Görüntü çamur değil aksine çok net hatta konsoldaki en iyi open world oyun ve metacritic puanı 97 siz aylarca PC ye çıkması için dua ederken bizler çoktan oyunu yalayıp yuttuk başka denizlere yelken açtık, yeni nesil konsollarda çıkmışken ve ex yağmuru başlamışken hala PC de oyun oynayanın vay haline derim...

Nick'e gel.. Cevap bile vermiyorum sana.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.