Şimdi Ara

YKREDİ WORLD KART ve PLAY KARTLILARA YILBAŞI HEDİYESİ VAKIF WORLD CAR DA DAHİL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
22.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazanya

tanıdık kuyumcudan, tek bir kuyumcudan çeyrek altın alsam 3-4 tane, 5 farklı gün 100 er lira çektirsem olur mu?

olur ama world pos cihazı olması şart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: lazanya

tanıdık kuyumcudan, tek bir kuyumcudan çeyrek altın alsam 3-4 tane, 5 farklı gün 100 er lira çektirsem olur mu?

olur ama world pos cihazı olması şart...

bulurum sanırım,tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: vakur42

hediye ürünler bence çok dandik; plastik ürün kullanmayın denilldiği bir dönemde!
    verilen çaycı, kahve makinesi satılamayan plastik ürünler, birde arçelik/beko küçük ev aletlerinin çinde ürettiyormuş (servisi söyledi!); arçelik tost makinem 4 kere bozuldu servise gitti, bir kaç kere yenisi gönderdiler, şimdi de teflonları kalktı. uğraşmıyacağım daha, attım bi köşeye! -çöpe atılmayı bekliyor-
    diğer ürünler de satılmayan, stok düşülmesi için kampanyaya dahil edilen dandik ürünlerdir diye düşünüyorum...

EDİT: imla..

Benim bildiğimde çay kahve makinalarını Çerkezköy'de tanıdığım birine fason yaptırıyor.
  • 16 aralıkta 100 tllik yakıt aldıydım gece 23.00de off ya gitti bit 100 TL:)
  • zaten alışveriş yapacağım için sorun yok
  • Dün bizimkiler bana danıştı ne yapalım alalımmı diye.Dedim ya verdikleri ürünler çok dandikdir ya da o "Ve" değil "Veya"dır.
    Tahmin ettiğim gibi "Veya" imiş. Halbuki bize gelen mesajda "....ve kahve makinesi" bedava yazıyor. Fena uyanıklık var gibi işin içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oo_Xx -- 20 Aralık 2011; 8:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

şu ürün verilen ürünlerden mi acaba

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-BKK-2113-P-Keyf-Beko-Turk-Kahve-Makinesi-7C-Beko-Telve-Arcelik-K-3190-P-_1403.html#0

bunun teklisi, ki tekli daha güzel bence, bu çiftli çok yer kaplıyor, şirket ya da kafe vs. kullanımı için uygun çiftli olan. ev kullanımına tekli olan daha güzel.

bu arada, vatan'dan web üzerinden yazıcı alsam (101 TL), sanal alışveriş dahil mi bu kampanyaya?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

şu ürün verilen ürünlerden mi acaba

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-BKK-2113-P-Keyf-Beko-Turk-Kahve-Makinesi-7C-Beko-Telve-Arcelik-K-3190-P-_1403.html#0

bunun teklisi, ki tekli daha güzel bence, bu çiftli çok yer kaplıyor, şirket ya da kafe vs. kullanımı için uygun çiftli olan. ev kullanımına tekli olan daha güzel.

bu arada, vatan'dan web üzerinden yazıcı alsam (101 TL), sanal alışveriş dahil mi bu kampanyaya?

evet oluyor. sanal pos fiziki pos farketmiyor.

• çok ilginç yorumlar var... şaşırıyorum vallahi...
    real kampanyası ile birleştiriyor, üstüne ortalama 100 tl fiyatlı hediye ürün veriyorsun...
    Kartınız benim gibi Adios ise bu puanları duruma göre 2-3-4 kat değerli kullandırtıyorsun.
    ek harcama hedefi verilenlere ayrıca WP veriyorsun....
    HB de %10 puan veriyorsun...
    halen daha yaranamıyorsun DH ahalisine...
    ilginç...
  • Aynı kişi hem vakıf hem yapıkredi world ile kampanyadan yararlanabiliyormu? Müşteri bazındadır denmiş ama o ifade genelde aynı bankanın farklı kartları (adios play)ayrı ayrı yararlanamaz anlamında uygulanıyır. Ama burda tckimlik falan işin içine girince işkillendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantia

Aynı kişi hem vakıf hem yapıkredi world ile kampanyadan yararlanabiliyormu? Müşteri bazındadır denmiş ama o ifade genelde aynı bankanın farklı kartları (adios play)ayrı ayrı yararlanamaz anlamında uygulanıyır. Ama burda tckimlik falan işin içine girince işkillendim.

bunu ben de merak ediyorum. ama sorun olmamasi gerek. hem yapikredinin hem vakifbankin musterisiyiz. ikisi de kampanyayi ayri ayri duyurdu. kayitlarini kendileri tutuyor. farkli numaralara katilim smssi gonderiyoruz. ikisi de onay veriyor basvurumuza.
  • müşteri temsilcisyle az önce görüştüm,

kampanya süresinde olmasına rağmen sms göndermeden önce yaptığım alışverişe geçersiz dedi.
    daha da önemlisi vatanbilgisayarın internet sitesinden alışveriş yapsam dahil olur mu dedim, sanal alışverişler dahil değil dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

müşteri temsilcisyle az önce görüştüm,

kampanya süresinde olmasına rağmen sms göndermeden önce yaptığım alışverişe geçersiz dedi.
    daha da önemlisi vatanbilgisayarın internet sitesinden alışveriş yapsam dahil olur mu dedim, sanal alışverişler dahil değil dedi

yapı kredi posundan geçmiş bütün alışverişler dahil.. buna sanal da dahil.. o müşteri temsilcisi halt etmiş
  • quote:

bu cevap yanlış dha önce hiç böyle bir uygulama yoktu.

ayrıca ben realden 100 tllik alışveriş yaptım. 2 mesaj geldi. yılbaşı ve real kampanyasına katılın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

yapı kredi posundan geçmiş bütün alışverişler dahil.. buna sanal da dahil.. o müşteri temsilcisi halt etmiş

umarım öyledir. baya bi beklettikten sonra verdi bu cevabı. iki alışveriş yaptım ikisi de online. vatan ve hepsiburada.

• quote:

quote:

inşallah öyledir, genelde sanal pos'ları dahil etmiyorlar, kesin dahil olacağına dair bir yazı varmı web sitesinde filan? ona göre vatan webden yazıcı alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

quote:

inşallah öyledir, genelde sanal pos'ları dahil etmiyorlar, kesin dahil olacağına dair bir yazı varmı web sitesinde filan? ona göre vatan webden yazıcı alıcam

olmayacağına dair bir yazı yok ki olacağına dair olsun?

• sanal pos olayı doğruysa benim için de kötü olacak. Araştırmak lazım da müşteri hizmetlerine de güvenemiyorsun. Hep aynı halt ya, kimse bilmez ne olduğunu. Opet le birleşiyor mu peki onda bir sıkıntı var mı....
  • ortak pos kullanan iş yerlerinde nasıl olacak acaba.?iş bankasına ait olan posdan 100 tl harcadım fakat pos 5 bankanın ortak postu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

ortak pos kullanan iş yerlerinde nasıl olacak acaba.?iş bankasına ait olan posdan 100 tl harcadım fakat pos 5 bankanın ortak postu

garanti de ortaksa, sorun olmaz, rahat ol...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.