Şimdi Ara

YKREDİ WORLD KART ve PLAY KARTLILARA YILBAŞI HEDİYESİ VAKIF WORLD CAR DA DAHİL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
22.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

Umr cakmakta oturuyorum real bana 10 dk yurume mesafesinde 2 senedir ordan gida alisverisimi yapiyodum
    Realden alısveris yapacak arkadaşlar dikkat edin realde 100 tl lik gıda alısverisinizde 10 minimum giydirir size..
    real bir cok üründe piyasaya gore pahali.

Bugün gittim ve şuna emin olabilirsiniz. Kipa Reladen bin kat daha beter...

ben KİPA dan memnunum , özellikle SON GÜNÜ kalmış ürünlerde. iyi seçim ve araştırma ile her martkette ayrı bir indirimle çok kazanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

Umr cakmakta oturuyorum real bana 10 dk yurume mesafesinde 2 senedir ordan gida alisverisimi yapiyodum
    Realden alısveris yapacak arkadaşlar dikkat edin realde 100 tl lik gıda alısverisinizde 10 minimum giydirir size..
    real bir cok üründe piyasaya gore pahali.

Bugün gittim ve şuna emin olabilirsiniz. Kipa Reladen bin kat daha beter...

evt aynen bunların içerisinde en iyisini yok ama tüm alışverişimi tek marketten yapayım derseniz çok kazıklanıyosunuz
    market market beyaz peynir aradığımı bilirim.( en son maltepe de gürova peynir fabrika satış buldum kg 10 tl kalite süper)
    o kalitede bi beyaz peynir markette kg 17 den aşağı alamazsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

Sanal pos alisverisleri dahil mi acaba?

bu kampanyada sektor ayrımı yok cok sukur. az evvel vimjo adlı bir siteden worlde 6 taksitle alısveris yaptım. eger alım yapacagınız site worlde taksit yapıyorsa world uye isyeridir zaten. ödeme ekranında da worldü secebiliyorsanız, tek cekim yapacak olsanız dahi world secenegi varsa 100tl uzeri alısverisinizle kampanyadan faydalanırsınız. bu kampanya dısında yapılanlarda gıda, tekstil gibi sektor ayrımı olması yuzunden sanal postan yapılan alısverisler pek cazip gelmiyordu. şimdi sanalda yapacagım alısveriste daha cok avantaj yakalıyorum. benim 5 adet 100tlnin 3ü sanaldan olacak sanırım.
  • hediye ürünler bence çok dandik; plastik ürün kullanmayın denilldiği bir dönemde!
    verilen çaycı, kahve makinesi satılamayan plastik ürünler, birde arçelik/beko küçük ev aletlerinin çinde ürettiyormuş (servisi söyledi!); arçelik tost makinem 4 kere bozuldu servise gitti, bir kaç kere yenisi gönderdiler, şimdi de teflonları kalktı. uğraşmıyacağım daha, attım bi köşeye! -çöpe atılmayı bekliyor-
    diğer ürünler de satılmayan, stok düşülmesi için kampanyaya dahil edilen dandik ürünlerdir diye düşünüyorum...

EDİT: imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vakur42 -- 18 Aralık 2011; 9:47:10 >
  • TC kimlik no ile kayıt olduğumuza göre hem YKB hem de Vakıf kartlarıyla iki kere katılıp 200 liraya kadar world puan kazanmak mümkün olmaz diye düşünüyorum. Daha önceleri kredi kartının son 6 hanesini gönderin derlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

TC kimlik no ile kayıt olduğumuza göre hem YKB hem de Vakıf kartlarıyla iki kere katılıp 200 liraya kadar world puan kazanmak mümkün olmaz diye düşünüyorum. Daha önceleri kredi kartının son 6 hanesini gönderin derlerdi.

dostum world puan kazanımı yok bu kampanyada, hediye ürün seçenekleri var, hatırlatmakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

TC kimlik no ile kayıt olduğumuza göre hem YKB hem de Vakıf kartlarıyla iki kere katılıp 200 liraya kadar world puan kazanmak mümkün olmaz diye düşünüyorum. Daha önceleri kredi kartının son 6 hanesini gönderin derlerdi.

dostum world puan kazanımı yok bu kampanyada, hediye ürün seçenekleri var, hatırlatmakta fayda var

haklısın. kafam karışmış. gece gündüz world puan gördüğümüzden kafam bulandı bir an.

Aynı TC kimlik no ile 2 defa ödül (süpürge, kahve veya çay makinesi) kazanmak mümkün olmayabilir demek istemiştim.

• dün real 1 oldu, fiyatlar çok ucuz değil ama kazık falan da değil. en azından benim aldığım ürünler etrafımda bulabileceğim fiyatlara göre makul sayılır.
    bugün yine real deyim. dün bazı malları sepetten çıkarmak zorunda kaldık 100 tl yi aşınca.
    bol bol bebek bezi, ıslak bez vs stoğu yapacağız bu gidişle...
    bugün bir de opetten yakıt alırım, 3 alışveriş tamam olur.

kalan 2 alışverişi de real den yapıp, hem 100 TL puan kazanacağım, böylece adiostan kullandığım avans puanı kapatıp artıya geçeceğim ve Ocak ayında yine avans puan ile erken rezervasyonla tatilimi ayarlayacağım, hem de Arçelik ten hediyemi alacağım, ki büyük ihtimalle süpürge olacak..

worldcard öldü bitti demişsiniz ama yukarıdakileri sağlayan başka bir kart söylememişsiniz... varsa bilelim, biz de ona geçelim...
  • İlk alışveriş real den tamam bugün. Fiyatlar güzel. Bol bol peynir stokladım. Real'in diğer kampanyası 75 tl üzeri dört alışverişden biri bedava kampanyası ile birleşiyordu değil mı bu dalga. Öyle ise Real'den 2 daha yaparım. Bir de parfüm alışverişim olacak muhtemelen ykm den. ( ikinci ürüne %70 indirim var parfümde)

Artık 5.alisverise Allah Kerim. Sanırım giyim olur. Benzin alamıyorum çünkü onu paracart in 5*50 ye 75 tl kampanyası ile alıyorum.

Velhasil hayatımız kampanya olmuş. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 18 Aralık 2011; 19:54:32 >
  • Hediyem turk kahvesi makinasi olacak bu arada. Bu kampanyanın en güzel yani aynı gün harcama yapılabilmesi. Bonusunkinde farklı günler şartı var. Saçmalık.
  • Arkadaşlar,

http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/world_card_yilbasi_kampanyasi.7963.html

Yukarıdaki linkten anladığım kadarıyla aynı gün farklı yerleden 100TL ve üzeri alışveriş yaparsak kampanyaya dahil olabiliyoruz, ayrıca akaryakıt da dahil değil mi?

Ayrıca bana 2 gün önce şu sms geldi: "Sayın ...... Yapı Kredi kredi kartlarıyla 16-31 Aralıkta toplam 1000 TL alışveriş harcamanıza 25 TL puan kazanmak için kazan yazın 3160'a gönderin"

Aranızda bu mesajı alan var mı? Nette aradım kampanya detaylarını bulamadım. Merak ettiğim 2 kampanyayı birleştirebiliyor muyuz? Yani hem çaymatik hem de 25 TL puan kazanabilir miyiz?..

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Arkadaşlar,

http://www.alisverisrehberi.com/kampanya/world_card_yilbasi_kampanyasi.7963.html

Yukarıdaki linkten anladığım kadarıyla aynı gün farklı yerleden 100TL ve üzeri alışveriş yaparsak kampanyaya dahil olabiliyoruz, ayrıca akaryakıt da dahil değil mi?

Ayrıca bana 2 gün önce şu sms geldi: "Sayın ...... Yapı Kredi kredi kartlarıyla 16-31 Aralıkta toplam 1000 TL alışveriş harcamanıza 25 TL puan kazanmak için kazan yazın 3160'a gönderin"

Aranızda bu mesajı alan var mı? Nette aradım kampanya detaylarını bulamadım. Merak ettiğim 2 kampanyayı birleştirebiliyor muyuz? Yani hem çaymatik hem de 25 TL puan kazanabilir miyiz?..

Teşekkürler..

Hocam o mesaj kişiye özel geliyor. Sizin harcamanızı arttırmak için arada gönderiyorlar. Bana da 3000-4000 gibi birşey yap diye gelmişti. Diğer kampanyalardan bağımsızdır. Bana göre iki kampanya birleşir.

• word kart gene de bişeyler yapmış. takdir etmek lazım. Ya biz maximum kartı ne edelim. Ne kampanya yapar, ne indirim. İŞi gücü taksit uzat. bonus 500 TL alışverişe 100 TL verir maximum 50 TL. İş bankası yerli malı diye destekleyelim diye duruyoruz ama sonu yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Arkadaşlar,

Teşekkürler..

Hocam o mesaj kişiye özel geliyor. Sizin harcamanızı arttırmak için arada gönderiyorlar. Bana da 3000-4000 gibi birşey yap diye gelmişti. Diğer kampanyalardan bağımsızdır. Bana göre iki kampanya birleşir.

her yıl bu zamanlarda gelir bana da hocam,,, diğer kampanyalarla birleşir, pek de güzel olur valla,,,

• kampanya sartlarında yazmıyor ama kartın paro sisteminde ürünün tanımlanabilmesi icin paro ozelligini de actırmak gerekiyor sanırım. ille 444lü numaralarla masrafa sokacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacinalper -- 19 Aralık 2011; 5:09:49 >
  • vakıf world kartım için ctesi günü kayıt oldum fakat sms 4454 e gönderdim
    vakıfbank sitesinde o numara vardı şimdi sms geldi 6635 e gönder diye acaba neden bi sıkıntı olurmu 2 alışverişte yaptım
  • Arkadaşlar play bankamatik kartım var onunla da başvurabiliyor muyuz ben bayağı baktım ama göremedim bilgisi olan var mı?
  • tanıdık kuyumcudan, tek bir kuyumcudan çeyrek altın alsam 3-4 tane, 5 farklı gün 100 er lira çektirsem olur mu?
  • Wordden son günlerde gelen 16-31 Aralık arasında şu kadar harcamaya bu kadar hediye word puanlarda kullanım süresi yok, yani adios için iyi kaynak olabilir. Bana 400 TL'ye 20 TL mesajı gelmişti, hatırlatmakta fayda gördüm, MH kullanım süresi yok, kartınızda kalacak dedi, ben onun yalancısıyım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.