Şimdi Ara

YKREDİ WORLD KART ve PLAY KARTLILARA YILBAŞI HEDİYESİ VAKIF WORLD CAR DA DAHİL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
22.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HEDİYE yaz bir boşluk TC yaz ve 4454 e yolla ama YARIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

HEDİYE yaz bir boşluk TC yaz ve 4454 e yolla ama YARIN

valla ben şimdi yolladım mesajı
    kayıt alındı dedi
  • Güzel oldu, bir kahve makinesi alırız artık...
  • opet 4*100 i.in acele etmemişim başlarız artık benzin yazdırmaya aynı anda 2-3 kampanya birleşince avantajlı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

opet 4*100 i.in acele etmemişim başlarız artık benzin yazdırmaya aynı anda 2-3 kampanya birleşince avantajlı oluyor

benim OPET bugün bitti :))
  • acele etmişsiniz malesef keşke biraz daha bekleseydiniz.Ben artık kampanyalarda sonlara doğru katılıyorum her an ne çıkacağı belli olmuyor. 5 100 tl alışverişede trendyol kullanılabilir 15 tl puan veriyor
  • kampanya mı bu
  • Hediye asil kart sahibine teslim edilecek sanirim.
  • 2 kere gönderdim herhangi bir cevap gelmedi. Bugün alışveriş yapsam sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

2 kere gönderdim herhangi bir cevap gelmedi. Bugün alışveriş yapsam sorun olur mu?

ben de yapıkredi worldcard için gönderdim cevap gelmedi, vakıfworldden ise katılımınız alındı diye mesaj geldi. Real kampanyası için de mesaj atmıştım, acaba yapıkredi bu iki kampanyayı birleştirmemeyi mi düşünüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

2 kere gönderdim herhangi bir cevap gelmedi. Bugün alışveriş yapsam sorun olur mu?

ben de yapıkredi worldcard için gönderdim cevap gelmedi, vakıfworldden ise katılımınız alındı diye mesaj geldi. Real kampanyası için de mesaj atmıştım, acaba yapıkredi bu iki kampanyayı birleştirmemeyi mi düşünüyor?

Aveadan cevap gelmedi Bende turkcell ile gönderdim. Katılımınız alındı dedi. Tuekcelim de kayıtlı telefon. Ancak bankada kayıtlı olmayan telefonda olur sanki.
  • Ben real kampanyasınada kayıtlıyım ve mesaj attım adios için katılım kaydınız alındı diye mesaj geldi. HEDIYE YAZARKEN İ harfini değil I harfini kullanırsanız iyi olur.
  • arkadaşlar, karfurdan altın alsak kampanyadan yararlanabilir miyiz? normalde altın kasaları farklı olduğu için çoğu kampanyaya sayılmıyorlar da!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Ben real kampanyasınada kayıtlıyım ve mesaj attım adios için katılım kaydınız alındı diye mesaj geldi. HEDIYE YAZARKEN İ harfini değil I harfini kullanırsanız iyi olur.

ben İ ile yazdım benimde kaydım alındı dedi
  • Sanal pos alisverisleri dahil mi acaba?
  • Umr cakmakta oturuyorum real bana 10 dk yurume mesafesinde 2 senedir ordan gida alisverisimi yapiyodum
    Realden alısveris yapacak arkadaşlar dikkat edin realde 100 tl lik gıda alısverisinizde 10 minimum giydirir size..
    real bir cok üründe piyasaya gore pahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarda ki birçok negatif yoruma ben de katılıyorum.
    WORLD SONUN BAŞINDA...
    Benim içinse MORG ta bir kart.
    Ücretin" Ü " sünü söylediği an çöpe gider.
    Ücretsiz olursa deep freez de 2-3 ay daha tutarım ama sonu belli yani.
  • Bugun 1 oldu.. 2 de yakıt olcak edecek 3.. 2 tane daha bulmam lazım..ayrıca 700e 25 bir de 4 tane 100luk yakıta 50 olacak.. hepsi birleşirse fena olmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

Umr cakmakta oturuyorum real bana 10 dk yurume mesafesinde 2 senedir ordan gida alisverisimi yapiyodum
    Realden alısveris yapacak arkadaşlar dikkat edin realde 100 tl lik gıda alısverisinizde 10 minimum giydirir size..
    real bir cok üründe piyasaya gore pahali.

Bugün gittim ve şuna emin olabilirsiniz. Kipa Reladen bin kat daha beter...
  • Valla ben tüm ürünları ucuz bir market görmedim.. o yuzden hangi ürün ucuzsa onu o marketten alıyoruz.. migros kipa carrefour real hepsi aynı. kampanyalı ürünleri takip etmek en iyisi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.