Şimdi Ara

YKREDİ WORLD KART ve PLAY KARTLILARA YILBAŞI HEDİYESİ VAKIF WORLD CAR DA DAHİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
1
Favori
22.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WORLD KART KAMPANYASI

ben beğenmedim puan istiyorum
    ama çay makinesini alabilirim banka linki yok arkadaşlar 17 aralıkta ayrıntılar dıyor

vakıfbank world card kampanya linki

vakıf world dahil ürünler kodları ile verilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOR55 -- 16 Aralık 2011; 16:40:50 >

• Facebook linkin senin olsun,
    Banka linki varsa koy da bakalım hep birlikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 15 Aralık 2011; 14:13:35 >
  • Worldpuan istiyoruz play
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Worldpuan istiyoruz play
    realdede 4 tane 75 üzeri vcardı

keşke hemen kullanamsaydık birini

şimdi 5 e tamamlardık bide bu gelirdi iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Worldpuan istiyoruz play
    Bu günlerde Worldpuan verse hiç fena olmazdı aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Alıntıları Göster
    4 real birde benzin ile bu iş hallolur ancak 13 günde reale 4 kere gitmek soru olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Alıntıları Göster
    % 25 World Puan kampanyası nerde kaldı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

% 25 World Puan kampanyası nerde kaldı ???

Alıntıları Göster
    Temassız ı 3 ayda bir e attılar... %25 in adı bile geçmiyor... Play artık gözümde tükenmiş bir kart!
  • yokum diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Temassız ı 3 ayda bir e attılar... %25 in adı bile geçmiyor... Play artık gözümde tükenmiş bir kart!

Alıntıları Göster
    Adios dışında hiç bir cazibesi kalmadı, onun da cazibeli olması için puan gerek puan. % 25 istiyoruz.
    Yakında YKB World Cardlarımın yerini TEB World alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

yokum diyorum
    Kart ücreti geldimi kesmeyi biliyor, sonrada iade etmemeyi, uğraştırmayı. Ama kampanyaya gelince yapmayı bilmiyor. Sanırım YKB ile ayrılık vakti yaklaşıyor. Artık kullanmıyorum desem yeridir. Bende bu kampanya sıcak fırsatçıyı bozar diyor ve HAYIR oyu veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

4 real birde benzin ile bu iş hallolur ancak 13 günde reale 4 kere gitmek soru olacak..

eğer bu 2 kapmanya birleşiyorsa mükemmel ötesi olur...
    ben de hafta sonu reale gitmeyi düşünüyordum... birleşme ihtimali var ise hem cumartesi hem pazar real deyim. depoya da 100 tl yakıt.. 3 alışveriş tamam olur.. ama kesin her alışverişi farklı gün derler, yakıtı pazartesi alırım o halde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

quote:

ben de hafta sonu reale gitmeyi düşünüyordum... birleşme ihtimali var ise hem cumartesi hem pazar real deyim. depoya da 100 tl yakıt.. 3 alışveriş tamam olur.. ama kesin her alışverişi farklı gün derler, yakıtı pazartesi alırım o halde...

kampanyaların birleşmesi kesin, bu nedenle ikisi bir arada olunca güzel bir kampanya olduğuda kesin. bende real alışverişini henüz yapmamıştım, iyi oldu. haftaya realdeyim. biraz uzak olduğu için sıkıntılı olacak ama değer.
  • quote:

quote:

quote:

kampanyaların birleşmesi kesin, bu nedenle ikisi bir arada olunca güzel bir kampanya olduğuda kesin. bende real alışverişini henüz yapmamıştım, iyi oldu. haftaya realdeyim. biraz uzak olduğu için sıkıntılı olacak ama değer.

Alıntıları Göster
    Akaryakıt kampanyası da var 4 tane 100lük.. onla da birleşiyor olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Alıntıları Göster
    3 ürünle insanları sınırlamak niye?? Gittkçe bozuyorlar..
  • quote:

quote:

quote:

kesin derken dayanağınız nedir hocam?
  • quote:

Bende bunu merak ediyorum. Akaryakıt kampanyasıyla birleşiyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Bende bunu merak ediyorum. Akaryakıt kampanyasıyla birleşiyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    10 yıldan uzun süredir worldcard kullanıcısıyım. Özellikle bu seneden itibaren tamamen ters kararlar almaya zorluyor beni ykb. eskiden ayda (misal) 1 hediye puan geliyorsa artık 6 ayda zor geliyor 1 puan. Enteresan olan ise kart kullanımım devamlı artıyor ama puanlar azalıyor! Ayrıca kampanyalar eskisi gibi tat vermiyor. Az kaldı ykb biraz daha şansını zorlarsan çok güzel kampanyaları olan kartlara geçiş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

10 yıldan uzun süredir worldcard kullanıcısıyım. Özellikle bu seneden itibaren tamamen ters kararlar almaya zorluyor beni ykb. eskiden ayda (misal) 1 hediye puan geliyorsa artık 6 ayda zor geliyor 1 puan. Enteresan olan ise kart kullanımım devamlı artıyor ama puanlar azalıyor! Ayrıca kampanyalar eskisi gibi tat vermiyor. Az kaldı ykb biraz daha şansını zorlarsan çok güzel kampanyaları olan kartlara geçiş yapacağım.

Alıntıları Göster
    Ben kullanmıyorum, bittin world card.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Ben kullanmıyorum, bittin world card.

Alıntıları Göster
    kullanmayan bonus alsın :) ben memnunum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.