Şimdi Ara

Yine HDMI Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya abi cildiracam,makinayi ertesi gun aciyorum hd goruntu alamiyorum.571 p mi ne,ona geri donuyor.ne yapmali bunun icin ? Sabahtan beri resetliyorum makinayi,iki tane bip duymaktan gina geldi artik

• Ayarlar'dan Görüntü Ayarlarına gir, HDMI 1080p seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyeD

Ayarlar'dan Görüntü Ayarlarına gir, HDMI 1080p seç

Hepsi secili,576P`ye dokunamiyorum ayrica.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur610

quote:

Orijinalden alıntı: CyeD

Ayarlar'dan Görüntü Ayarlarına gir, HDMI 1080p seç

Hepsi secili,576P`ye dokunamiyorum ayrica.

ayarlar bolumune gır custom secenegını secerek kendın ıstedıgın bır ayarı secmeyı dene

yada ayarlardan goruntuyu secınce tusuna basark makınanın kendısının hangı ayarı sececegıne bak

makına acıkken kapama tusuna (dokunmatık olan) 3 sanıye kadar basılı tut ve makına kapansın sonra tekrar acarak goruntu ayarlarını secebılırsın

hdmı ın gumus mu altın uclu mu sadece meraktan soruyorum

benım aklıma bunlar geldı

• 576 ya dokunabilen varmı ki bu forumda
  • Ben 2 Haftadan beri yani LCD monitörü yeni aldığımdan beri 1080i de klullanıyormusum bende diyorum bu görüntüdemi sorun var Biraz bulanık gibi duruyor HDMI kablodamı diye düsünüyordum.Dün biraz kurcalarken ayarları ekran ayarlarını gördüm ve sonunda 1080p yaptım ve harika bir görüntü aldım sonunda
  • Benimde hdmi sorunum var. Regal 19" tft-lcd televizyonumun hdmi özelliğ var ancak hdmi kablom olmasına rağmen bu kabloyla açtığımda cihazı ekran simsiyah. Sadece sandart kablo ile oynayabiliyorum. Hangi ayarı enediysem hem tv den hem de ps3 ten başaramadım detaylı anlatıma ihtiyacım var. Bu konuda bana yardım etmek isteyen vakit ayırabilecek birisi var mı acaba. Acil çözmem gerek bu şekilde oynamak istemiyorum. Teşekkürler.
  • Benim televizyon otomatik ayar yapıyo galiba tam bilmiyorum ama kendisi sürekli menü oyun arasında pixel değiştiriyo otomatik bilmem bana özel bişey mi herkesde var mı Hd Ready akar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak ÇAVUŞOĞLU -- 2 Temmuz 2010; 10:23:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Benimde hdmi sorunum var. Regal 19" tft-lcd televizyonumun hdmi özelliğ var ancak hdmi kablom olmasına rağmen bu kabloyla açtığımda cihazı ekran simsiyah. Sadece sandart kablo ile oynayabiliyorum. Hangi ayarı enediysem hem tv den hem de ps3 ten başaramadım detaylı anlatıma ihtiyacım var. Bu konuda bana yardım etmek isteyen vakit ayırabilecek birisi var mı acaba. Acil çözmem gerek bu şekilde oynamak istemiyorum. Teşekkürler.

ps3 ünü açarkan 3-5 sn basılı tut açma kapama düğmesine görüntü ayarların resetlenecek. daha sonra da girişte hem görüntü alırsın hem de ayarlarsın çözünürlüğünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

Benimde hdmi sorunum var. Regal 19" tft-lcd televizyonumun hdmi özelliğ var ancak hdmi kablom olmasına rağmen bu kabloyla açtığımda cihazı ekran simsiyah. Sadece sandart kablo ile oynayabiliyorum. Hangi ayarı enediysem hem tv den hem de ps3 ten başaramadım detaylı anlatıma ihtiyacım var. Bu konuda bana yardım etmek isteyen vakit ayırabilecek birisi var mı acaba. Acil çözmem gerek bu şekilde oynamak istemiyorum. Teşekkürler.

ps3 ünü açarkan 3-5 sn basılı tut açma kapama düğmesine görüntü ayarların resetlenecek. daha sonra da girişte hem görüntü alırsın hem de ayarlarsın çözünürlüğünü

Şimdi ben hdmi kabloyu takıcam standart kablo üzerinde bulunmayacak bu sırada. Sonra şalterden PS3 ü aktif hale getiricem dokunmatik açma tuşuna da 3-5 saniye basılı tutucam. Sonra ekran tv de görününce ayarlanmış mı olacak yoksa ekran gelince seçeneklerden görüntü ayarlarına mı giricem?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

Şimdi ben hdmi kabloyu takıcam standart kablo üzerinde bulunmayacak bu sırada. Sonra şalterden PS3 ü aktif hale getiricem dokunmatik açma tuşuna da 3-5 saniye basılı tutucam. Sonra ekran tv de görününce ayarlanmış mı olacak yoksa ekran gelince seçeneklerden görüntü ayarlarına mı giricem?

ilk dediğin gibi yapacaksın hatta yapmışsındır büyük ihtimalle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.